Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Ποιο είναι καλή φάση; Το ότι έρχομαι, ή το ότι μου είναι πάρα μα πάρα πολύ εύκολο να χαθώ;;;;
 
Θα είμαστε στο Θησείο και η καφετέρια λέγεται "Αθηναίων Πολιτεία" λίγο πιο πάνω στο πεζόδρομο. Είναι γωνιακή νεοκλασσικό κτήριο δεν θα τη χάσεις με τίποτε.
 
Δεν θα βρεθούμε δηλαδή στον ηλεκτρικό?
 
19:30 έξω από το σταθμό Θησείο στην άνοδο για Κηφισιά εκεί μπροστά στο περίπτερο (και αν δεν μας βρεις εκεί, 100 μέτρα παραπάνω είναι η καφετέρια) . :)
 
Παιδιά νομίζω ότι ο ηλεκτρικός δεν σταματάει Θησείο. Μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια, αν γνωρίζει κάποιος κάτι παραπάνω ας επιβεβαιώσει ή ας διαψεύσει.
 
Με αυτοκίνητο που παρκάρετε εκεί κοντά?

playmolover απο πού θα έρθεις άν επιτρέπετε?
 
Από την Ολυμπιακή Γη της Ηλείας έρχομαι και στην κορφή κανέλα!!!
 
f2bnp είπε:
Ρε παιδιά ωραία όλα αυτά αλλά εγώ που είμαι και μικρότερος να πάω μέχρι Θησείο δεν παίζει :p Προτείνω σε κάποια επόμενη συνάντηση να πάμε ας πούμε στο Mall για κανέναν γκαϊφέ(αν και έχει απίστευτη φασαρία και σαματά)μπας και μπορέσω και έρθω και εγώ :p

Τέσπα καλά να περάσετε.
Μένω κι εγώ Ηράκλειο και θα πάρω τον ηλεκτρικό από το Ηράκλειο για να κατέβω, οπότε αν θέλεις κανονίζουμε να κατέβουμε μαζί.

(Θα με γνωρίσεις από τη φωτογραφία μου δίπλα, είμαι ολόιδιος! :p Ανταλλάσσουμε τηλέφωνα με ΠΜ, νομίζω έχουμε και μια εκκρεμότητα την οποία είχα ξεχάσει κιόλας.)

Κάλεσα τη γραμμή πληροφόρησης του ΟΑΣΑ (185) και ενημερώθηκα επισήμως ( :p ) ότι δεν κάνει στάση στο Θησείο ο Ηλεκτρικός. Να βάλουμε μήπως το ραντεβού σε κάποιο άλλο σταθμό, π.χ. Μοναστηράκι, ώστε να περπατήσουμε όλοι μαζί μέχρι το Θησείο, να μην πηγαίνει ο καθένας μόνος του;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εγώ πάντως σκέφτομαι να έρθω με ταξάκι για να προλάβω και κανένα μια και θα φύγω κατά τις 7 από το Δημαρχείο. Ειδικά την Παρασκευή αντί 5 και μισή με 8 παρά λέω να "εργαστώ" 5 και μισή με 7.

Αλλιώς, ένα τσιγάρο δρόμος είναι από το Μοναστηράκι.

Playmolover θα χαρώ να δω έναν πατριώτη από κοντά!!!!!!
 
Όσον αφορά την συνάντηση εγώ λεω να ρθω απευθείας στο θησείο
 
Ρε συ video80 μη κάνεις απανωτά posts της μιας γραμμής. Πάτα "Edit" και πρόσθεσε ότι θες να πεις. Δεν παλεύουμε για post count!

Θα χαρώ να σε δω από κοντά μεθαύριο!
 
Για να μην "την πατήσει" κανείς,επιβεβαιώνω ότι

ο ηλεκτρικός δε σταματά στο Θησείο.....!
 
Ναι ρε συ μη φωνάζεις το καταλάβαμε !!!!!!! :D :D

(πω πω τρεχάτε θα μας δείρει με τη βέργα....... ) 8)
 
Ρε συ,απλά το τονίζω για να μη την πάθει κανείς !
 
Το ξέρω ρε συ σε πειράζω!!!!!!!!!!!!
 
Ποιές ρε; Τον Χαρυ Κλυν μολις τον έβαλα, ποιός άλλος είναι;

ΛΟΙΠΟΝ!

Για να μη γίνει παραξήγησις, ο καθένας μόνος του μέχρι το ΘΗΣΕΙΟ, εκτός κι αν μεταξύ σας στείλετε sms/πμ και κανονίσετε να συναντηθείτε σε άλλο μέρος. Εγώ θα πάω Μοναστηράκι και θα περπατήσω μέχρι το Θησείο, γιατί δεν έχω μηχανή να πάω κατευθείαν. Εάν κάποιος θέλει να συναντηθούμε εκεί, ας το γράψει εδώ ή ας μου στείλει πμ.
 
Θα παμε στο Αθηναιων Πολιτεια? Επειδη κ'εγω θα παω στο Μοναστηρακι με τον ΗΣΑΠ, αλλα με τα εργα στον ΗΣΑΠ καθυστερει παρα πολυ το τρενο, σκεφτομαι να ερθω κατευθειαν στην καφετερια.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
E.... Μόνο εκεί μας χωράει όλους μέσα...... Αν έχει καλή μέρα μπορεί να κάτσουμε και έξω!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα