Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κι εγώ Ιωάννα μου εάν δεν πάω καπου αλλού, θα έρθω στη συνάντηση... :p
 
Χμμμ....κακή ιδέα το 18...

Στις 18 Σεπτεμβρίου ....το Error Code σε συνεργασία με κάποιες άλλες πρωτοβουλίες ...διοργανώνει συναυλία ηλεκτρονικής πειραματικής μουσικής και αυτοσχεδιασμού στα πλαίσια της Bienalle Αθηνών....

Η εκδήλωση έχει καθυστερήσει να ανακοινωθεί λόγω γραφειοκρατικών κολλημάτων του Αυγούστου....αλλά το press release θα έχει βγει μέχρι αύριο...

όπως καταλαβαίνετε...δεν θα μπορώ να παρευρεθώ..και καλύτερα να μην παρευρεθείτε ούτε εσείς και να έρθετε στην εκδήλωσή μας ..χαχαχα
 
Σκασίλα μας, δε σ'εχουμε ανάγκη. Κι εσένα και το Runtime Erro σου... :p
 
ts ts...έτσι...μ'αρέσει που υποστηρίζετε τις προσπάθειες που κάνουμε χαχαχαχα....

εσείς θα βγείτε χαμένοι...

θα χάσετε μια μοναδική ευκαιρία να ακούσετε πειραματικούς ήχους και πολύ θόρυβο από gameboys, atari, casios και παιδικά παιχνίδια παντός είδους χεχε
 
Γιατί δεν το κανουμε στις 32, θα μπορέσω να μήν έρθω τότε...

Πως πανε τα πράγματα (γιατι μάλλον δεν έχει γίνει κατανοητό)

Ο τελετάρχης ( η γενικά οποιος θέλει αλλα θέλει cohones να είσαι τελετάρχης) βλέπει το πέταγμα των πουλιών, ρίχνει τους ρούνους και βλέπει λαγουδάκια στο μοσαικό και κανονίζει μια ημερομηνία.

And thats it.

Όσοι μπορόυν έρχονται, όσοι δέν μπορουν, θα μας λείψουν.

Οταν αρχίζουν τα παράπονα, να μην πώ γκρίνιες το μόνο που καταφέρνουμε είναι να στεναχοριούνται και να τσαντίζονται πρισότερα άτομα απο το αν ακολουθηθεί η αρχική ημερομηνία.

Και ατάκες του στύλ,

Η εκδήλωση έχει καθυστερήσει να ανακοινωθεί λόγω γραφειοκρατικών κολλημάτων του Αυγούστου....αλλά το press release θα έχει βγει μέχρι αύριο...
δέν λένε τίποτα παραπάνω απο το ότι ο τελετάρχης (που τα γένεια του πάντα να μακραίνουν) είχε την φώτηση πιο πρίν, he called dibs, πρόλαβε, έκλεισε τη θέση, αλφά τράπεζα πίστεως και άλλα συναφή.
Προσωπικά με βολεύει οποιαδήποτε Παρασκευή αλλα με εκνευρίζει απίστευτα, πιο πολύ και απο ηττα στο sensi απο την γατα μου, να μου χαλάνε το πρόγραμμα, μπορώ και μόνος μου,ευχαριστώ
 
Εμ, νέους (στο forum εννοώ!!) δέχεστε;
 
Aπο επαρχία κόσμο δέχεστε?
 
soiram είπε:
Εμ, νέους (στο forum εννοώ!!) δέχεστε;
Βεβαιότατα. Πάντα υπάρχει όρεξη για νέο ...αίμα :diablotin: :diablotin:

tsalk είπε:
Aπο επαρχία κόσμο δέχεστε?
Βεβαιότατα. Εκτός κι αν σε λένε Αλλλλκη... :p

Saulot είπε:
Γιατί δεν το κανουμε στις 32, θα μπορέσω να μήν έρθω τότε...Πως πανε τα πράγματα (γιατι μάλλον δεν έχει γίνει κατανοητό)

Ο τελετάρχης ( η γενικά οποιος θέλει αλλα θέλει cohones να είσαι τελετάρχης) βλέπει το πέταγμα των πουλιών, ρίχνει τους ρούνους και βλέπει λαγουδάκια στο μοσαικό και κανονίζει μια ημερομηνία.

And thats it.

Όσοι μπορόυν έρχονται, όσοι δέν μπορουν, θα μας λείψουν.

Οταν αρχίζουν τα παράπονα, να μην πώ γκρίνιες το μόνο που καταφέρνουμε είναι να στεναχοριούνται και να τσαντίζονται πρισότερα άτομα απο το αν ακολουθηθεί η αρχική ημερομηνία.

Και ατάκες του στύλ, δέν λένε τίποτα παραπάνω απο το ότι ο τελετάρχης (που τα γένεια του πάντα να μακραίνουν) είχε την φώτηση πιο πρίν, he called dibs, πρόλαβε, έκλεισε τη θέση, αλφά τράπεζα πίστεως και άλλα συναφή.

Προσωπικά με βολεύει οποιαδήποτε Παρασκευή αλλα με εκνευρίζει απίστευτα, πιο πολύ και απο ηττα στο sensi απο την γατα μου, να μου χαλάνε το πρόγραμμα, μπορώ και μόνος μου,ευχαριστώ
Πολύ φαιά ουσία χάλασες. Πες ενα "Δεν έρχομαι μπορώ και μονος μου" και τέλος :p . Απεφάσισα να μην το ξαναχαλάσω και σου εχω ξαναπεί ότι έχεις δίκιο καθε φορά. Και επειδή εχω τα cohones, ζητάω και δημοσίως ΣΥΓΝΩΜΗ και θερμοπαρακαλώ να έρθεις. Θα έρθεις; Ελα ρεεεεεε!!! [ame=http://www.youtube.com/watch?v=njXr6tRdHw0]ΕΛΑ ΞΑΝΑΑΑΑΑ (αφιερωμένο BTW)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Στη μάζοξη να έρθω ή στο sensible gathering χμμμμμμμμμμμμμμμμμ ;
 
Rygar είπε:
Πολύ φαιά ουσία χάλασες. Πες ενα "Δεν έρχομαι μπορώ και μονος μου" και τέλος :p . Απεφάσισα να μην το ξαναχαλάσω και σου εχω ξαναπεί ότι έχεις δίκιο καθε φορά. Και επειδή εχω τα cohones, ζητάω και δημοσίως ΣΥΓΝΩΜΗ και θερμοπαρακαλώ να έρθεις. Θα έρθεις; Ελα ρεεεεεε!!!
Εμμμ...

Μα...

Δεν ειπα οτι δεν θα έρθω...

Και σίγουρα δεν κατέκρινα την δική σου στάση, μια χαρα τα πας Ryg!

Ειπα να προλάβω τα πολλαπλα ,να το κανουμε τοτε, οχι τοτε κλπ γιατι τα έπιασα να κρυφοκοιτάνε στην γωνία!

Εκτός αν άλλαξες την ημερομηνία και δέν το πήρα πρέφα :confused:
 
Saulot είπε:
Δεν ειπα οτι δεν θα έρθω...
Ούτε ότι θα έρθεις... :p

Αλήθεια δε μου είπες, σου άρεσε το τραγουδάκι που σου έβαλα; :D :D:D :p

statusgr είπε:
Στη μάζοξη να έρθω ή στο sensible gathering χμμμμμμμμμμμμμμμμμ ;
Απ'οσο ξέρω, δε συμπίπτουν χρονικώς...
 
Άντε και καμιά συνάντηση να θυμηθούμε τα παλιά...και εγώ στη λίστα παρακαλώ
 
(κανάς φούρνος θα γκρεμίστηκε...)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα