Συζήτηση: Real arcade hardware

vasilas432 είπε:
Σε ευχαριστώ Γιώργο (ελπίζω να μη σε λένε αλλιώς :D ) για τα καλα σου λόγια!
Μέσα έπεσες ...Γιώργο με λένε ;) :D

@ all

Παρακαλούνται και οι υπόλοιποι arcade συλλέκτες, όπως πλησιάσουν το topic και post-άρουν φωτογραφίες με τις συλλογές τους ! :D
 
metalcandyman είπε:
Συνονοματε φιλε βασιλη μην απορεις που δεν γραφουμε πολλα πραγματα στο θεμα.Ο μονος λογος που γινετε αυτο ειναι γιατι σε καθε post επρεπε να γραφουμε πεντακοσια μπραβο και αλλα τοσα respect για ολα τα απιστευτα που εχεις αλλα,σε τι κατασταση τα εχεις αλλα και το χρημα που εχεις ριξει γιαυτα.Επισης μαρεσει που σχεδον ολα τα εχεις σακουλοποιημενα ειδικα τα wii και xbox Που βλεπω διπλα στην τηλεοραση.Πιστευω εκει που ειναι οι αεραγωγοι για τα ανεμηστηρακια να εχεις καμια τρυπα για να μην βρασουν οι κονσολες :D Respect και παλι φιλε.
Δεν έδωσα χρήματα για το παιχνίδι αυτο. Ηταν ανταλλαγή μέσω internet με έναν Ισπανό και ηταν μεγάλο ρίσκο.Θα μπορούσε να μου στείλει βιβλία αντί για το Cadillacs, δεν υπαρχει PayPal στις ανταλλαγές. Έχει μεγάλη ιστορία το Cadillacs που βλέπετε γιατί ο τύπος είχε 2 Cadillacs boards και μου είπε να διαλέξω. Μου είπε οτι ειναι 100% γνήσιες και οι δυο και μάλιστα με μπαταρία μέσα. Αρχικά δεν διάλεξα αυτή της φωτογραφίας αλλα μια άλλη. Η άλλη ήταν σε καλύτερη κατάσταση εξωτερικά αλλά και στο αυτοκόλλητο. Μια ώρα μετα που την έστειλε και εξετάζοντας για άλλη μια φορά τις φωτογραφίες που μου είχε στείλει, συνειδητοποιώ οτι στο αυτοκολλητάκι πάνω δεν είχε το R δίπλα στο λογότυπο της Capcom και δεν είχε και κάτι γράμματα σαν serial number κάτω δεξιά! Πως μου ξέφυγε? Είχα διαλέξει μια board με copy sticker!

Γράφω μήνυμα στον Ισπανό και του λέω οτι το αυτοκόλλητο σε αυτήν που μου έστειλε ειναι fake. Αυτός έκανε τον ψόφιο κοριό λέγοντας μου οτι όταν την παραλάβω να του τη στείλω πίσω να μου στείλει την δεύτερη (αυτή που πήρα τελικά).

Μη μπορώντας να περιμένω του πρότεινα μια δεύτερη ανταλλαγή να μου δώσει το Undercover Cops και να του δώσω το Sonic Wings 3.

Επίσης να του δώσω ως δώρο το Last Resort με τον όρο να στείλει και την δεύτερη Cadillacs άμεσα και όταν θα τις παραλάμβανα θα επέλεγα ο ίδιος και η άλλη θα πήγαινε πίσω σ αυτόν. Δέχτηκε. Παρέλαβα και τα δυο πακέτα την ίδια μέρα. Η πρώτη ήταν conversion και μάλιστα δεν δούλευε καν. Κανένα chip μέσα δεν ηταν γνήσιο. Η δεύτερη ειναι αυτή που κράτησα με τη διαφορά οτι ήταν desuicided και όχι με μπαταρία όπως μου είχε πει. Ομως όλα τα τσιπάκια μέσα έχουν το λογότυπο τα αρχικά CD τυπωμένα είτε στα chips είτε σε αυτοκόλλητα και στη B, C και D boards. Το οτι ειναι desuicided δεν ειναι κακό. Θα ανεβάσω φωτογραφίες με τις δυο Cadillacs δίπλα δίπλα να δείτε και εσείς.

image.jpg

Στην πρώτη και δεύτερη φωτό ειναι η ψεύτικη Cadillacs. Στις δυο άλλες ειναι δίπλα δίπλα η ψεύτικη αριστερά να φαίνεται σε καλύτερη κατάσταση απο τη γνήσια δεξιά.

Οι κονσόλες πάνω έχουν χοντρές σακούλες για τη σκόνη. Όταν ομως παίζουν απλα τραβάω τη σακούλα και τη βγαζω :D

image.jpg

image.jpg

image.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Getta Robo είπε:
Τα λογια ειναι φτωχα, θα πω ομως οτι η συλλογη σου εχει ανεκτημητη συναισθηματικη αξια φιλτατε vasilas432, και πως χαιρομαι πως το υπεροχο Cadillacs and dinosaurs βρισκεται σε τοσο καλα, και μαλιστα Ελληνικα χερια. \Χιλια μπραβο σου και παλι!
Σε ευχαριστω για τα καλα σου λόγια αν έχεις και εσύ arcade πόσταρε να πάρουμε μάτι!

Περιμένω αλλα δυο κομμάτια απο τον ίδιο Ισπανό πάλι, μιας και γενικά έμεινα ευχαριστημένος την πρώτη φορά. Δυο πολυ σπάνια κομμάτια και το ένα ειναι γνωστό σε όλους. Αν ολα πάνε καλα θα δούμε φωτογραφίες σε μια εβδομάδα.
 
Αυτό είναι το Progear No arashi και είναι το μόνο αεροπλανάκι που έβγαλε η Cave στο CPS2. Είναι οριζόντιο όπως το Carrier Airwing

attachment.php


attachment.php


και το Knights of the Round για το CPS που για πολλούς είναι το καλύτερο beat em up

attachment.php


attachment.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ένα πολυ εθιστικό beat em up της Capcom το οποίο κυκλοφόρησε το 1994 μετά το Alien vs Predator και δύο χρόνια

πριν το Dungeons and Dragons Shadow over Mystara.

Το Powered Gear. Καταπληκτικό gameplay με ανθρώπους οι οποίοι κυβερνούν τεράστιες ρομποτικές πανοπλίες, τα γνωστά σε όλους Mech. Κατα τη διάρκεια του παιχνιδιού καταστρέφοντας συγκεκριμένους εχθρούς Mech μπορείς να προσαρτήσεις διαφορά τμήματα τους πάνω στο Mech σου όπως τρυπάνι στο χέρι αντί για κανόνι, jet pack και πολλά αλλα αλλάζοντας το gameplay δραματικά και προσαρμόζοντας το στα μέτρα και γούστα του παίκτη. Το παιχνίδι ανταποκρίνεται άμεσα στο χειρισμό του παίκτη και γενικά ο ρυθμός ειναι γρήγορος σαν να κανείς μόνιμα dash. Κορυφαίο easter egg του παιχνιδιού ειναι οτι παίζοντας τριπλό μπορούν να ενωθούν τα τρία mech σε ένα τεράστιο και πολυ δυνατότερο. Τη συγκεκριμένη σκηνή που ενώνονται οι τρεις παίκτες τη δείχνει στο demo play του παιχνιδιού γιατί κατα τα αλλα πως να παίξεις τριπλό?

attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πανέμορφα ! Μπράβο Βασίλη ;)
 
Υπάρχουν επαγγελματικά CRT monitors πάνω από 14 ίντσες? Σκέφτεται ένας φίλος μου να φτιάξει arcade machine, αλλά του φαίνονται λίγες οι 14αρες.

Επίσης σκέφτεται να αγοράσει ενα neo geo multicart ( μαζί με το neo geo mvs ). Γνωρίζει πως τα original carts είναι ανώτερα, αλλά δεν είναι διατεθειμένος να κυνηγάει τις δημοπρασίες. Έχετε ασχοληθεί με αυτά τα carts? Σε τι υστερούν/ υπερτερούν σε σύγκριση με τα original?
 
theoritikos είπε:
Υπάρχουν επαγγελματικά CRT monitors πάνω από 14 ίντσες? Σκέφτεται ένας φίλος μου να φτιάξει arcade machine, αλλά του φαίνονται λίγες οι 14αρες.Επίσης σκέφτεται να αγοράσει ενα neo geo multicart ( μαζί με το neo geo mvs ). Γνωρίζει πως τα original carts είναι ανώτερα, αλλά δεν είναι διατεθειμένος να κυνηγάει τις δημοπρασίες. Έχετε ασχοληθεί με αυτά τα carts? Σε τι υστερούν/ υπερτερούν σε σύγκριση με τα original?
Monitor μεγαλύτερο με λίγο ψάξιμο θα βρει, ειδικά αν βρίσκεται Αθήνα, τώρα αν μπαίνει οποιοδήποτε monitor σε καμπίνα δεν έχω γνώση. Ούτε για το multicart μπορώ να σου πω. Γνώμη μου είναι οτι αν πάρει multicart μπορεί να γλυκαθεί και να πάρει γνήσιες κασσέτες μετά. Στα site του εξωτερικού πολλά παιδιά πουλούν σε καλές τιμές.
 
Το πιο διαδεδομένο multicart είναι το 161 in 1 αλλά οι απόψεις όσων το έχουν πάρει διίστανται.

Προσωπική εκτίμηση, επειδή το έχω, είναι ότι παρότι "Κινεζιά", είναι "τίμιο" για αυτά που προσφέρει και με πολύ καλή τιμή !

Έχει τα μικροπροβληματάκια του ( http://www.neo-geo.com/forums/showthread.php?222475-161-in-1-Game-Breakdown ) αλλά τα υπόλοιπα τρέχουν μια χαρά.

Μια αναζήτηση και έρευνα στο διαδίκτυο είναι απαραίτητη...

http://wiki.arcadeotaku.com/w/MVS_Multicart

http://www.neo-geo.com/forums/showthread.php?207986-Chart-to-help-choose-the-right-Neo-Geo-Multi-Cart

http://www.tighelory.com/2010/01/choosing-neo-geo-mvs-multi-cart.html

...
 
Ο Τιμωρός! Ένα παιχνίδι με πολυ δράση και γρήγορο ρυθμό. Πολλά βοηθήματα όπως ρόπαλα, τσεκούρια, παλούκια, οπλοπολυβόλα κ.α. στη διάθεση του παίκτη. Παρά πολυ καλό concept και σωστή αξιοποίηση της άδειας του comic απο την Capcom. Νομίζω οτι σαν παιχνίδι βρίσκεται εκεί ψηλά με το Cadillacs & Dinosaurs και μάλιστα εκδόθηκαν και κυκλοφόρησαν στις "χρυσές" αίθουσες των arcades και τα δυο το 1993 με μερικούς μήνες διαφορά.

attachment.php


attachment.php


Το Night Slashers. Ένα όχι και τόσο γνωστό beat em up απο την Data East που κυκλοφόρησε το 1993 και η πλακέτα ειναι αρκετά σπάνια. Το concept? Zombies, λυκάνθρωποι, βαμπίρια, Φρανκενστάιν, τρελογιατροί και ο ίδιος ο Δράκουλας. Οι πίστες έχουν την κατάλληλη ατμόσφαιρα. Τα Zombies κυκλοφορούν έχοντας ήδη τα έντερα έξω και ειναι πολλά μαζί! Απλά με γροθίες τους φεύγει το κεφάλι και διαλύεται! Πολύ προχωρημένα πράγματα για το 1993! Απο που πήρε την ιδέα το Resident Evil?

attachment.php


attachment.php


image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg
 
Υπέροχα για μια ακόμα φορά !!!
 
geoanas είπε:
Υπέροχα για μια ακόμα φορά !!!
Σε ευχαριστώ πολυ Γιώργο. Έχω σκοπό να βγάλω πολυ πράμα ακόμα αλλά η σκέψη μου ηταν να έβγαζαν και αλλα μέλη οτι arcade hardware έχουν ώστε να υπάρξει ποικιλία!
 
Συμφωνώ κι εγώ μαζί σου.... αίντε βρε ...ρίχτε τα !!
 
Αυτο ειναι το άγνωστο beat em up "The Crystal of Kings" απο την επίσης άγνωστη ομάδα ανάπτυξης Brezzasoft! Κι ομως πρώιν μέλη της SNK έφτιαξαν το παιχνίδι το οποίο κυκλοφόρησε στα arcades το 2001! Η ιδιαιτερότητα του παιχνιδιού αυτού ειναι στα γραφικά του γιατί ειναι εξολοκλήρου prerendered. Μια τεχνική που γνωρίζουμε καλα όσοι έχουμε παίξει Donkey Kong στο SNES, ωστόσο λόγο του ανεπτυγμένου hardware στο Crystal of Kings ειναι πολυ καλύτερα με λεπτομερείς χαρακτηρες και εχθρούς, memorable bosses και πολυ όμορφα με ζωντανά χρώματα backgrounds.

Το παιχνίδι έχει πολυ καλό gameplay και αν ξεκινήσεις να παίζεις, κολλάς! Το στήσιμο ειναι μεσαιωνικό τύπου και θυμίζει Dungeons n Dragons. Ο χειρισμός ειναι άμεσος χωρίς προβλήματα και ο ρυθμός ειναι γρήγορος χωρίς frame drops. Οι εχθροί ειναι πολλών ειδών απο orcs και σκελετούς μέχρι τεράστιους ελέφαντες με τοξότες στην πλάτη τους. Τα καλούδια που βοηθούν το χαρακτήρα υπάρχουν σε διάφορες μορφές. Πιο χαρακτηριστική βοήθεια ειναι αυτή απο τις μικρούλες νεράιδες διαφόρων χρωμάτων που αφού τις ελευθερώσεις απο το κλουβάκι τους, σου δίνουν διάφορες δυνατότητες όπως αύξηση δύναμης ή attack damage, αλλα θέλει προσοχή γιατί σου παίρνουν κιόλας! Η κακή νεράιδα σε κάνει βάτραχο ή σου μπερδεύει το χειρισμό! Τα bosses ειναι θηριώδη και πολυ όμορφα σχεδιασμένα, θα έλεγα οτι ειναι εντυπωσιακά. Η μουσική ειναι πολυ καλή και σου μένει η μελωδία στο μυαλό για αρκετή ώρα μετα που έχεις παίξει! Τα εφέ του ήχου με άφησαν χωρίς παράπονο. Χαρακτηριστικό του gameplay ειναι το leveling του χαρακτήρα που αλλάζει ανάλογα με την συμπεριφορά σου στο παιχνίδι. Αν δεν σκοτώνεις αθώους και δεν παίρνεις τα χρήματα που αφήνουν τα κουφάρια των εχθρών τότε πας για το καλό ending και ο χαρακτήρας διατηρεί ένα φωτεινό χρώμα. Αν σκοτώνεις τα πάντα που κινούνται και πας για το χρήμα τότε ο χαρακτήρας σκουραίνει και γίνεσαι πολυ κακός οποτε σε περιμένει το κακό ending! Το παιχνίδι αυτο δεν έχει κυκλοφορίσει πουθενά παρά μονο στο mame. Το μέγεθος όλου του μηχανήματος ειναι σαν ένα MVS cart όλο κι όλο. Επίσης για τη μητρική του παιχνιδιού κατασκευάστηκε και ένα ποδοσφαιράκι αλλα ειναι αδιάφορο.

Τελικα παρασύρθηκα σε μίνι review!

attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php
 
vasilas432 είπε:
Αυτο ειναι το άγνωστο beat em up "The Crystal of Kings" απο την επίσης άγνωστη ομάδα ανάπτυξης Brezzasoft! Κι ομως πρώιν μέλη της SNK έφτιαξαν το παιχνίδι το οποίο κυκλοφόρησε στα arcades το 2001! Η ιδιαιτερότητα του παιχνιδιού αυτού ειναι στα γραφικά του γιατί ειναι εξολοκλήρου prerendered. Μια τεχνική που γνωρίζουμε καλα όσοι έχουμε παίξει Donkey Kong στο SNES, ωστόσο λόγο του ανεπτυγμένου hardware στο Crystal of Kings ειναι πολυ καλύτερα με λεπτομερείς χαρακτηρες και εχθρούς, memorable bosses και πολυ όμορφα με ζωντανά χρώματα backgrounds.Το παιχνίδι έχει πολυ καλό gameplay και αν ξεκινήσεις να παίζεις, κολλάς! Το στήσιμο ειναι μεσαιωνικό τύπου και θυμίζει Dungeons n Dragons. Ο χειρισμός ειναι άμεσος χωρίς προβλήματα και ο ρυθμός ειναι γρήγορος χωρίς frame drops. Οι εχθροί ειναι πολλών ειδών απο orcs και σκελετούς μέχρι τεράστιους ελέφαντες με τοξότες στην πλάτη τους. Τα καλούδια που βοηθούν το χαρακτήρα υπάρχουν σε διάφορες μορφές. Πιο χαρακτηριστική βοήθεια ειναι αυτή απο τις μικρούλες νεράιδες διαφόρων χρωμάτων που αφού τις ελευθερώσεις απο το κλουβάκι τους, σου δίνουν διάφορες δυνατότητες όπως αύξηση δύναμης ή attack damage, αλλα θέλει προσοχή γιατί σου παίρνουν κιόλας! Η κακή νεράιδα σε κάνει βάτραχο ή σου μπερδεύει το χειρισμό! Τα bosses ειναι θηριώδη και πολυ όμορφα σχεδιασμένα, θα έλεγα οτι ειναι εντυπωσιακά. Η μουσική ειναι πολυ καλή και σου μένει η μελωδία στο μυαλό για αρκετή ώρα μετα που έχεις παίξει! Τα εφέ του ήχου με άφησαν χωρίς παράπονο. Χαρακτηριστικό του gameplay ειναι το leveling του χαρακτήρα που αλλάζει ανάλογα με την συμπεριφορά σου στο παιχνίδι. Αν δεν σκοτώνεις αθώους και δεν παίρνεις τα χρήματα που αφήνουν τα κουφάρια των εχθρών τότε πας για το καλό ending και ο χαρακτήρας διατηρεί ένα φωτεινό χρώμα. Αν σκοτώνεις τα πάντα που κινούνται και πας για το χρήμα τότε ο χαρακτήρας σκουραίνει και γίνεσαι πολυ κακός οποτε σε περιμένει το κακό ending! Το παιχνίδι αυτο δεν έχει κυκλοφορίσει πουθενά παρά μονο στο mame. Το μέγεθος όλου του μηχανήματος ειναι σαν ένα MVS cart όλο κι όλο. Επίσης για τη μητρική του παιχνιδιού κατασκευάστηκε και ένα ποδοσφαιράκι αλλα ειναι αδιάφορο.

Τελικα παρασύρθηκα σε μίνι review!

attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php
Φιλαρακι πραγματικα καθε φορα που βλεπω αυτο το θεμα μενω με ανοιχτο το στομα βλεποντας ολα αυτα που εχεις.Πραγματικα πρεπει να εχεις δωσει πολυ χρημα για την τρελα σου και την αγαπη σου και προσωπικα εγω που τα arcades μπορω να πω πως ειναι η ζωη μου το σεβομαι απολυτα και σε ευχομαι οσο μπορεις και αντεχεις να συνεχισεις ετσι.Για το παιχνιδι τωρα πραγματικα ειναι πολυ σπανιο και ειναι και παιχνιδιαρα με ολη την σημσια της λεξεως και πολυ αγαπημενο μου.Ο χαρακτηρας που επιλεγω παντα ειναι η Justicia και επιλεγω αυτην και οχι τον Lustro Furia που στην ουσια το ιδιο πραγμα ειναι σε γενικες γραμμες γιατι η justicia ειναι πιο γρηγορη και εχει καλητερη μαγεια.Φοβερη προσθηκη ολο αυτο το συστημα leveling και καλου η κακου τερματισμου που εβαλαν οι δημιουργοι και εκτος απο αυτα που εγραψες να προσθεσω πως παιζει και ρολο και ποσο γρηγορα η αργα θα τελειωνεις την καθε πιστα οποτε οσο πιο γρηγορα παμε για καλο τερματισμο οσο πιο αργα για κακο.Εντυπωσιακος επισης ο τελικος στην δευτερη του μορφη (Dark spirit) αν και ειναι πολυ ευκολος για τελικος οπως και ολο το παιχνιδι γενικοτερα δεν θα το χαρακτηριζα και πολυ δυσκολο αντιθετα ειναι βατη η δυσκολια του.Επισης η διαρκεια του ειναι και αυτη αρκετα καλη με τα 50 λεπτα πανω κατω που χρειαζεται για να τερματιστη.Υπαρχει και ενα μικρο κολπακι για τον Lustro Furia αν δεν το γνωριζεις και ειναι το εξης.Αν πριν τον επιλεξεις πατησεις τον μοχλο πανω για καποια δευτερολεπτα αλαζει η εμφανιση του και απο αυτη που εχει πριν μετα απο αυτο θα μοιαζη σαν τον conan τον βαρβαρο.Προσωπικα πιο πολυ τον προτιμω ετσι παρα οπως ειναι πριν σαν κανενας χλεχλες χαχαχαχαχα :D
Απιστευτη η συλογη σου πραγματικα :thumbup:
 
Φιλαρακι πραγματικα καθε φορα που βλεπω αυτο το θεμα μενω με ανοιχτο το στομα βλεποντας ολα αυτα που εχεις.Πραγματικα πρεπει να εχεις δωσει πολυ χρημα για την τρελα σου και την αγαπη σου και προσωπικα εγω που τα arcades μπορω να πω πως ειναι η ζωη μου το σεβομαι απολυτα και σε ευχομαι οσο μπορεις και αντεχεις να συνεχισεις ετσι.Για το παιχνιδι τωρα πραγματικα ειναι πολυ σπανιο και ειναι και παιχνιδιαρα με ολη την σημσια της λεξεως και πολυ αγαπημενο μου.Ο χαρακτηρας που επιλεγω παντα ειναι η Justicia και επιλεγω αυτην και οχι τον Lustro Furia που στην ουσια το ιδιο πραγμα ειναι σε γενικες γραμμες γιατι η justicia ειναι πιο γρηγορη και εχει καλητερη μαγεια.Φοβερη προσθηκη ολο αυτο το συστημα leveling και καλου η κακου τερματισμου που εβαλαν οι δημιουργοι και εκτος απο αυτα που εγραψες να προσθεσω πως παιζει και ρολο και ποσο γρηγορα η αργα θα τελειωνεις την καθε πιστα οποτε οσο πιο γρηγορα παμε για καλο τερματισμο οσο πιο αργα για κακο.Εντυπωσιακος επισης ο τελικος στην δευτερη του μορφη (Dark spirit) αν και ειναι πολυ ευκολος για τελικος οπως και ολο το παιχνιδι γενικοτερα δεν θα το χαρακτηριζα και πολυ δυσκολο αντιθετα ειναι βατη η δυσκολια του.Επισης η διαρκεια του ειναι και αυτη αρκετα καλη με τα 50 λεπτα πανω κατω που χρειαζεται για να τερματιστη.Υπαρχει και ενα μικρο κολπακι για τον Lustro Furia αν δεν το γνωριζεις και ειναι το εξης.Αν πριν τον επιλεξεις πατησεις τον μοχλο πανω για καποια δευτερολεπτα αλαζει η εμφανιση του και απο αυτη που εχει πριν μετα απο αυτο θα μοιαζη σαν τον conan τον βαρβαρο.Προσωπικα πιο πολυ τον προτιμω ετσι παρα οπως ειναι πριν σαν κανενας χλεχλες χαχαχαχαχα :D

Απιστευτη η συλογη σου πραγματικα :thumbup:
 
Συνονόματε Βασίλη υπάρχει παιχνίδι arcade που να μην γνωρίζεις?

Ναι έχω δώσει πολύ χρήμα γιατί ολα αυτά δεν είναι megadrive, αλλά είναι σπάνια και ακριβά πράματα. H μανία μου είναι τα ρέτρο games και η αγάπη μου το arcade! Εσύ πιστεύω με καταλαβαίνεις! Το συγκεκριμμένο παιχνίδι είναι πολύ σπάνιο να βρεθεί σε φυσική μορφή και επειδή είναι και καλό παιχνίδι συνεπάγεται οτι είναι και πανάκριβο. Νομίζω όμως οτι το αξίζει να βρίσκεται στη συλλογή των beat em up μου.

Ο Lustro Furia νόμιζα οτι γίνεται Conan όταν παίρνεις το κακό path!

Σε ευχαριστώ πολύ για το tip, δεν το ήξερα! Να ξέρεις οτι τα καλά σου λόγια έχουν πολύ βάρος για μένα! Να είσαι πάντα καλά
 
Εγω σευχαριστω φιλε βασιλη για ολα αυτα τα φανταστικα που μας δειχνεις απο την συλογη σου και οπως εγραψα και παραπανω σε καταλαβαινω απολυτα γιατι την ιδια τρελα εχουμε απλα και να ηθελα να εχω ολα αυτα δεν θα μπορουσα γιατι το χρημα δεν περισευει.Οποτε ειμαι απλα φανατικος arcage gamer οπως και μια ζωη αλωστε και γουσταρω να χαλβαδιαζω τετοιες απιστευτες συλογες οπως οι δικη σου αλλα και του γιωργου (geoanas):dribble:
 
metalcandyman είπε:
Εγω σευχαριστω φιλε βασιλη για ολα αυτα τα φανταστικα που μας δειχνεις απο την συλογη σου και οπως εγραψα και παραπανω σε καταλαβαινω απολυτα γιατι την ιδια τρελα εχουμε απλα και να ηθελα να εχω ολα αυτα δεν θα μπορουσα γιατι το χρημα δεν περισευει.Οποτε ειμαι απλα φανατικος arcage gamer οπως και μια ζωη αλωστε και γουσταρω να χαλβαδιαζω τετοιες απιστευτες συλογες οπως οι δικη σου αλλα και του γιωργου (geoanas):dribble:
Ναι υπάρχει ένα θέμα οταν το χρήμα δεν περισσεύει. Κάποια κομμάτια για να τα πάρω τώρα τελευταία αναγκάστηκα να τα κάνω ανταλλαγή με κάποα άλλα. Για παράδειγμα δεν έχω πια τα τρία SNK beat em ups: Robo Army, Mutation Nation και Sengoku 2. Αλλά νομίζω οτι αυτά τα 3 είναι μέτρια παιχνίδια. Ποια είναι η γνώμη σου?

Τώρα έχω στο αυτοκίνητο μια κούτα ανέγγικτη που έχει μέσα Golden Axe και Golden Axe Revenge of Death Adder...To βράδυ μετά τα μεσάνυχτα θα τη σκίσω να τα πιάσω στα χέρια μου για πρωτη φορα :p . Το Golden Axe όμως θέλει αντάπτορα που δεν έχει έρθει ακόμα είναι στο δρόμο.
 
Συμφωνω απολυτα με την επιλογη σου και καλα εκανες και τα ανταλαξες.Και τα 3 ειναι μετριοτατα ομως δεν γραφω αλλα γιατι αν κατσω να γραψω και για τα 3 την αποψη μου θα καταληξω να γραψω review στην τελικη :p
 
Πίσω
Μπλουζα