Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Δεν έχεις και άδικο απλά νομίζω ότι είναι αρκετά κομβικό σημείο.Τέλοσπαντων,όταν μεγαλώσω λίγο ακόμα και μπορώ να κάνω μεγαλύτερες εξορμήσεις θα τα πούμε ;)
 
Θα σε περιμένουμε. Νέα άτομα που ασχολούνται με ρετρό, είναι παραπάνω από καλοδεχούμενα!!!!
 
f2bnp είπε:
...όταν μεγαλώσω λίγο ακόμα και μπορώ να κάνω μεγαλύτερες εξορμήσεις θα τα πούμε ;)
Αν δεν είμαι αδιάκριτος, πόσων χρονών είσαι φίλε μου ;
 
exetlaios είπε:
Αν δεν είμαι αδιάκριτος, πόσων χρονών είσαι φίλε μου ;

O μικρότερος της παρέας μας... :D Μέχρι και γιός μου θα μπορούσε να είναι!!!
 
...........και μακάρι όλοι της ηλικίας του να ήταν σαν και αυτόν. Είδες τον τρόπο που γράφει; Ούτε λάθη, σωστή σύνταξη, αν δεν σου είχε αναφέρει ότι είναι μικρός άνετα θα τον έκανες στην ίδια ηλικία με σένα.

Έτσι πρέπει να είναι η νέα γενιά. Πάντως θα χαρώ πολύ να γνωριστούμε από κοντά!
 
Κι εγώ πριν 20+ χρόνια είχα σωστή σύνταξη και δεν έκανα ορθογραφικά λάθη.

Συμπέρασμα, είμαι πόσο ...15;;

Αντε 16


manos426f είπε:
Ξαναρωτώ,μια και βλέπω πως θα είμαστε 20+ άτομα,δε κλείνουμε τραπέζι καλύτερα,μη βρεθούμε προ απροόπτου ;
Μη με αγχώνεις. :nervous:

Από τους μεχρι τωρα 21, θα έχουμε και 5-6 απώλειες σίγουρα! Αμα πάμε στο 2ο, θα έχουμε το πρόβλημα της κοπής, όπου θα πρέπει να ενώσουμε τραπέζια. Αμα παμε στον 1ο, παλι θα έχουμε πρόβλημα εάν ήδη βρίσκονται πάνω από 2 παρέες. Εγώ λέω παμε και βλέπουμε. Θα αναγκαστούν τα γκαρσόνια να μας εξυπηρετήσουν. Δουλειά τους είναι. Αλλωστε ποτέ δεν άκουσα για καφετέρια να πάει μεγάλη παρέα που, χωροταξικώς, δε γίνεται να είναι μαζεμένη στο ίδιο σημείο, και να την έδιωξαν.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
manos426f είπε:
Ξαναρωτώ,μια και βλέπω πως θα είμαστε 20+ άτομα,δε κλείνουμε τραπέζι καλύτερα,μη βρεθούμε προ απροόπτου ;
Μη με αγχώνεις. :nervous:

Από τους μεχρι τωρα 21, θα έχουμε και 5-6 απώλειες σίγουρα! Αμα πάμε στο 2ο, θα έχουμε το πρόβλημα της κοπής, όπου θα πρέπει να ενώσουμε τραπέζια. Αμα παμε στον 1ο, παλι θα έχουμε πρόβλημα εάν ήδη βρίσκονται πάνω από 2 παρέες. Εγώ λέω παμε και βλέπουμε. Θα αναγκαστούν τα γκαρσόνια να μας εξυπηρετήσουν. Δουλειά τους είναι. Αλλωστε ποτέ δεν άκουσα για καφετέρια να πάει μεγάλη παρέα που, χωροταξικώς, δε γίνεται να είναι μαζεμένη στο ίδιο σημείο, και να την έδιωξαν.
 
Αρκεί να τους δείξεις το δολοφονικό σου χαμόγελο, θα φοβηθούν μη τους δαγκάσεις και θα σκιστούν να μας εξυπηρετήσουν!!!!!!!!!!
 
Eνδέχεται να παρευρεθώ. Δεν υπόσχομαι ακόμα τίποτα, αλλά τα μηνύματα είναι αισιόδοξα (επερχόμενη άδεια Πάσχα κλπ).
 
Pooky είπε:
...........και μακάρι όλοι της ηλικίας του να ήταν σαν και αυτόν. Είδες τον τρόπο που γράφει; Ούτε λάθη, σωστή σύνταξη, αν δεν σου είχε αναφέρει ότι είναι μικρός άνετα θα τον έκανες στην ίδια ηλικία με σένα.
Έτσι πρέπει να είναι η νέα γενιά. Πάντως θα χαρώ πολύ να γνωριστούμε από κοντά!
Οκ τα παραλές :p

14 είμαι :)

Από μικρός στα βάσανα :D
 
f2bnp είπε:
Οκ τα παραλές :p 14 είμαι :)

Από μικρός στα βάσανα :D
Μπράβο ρε θηρίο !

Αυτό και αν είναι έκπληξη !

Πάντως έχεις πολύ καλό γούστο, αφού γουστάρεις τα 80's.

Θαυμάζω επίσης το θάρρος σου, που δήλωσες ότι έτσι και ερχόμασταν Mall,

θα έσκαγες μύτη για καφέ με 15 γεροντοφρικιά 30-φεύγα ετών.
 
Kι έχει και πολύ καλό γούστα στο PC hardware επίσης,προσθέτω εγώ... ;)
 
H ηλικία Κωνσταντίνε δεν έχει να κάνει σε τίποτε. Είσαι όσο αισθάνεσαι. Μακάρι οι παλιοί κολλητοί μας στα 14 μας να ήταν όπως εμείς σήμερα, δηλαδή να είχαν παραμείνει 14.

Γι αυτό το GRM έχει μια απίστευτη χημεία ανάμεσα στα μέλη του. Είναι πραγματική χρονομηχανή. Και η ηλικία μας που αναγράφει η ταυτότητα, μόνο ανέμελη δεν μπορεί να χαρακτηριστεί, μια και όλοι έχουν ένα σωρό υποχρεώσεις πια. Αυτό κάνει ακόμα ομορφότερο το καταφύγιό μας.......
 
Βασικά αυτό που με τραβάει περισσότερο είναι το παλιό hardware όχι τόσο τα 80's.Για τα 90's το συζητάμε :p
 
Μιας και ανοίγει ο καιρός, γιατί δεν καθόμαστε όξω;
 
Καλησπέρα και απο μένα.

Θα προσπαθήσω να είμαι και γώ εκει (πρωτα ο Θεός)
 
f2bnp είπε:
Οκ τα παραλές :p 14 είμαι :)

Από μικρός στα βάσανα :D
Εάν δε λές ψεμματα, είσαι το μικρότερο σε ηλικία μέλος!

namida είπε:
Μιας και ανοίγει ο καιρός, γιατί δεν καθόμαστε όξω;
Εάν ο καιρός είναι όπως τώρα, είναι πολύ πιθανόν, αν και από το απόγευμα κρυώνει αρκετά. Πάντως τώρα εδώ στο Σχηματάρι εχει 24 βαθμούς. Ελα εσύ, και βλέπουμε. :)
 
Θετική τελικά η απάντηση από μένα.

Αύριο βράδυ (Πέμπτη) ταξιδεύω για Αθήνα. Υπολογίστε εμένα και την σύζυγό μαζί.

Μόνο πείτε μου που έρχομαι για να μην χαθώ... Εγώ βλάχος είμαι, από επαρχία. Μην βγώ Πειραιά!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα