Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Τι το θυμιζεις κι εσυ συνεχεια; Καποιοι μπορει να θελουν να το ξεχασουν! :p

.
 
μπράβο ρε συ Κάμπια! εσένα δεν θα σε χάσω! εσύ θα με οδηγείς! :D

λοιπόν, εγώ θα φοράω κολάν μπαλαρίνου και καπέλο Ρομπέν των δασών!
 
Starbuck είπε:
μπράβο ρε συ Κάμπια! εσένα δεν θα σε χάσω! εσύ θα με οδηγείς! :D
λοιπόν, εγώ θα φοράω κολάν μπαλαρίνου και καπέλο Ρομπέν των δασών!
Κάτι μου θυμίζει αυτό :D

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=pc1am3KyYgA]YouTube - Men in Tights Song

P.S. Εγώ θα φοράω χακί μπλουζάκι με μια μέλισσα που πανω της έχει μια κορώνα την οποία κρατάνε δυο λιοντάρια.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Και δε με λέτε καμάρια μου, (καλημέρα!), εγώ πώς θα σας γνωρίσω???

Εγώ θα φοράω ένα μπλουζάκι που θα γράφει "In Linux We trust - Join the revolution"!...

Εσείς? (Πέρα από την αγαπητότατη κάμπια, που ούτως ή άλλως, δεν χάνεται με το πανηγυρτζίδικο καπελάκι της! :p :D )
 
Θα είμαστε όλοι μαζεμένοι στο σημείο που έχουμε ορίσει και θα βαράμε έναν (τον Ρήγα).

Θα γίνεται φασαρία εκεί, και έτσι θα μας γνωρίσεις. Είπαμε 11.30 στην Αριστοτέλους στην γωνία του Γερμανού.
 
Thnx Tsalk! Διάβασα το thread από την αρχή! Το πολύ-πολύ ν' αρχίσω να μιλάω σε αγνώστους και να τους λέω: "Ψιτ! Μήπως είσαι ρετρό?!" :D
 
Παιδιά είναι εύκολο. Αμα δείτε μια έντονη λάμψη στο σημείο συνάντησης, θα είμαι εγώ που θα γελάω και θα αντανακλώ το φως του ήλιου στα μεταλικά δόντια μου. Ελάτε με γυαλιά ηλίου :D
 
Ναι, τα γυαλιά ηλίου κρίνονται απαραίτητα καθ όλη την συνάντηση (η αντανάκλαση από τα δόντια του θα είναι ισχυρή).
 
D@redevil είπε:
Thnx Tsalk! Διάβασα το thread από την αρχή! Το πολύ-πολύ ν' αρχίσω να μιλάω σε αγνώστους και να τους λέω: "Ψιτ! Μήπως είσαι ρετρό?!" :D
Μην ανησυχεις καθολου. Μολις παει 11:31 και δεν εχεις σκασει μυτη ακομα θα αρχισω να φωναζω "Μααααααααααααααατ που εισαι????" "Μαααααααααααατ εδω!!!! (και θα κουναω τον ελικα απο το καπελο)
 
Μια ταπεινη παρακλησις: ΑΠΑΝΤΑ τα ανωτερω τεχνασματα αναγνωρισης των συμμετεχοντων στη συναντηση να καταγραφουν σε βιντεο! :D :D

Οι μερες ειναι δυσκολες και οι συνεδριες πανακριβες. Επιβαλλεται να βρουμε οικονομικοτερο τροπο αγχολυτικης θεραπειας! :p

Καλα να περασετε βρε!! Και να μη χαθειτε!! ;)

.
 
metsgr είπε:
Μια ταπεινη παρακλησις: ΑΠΑΝΤΑ τα ανωτερω τεχνασματα αναγνωρισης των συμμετεχοντων στη συναντηση να καταγραφουν σε βιντεο! :D :D

Οι μερες ειναι δυσκολες και οι συνεδριες πανακριβες. Επιβαλλεται να βρουμε οικονομικοτερο τροπο αγχολυτικης θεραπειας! :p

Καλα να περασετε βρε!! Και να μη χαθειτε!! ;)

.

Το ανωτέρο σχόλιο είναι περιττό για να μην πω προσβλητικό.


Χάνονται τέτοια πράγματα μετς?
 
Δυστυχώς δεν μπορώ να έρθω να σας θαυμάσω :( . Καλά να περάσετε πάντως και περιμένουμε υλικό για κουβεντούλα. :D
 
Ειναι αργα να δηλωσω και εγω συμμετοχη? Μαλλον οχι, οποτε θα σας δω αυριο απο κοντα. Nα φερω εκεινο το κιτρινο το σακουλακι οπως τοτε την πρωτη φορα για να ξερει ο κοσμος ποιος ειμαι? ;)
 
Ακόμα σκέφτομαι να έρθω. Εκτός και αν κανονίσω μπάνιο με κάποιους φίλους. Αν δεν είμαι εκεί μη με ψάξετε. Αλλά μπορεί και να είμαι.
 
Μια και εφυγα πιο νωρις (Τι να κανω η ΜΑΝΑ???) σας αναφερω.

Η συναντηση ηταν SUPER. 11 ατομα παρακαλω!!!!

Tsalk (παντα καταφτανει πρωτος και μας περιμενει. ΤΗν επομενη φορα, δηλωσε, θα ειναι διπλα και θα τρωει μπουγατσες μεχρι να ερθουμε)

Λορενα

Starbuck

Sofologiotatos

Geonas

ChrisTOS

Optimus

Bradypous

D@reDevil

kambia

Rygar

Ξεκινησαμε με καφεδακι στην πλατεια Αριστοτελους και επειτα για μασαμπουκα και κρασακι.

Χαρικα παρα πολυ που ειδα και νεα προσωπα στην συναντηση.

Εννοειται οτι θα ακολουθησουν βιντεακια και μπολικες φωτογραφιες.
 
Να υποθέσω :wait2: πως για να μην έχει γράψει κανείς τίποτα, η συνάντησις συνεχίζεται με απογευματινό καφεδάκι μετά τη μασαμπούκα, κουβεντούλα και διάθεση για ποτάκι μετά... :xm:

Ζηλεύω λιγάκι... #)
 
Juanita είπε:
Να υποθέσω :wait2: πως για να μην έχει γράψει κανείς τίποτα, η συνάντησις συνεχίζεται με απογευματινό καφεδάκι μετά τη μασαμπούκα, κουβεντούλα και διάθεση για ποτάκι μετά... :xm:
Ζηλεύω λιγάκι... #)

Μ άφησαν μόνο μου και έφυγαν όλοι. Έτσι και εγώ ήπια μόνος μου τον απογευματικό μου καφέ μεσά την μασαμπούκα.

Περισσότερα σχόλια θα κάνω αργότερα.
 
Εχμμ ! Κυρίες και κύριοι !

Είμαι ιδιαιτέρως ευτυχής που παραβρέθηκα στη συνάντηση.

Αν και έφυγα πρώτος (λόγω ανειλημμένων οικογενειακών υποχρεώσεων) ομολογώ ότι το ευχαριστήθηκα πολύ !

Χάρηκα πάρα πολύ για την γνωριμία όλων σας ! Είχα πολύ ευχάριστη και εποικοδομητική συνάντηση με το τιμώμενο πρόσωπο Rygar τον μέγιστο !....αλλά και με τον Optimus, τον ChrisTOS και τον Sofo !

Οι υπόλοιποι ήταν λίγο μακρυά για την ακτίνα δράσης μου (λίγο τα αρθριτικά, λίγο η μυωπία μου...αχχχ, γεράματα !) αλλά επιφυλάσσομαι σε μελλοντικές συναντήσεις !

Παρακαλώ να πέσουν και οι σχετικές φώτο...πλιζ !! ;-)

ΥΓ. Rygar είδες... έγραψα αρκετά !!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα