Σημασία στη λεπτομέρεια...New Edition!

Το 6 είναι το "Ποια είναι η Μαργαρίτα" σωστά , ας δώσω μια ευκαιρία ακόμη στις 1 και 2 στις οποίες παίζουν οι δύο μεγαλύτερες "αντίπαλες" σταρ της Ελλάδας , αντίστοιχα...
 
Το 1. είναι από τη Λόλα. Btw το ίδιο κτίριο πρέπει να το βλέπουμε και στον ουρανοκατςβατο.
Το 2. δεν ξέρω αν και το παλτό μου θυμίζει ένα παρόμοιο του Λάμπρου Κωνσταντάρα που το είχα δει σε ιδιωτική του όμως φωτογραφία κι όχι σε ταινία
 
ΟΚ ας το συνεχίσουμε το 1 είναι όντως η "Λόλα" , ο Άρης αποφυλακίζεται και το 2 "Το κορίτσι του λούνα παρκ" , όταν ο Παπαμιχαήλ κρύβει τα πράγματα του στο αυτοκίνητο για να συναντήσει την Αλίκη την πρώτη φορά...

1.
1 (1).jpg

2.
1 (1).jpg

3.
1 (1).jpg

4.
1 (1).jpg

5.
1 (1).jpg

6.
1 (1).jpg
 
3. Με φόβο και πάθος.
Ο υποτιθέμενος κλέφτης που ομολογεί τη δολοφονία κ αθωώνει την Ερήμου
6. Ενώ το κτίριο δε μου λέει κάτι ο χοντρούλης με τη στολή πρέπει να είναι ο Αυλωνίτης οπότε θα πω "Μια ζωή την έχουμε"
 
Τελευταία επεξεργασία:
2. 20 γυναίκες και εγώ

3. Ορατότης μηδέν

4. Ένα κορίτσι για δύο

5. Κορίτσια για φίλημα

κάτι θα έχω κάνει λάθος...
 
Τελευταία επεξεργασία:
2. Μαριχουάνα στοπ. (Στην αποθήκη που χορεύουν).
4. Ένας μεγάλος έρωτας. (Βύρων Πάλλης).
5. Μερικοί το προτιμούν κρύο (το πόδι του Κλεόπα που σκουντάει το πόδι του Τζανετάκου).
 
Τελευταία επεξεργασία:
όλα λάθος τα παραπάνω από εμενα...

και

1. Μάθε παιδί μου γράμματα
 
Τελευταία επεξεργασία:
μήπως για το 1 ''ο δασκαλάκος ήταν λεβεντιά'' αλλά μπα....
 
Στο "Μάθε παιδί μου γράμματα" όπως και στο "δασκαλάκο" τα σχολεία ήταν μεικτά.
εδώ τα κοριτσάκια πάντως μου φαίνονται σαν να ακούνε κάτι πολύ σημαντικό...
 
Στο "Μάθε παιδί μου γράμματα" όπως και στο "δασκαλάκο" τα σχολεία ήταν μεικτά.
εδώ τα κοριτσάκια πάντως μου φαίνονται σαν να ακούνε κάτι πολύ σημαντικό...
Να βοηθήσω και εδώ μεικτό είναι το σχολείο , απλά το πλάνο έπιασε μόνο τα κοριτσάκια...:)
 
Τελευταία προσπάθεια.
Μπας κι είναι απ τη Μαρία της σιωπής και δικαιολογημένα τα κοριτσάκια κοιτάνε σαν αποβλακωμενα τον κούκλο τον Αλέκο;
 
Τελευταία προσπάθεια.
Μπας κι είναι απ τη Μαρία της σιωπής και δικαιολογημένα τα κοριτσάκια κοιτάνε σαν αποβλακωμενα τον κούκλο τον Αλέκο;
Μπράβο το βρήκες!!!!
 
Πω πω όλα κάτι μου λένε αλλά κανένα σίγουρο. Θα πω μόνο το 1 που πιστεύω πως είναι από τους εραστές του ονείρου κ μένω να κοιτάζω τη γλυκιά μπουμπού του 2 που την ξέρω σίγουρα κ δε μου έρχεται
 
Το "3" νομίζω ότι είναι από το: Αγάπη για πάντα.
5. Η Αλίκη στο ναυτικό. Η πληρωμή του στοιχήματος για την "απελευθέρωση" της Αλίκης. Εδώ να καταγγείλω ότι λείπουν τρεις μπύρες από τα λύτρα!
 
Να δοκιμάσω κι εγώ....

1. Μια κυρία στα μπουζούκια (στην αρχή που δείχνει το καρνάγιο).
2. Μοντέρνα Σταχτοπούτα.
6. Κατάσκοπος Νέλλυ (το χέρι της Αλίκης που ταϊζει τον κύκνο).
 
Πίσω
Μπλουζα