Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Ναι Μαρία εκεί θα πάμε. Κι εγώ κατευθείαν στην καφετιέρα θα πάω, από το Μοναστηράκι...
 
manos426f είπε:
Κύριε τελετάρχα,σου ξεφεύγουν παρουσίες-συμμετοχές !!! :p :p
Ωχ! Δεν μπήκα στον κόπο να κάνω καν κλικ στο λινκάκι σου γιατί ήμουν σίγουρος ότι δεν είχε ξεφύγει κανείς. Τόλμησα και άφησα τον Φρανκ στην απ΄έξω (οχι τίποτε άλλο, θα με έχει στη μπούκα για το επόμενο Amigathering:D)
 
Δεν θα είναι καλύτερα να περιμένουμε στο Θησείο για κανένα δεκάλεπτο;;; :xm:

Ναι μεν θα είμαστε πολλοί όταν μαζευτούμε όλοι, αλλά αν έρθει κάποιος κατευθείαν στο μαγαζί (όταν θα είναι δυό τρεις μόνο) και που δεν έχει ξαναβρεθεί σε μάζωξη πως θα μας (ανα)γνωρίσει;

Θα κρατάμε πλακάτ;;; Οι ρετροτρελ... εμμμ... ρετρομανιακοί;;; :D
 
Χουανίτα η ιδέα σου για τα πλακάτ είναι έξοχη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Προσέχτε μόνο μην σας περάσουν οι αστυνομικοί για διαδηλωτές και σας ρίξουν και δακρυγόνα
 
εεεεε...χχμμμ.. γκουχ γκουχ...

κίτρινους niewbηδες με μανία για τις τελείες η παρέα δέχεται?

θα χαρώ να σας γνωρίσω,

Βασίλης ;)
 
Κύριε τελετάρχα,συμπληρώστε τη λίστα πάραυτα ! :D

(και βάλτε και τον Olorin μέσα,μια κι έχει πει ότι πολύ πιθανόν να παρευρεθεί,όπως και τον φίλο gremlinakos...)
 
τι έγινε παίδες, θα σπάσουμε το ρεκόρ συμμετοχής αυτή τη φορά;
 
Νοpe,το ρεκόρ έχει ανέβει στις 26 συμμετοχές,δε σπάει έτσι εύκολα...!
 
pacman είπε:
κίτρινους niewbηδες με μανία για τις τελείες η παρέα δέχεται?
Όσι (κρητικό)

Ρε σεις ημαρτον!!! Ειμαστε (ελπίζω) 24 άτομα!!! Πού στο καλό θα κάτσουμε;;;
 
Έξω Νίκο,δε γίνεται κάτι άλλο...
 
Βρε εγώ κάθομαι έξω. Αι γυναίκαι όμως; Tί θα κάνουν; Πάντως εάν ο καιρός είναι όπως χθές και σήμερα (όπως φαίνεται ότι εξελίσσεται), δε θα υπάρχει πρόβλημα καιρού και αύριο.
 
Α να δούμε....

Πάντως το ότι μαζεύτηκαν 20 άτομα μια εβδομάδα πριν τη συνάντηση, μου θυμίζει το χθεσινό 4-0 επί της Μπαγερν στο ημίχρονο :D
 
Προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα να καθίσουμε έξω. ;)

Ούτε θα σας γκρινιάζω για το τσιγάρο (αλλά θα βρω κάποιο λόγο να γκρινιάξω :p ).
 
pacman είπε:
εεεεε...χχμμμ.. γκουχ γκουχ...
κίτρινους niewbηδες με μανία για τις τελείες η παρέα δέχεται?

θα χαρώ να σας γνωρίσω,

Βασίλης ;)
Βεβαίως! Θα χαρούμε να σε γνωρίσουμε και εμείς. :)

Rygar είπε:
Βρε εγώ κάθομαι έξω. Αι γυναίκαι όμως; Tί θα κάνουν; Πάντως εάν ο καιρός είναι όπως χθές και σήμερα (όπως φαίνεται ότι εξελίσσεται), δε θα υπάρχει πρόβλημα καιρού και αύριο.
Xo xo!!!!

To METEO δείχνει για αύριο βραδάκι βροχούλα!!!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ναι. Προχτές την Τετάρτη είχα πάει Μοναστηράκι οπότε μπορώ να το επιβεβαιώσω. Απλά ρωτάς πώς πάμε για το σταθμό ΗΣΑΠ του Θησείου. Πάντως δεν είναι μακριά, 5-10 λεπτά με τα πόδια (εκτός κι αν χαθείς)
 
Πλάκα έκανα ρε συ προχθές. Αθήνα σπούδαζα και την περιοχή Μοναστηράκι - Θησείο την έχω φάει με το κουτάλι... Που τις μεγάλωσα λες τόσο πολύ τις συλλογές μου;;;
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα