Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Τελικά είμαι μέσα!!!!!!!

Γύρω στις 7 και μισή το απόγευμα;
 
Ωραία τα νέα σου, θα σε δω εκεί λοιπόν. (Μην αλλάξεις γνώμη πάλι όμως). Εμείς θα είμαστε εκεί από τις 7.

(Ενδυμα επίσημο) ....

Καλά....πλάκα κάνω
 
OK 7 θα είμαι εκεί.

Όσο για τη γνώμη, δυστυχώς οι Παρασκευές και τα ΣΚ δεν είναι σταντέ. Δεν επεκτείνομαι παραπάνω σε λεπτομέρειες γιατί και δεν θέλω (θα σου εξηγήσω από κοντά τι παίζεται) και δεν ενδιαφέρει κανέναν!!!!!!!!
 
Αθηναίων πολιτεία, μεσα!!!

Τα λεμε εκει,
 
Οπως είχε πει κι ο Paspartoo καποτε "Τώρα ειναι η κατάλληλη στιγμή να αλλάξουμε την ημερομηνία της συνάντησης" ....
 
Ούτε ημερομηνία, ούτε μέρος!!!!!

Ρίγανη θα είσαι κι εσύ;
 
pooky(1) είπε:
Ρίγανη θα είσαι κι εσύ;
Αυτό μπορεί να παιχτεί και στο στοίχημα. Θα είναι ο τελετάρχης ή δεν θα είναι?

Εγώ πάντως πιστεύω ότι θα είναι (γιατί πεθύμησε να δει την μούρη μου, όπως και τον υπολοίπων)
 
Φιλλλαράκι σου εκανα edit το αρχικο ποστ με τις νεες εξέχουσες συμμετοχές...
 
Πολύ καλά έκανες, αλλά ξέχασες να βάλεις το όνομά σου. (Και έχω βάλει και στοίχημα ότι θα έρθεις)
 
Αθηναίων πολιτεία στο Θησείο στις 7 το απόγευμα της Παρασκευής 25 Σεπτεμβρίου.
 
tsalk είπε:
Πολύ καλά έκανες, αλλά ξέχασες να βάλεις το όνομά σου. (Και έχω βάλει και στοίχημα ότι θα έρθεις)
Δεν το ξέχασα (μπορεί να το χάσεις). Θα δω, τελευταία στιγμή και αναλόγως από το αν εχω παρει τη μηχανή μου μεχρι εκείνη την ώρα. Αλλιώς με το αμάξι, δύσκολο το κόβω...
 
Rygar είπε:
Δεν το ξέχασα (μπορεί να το χάσεις). Θα δω, τελευταία στιγμή και αναλόγως από το αν εχω παρει τη μηχανή μου μεχρι εκείνη την ώρα. Αλλιώς με το αμάξι, δύσκολο το κόβω...

Υπάρχουν και τα τρένα κύριε... και τα λεωφορεία... :(

Το πολύ πολύ να γυρίσετε παρέα με τον Sofologiotato και τον Κυριαζή για να συζητήσετε και το ενδεχόμενο μεταφοράς των συναντήσεων στο Αυλωνάρι... :rofl:
 
Πες τα πες τα. Να αγιάσει το στόμα σου. Ούτε εσύ όμως μας το ξεκαθάρισες. Όχι τίποτα άλλο για να βρούμε και το ανάλογο μαγαζί μετά για την μασαμπούκα.
 
Ναι ρε Ρίγανη, be there.
 
Juanita είπε:
Το πολύ πολύ να γυρίσετε παρέα με τον Sofologiotato και τον Κυριαζή για να συζητήσετε και το ενδεχόμενο μεταφοράς των συναντήσεων στο Αυλωνάρι... :rofl:
:rofl: :rofl: Δεν φαντάζεσαι πόσο θα με βολέψει μια τέτοια απόφαση, τουλάχιστον για φέτος! :D Δυστυχώς όμως δεν θα είμαι στη συνάντηση μεθαύριο. :xm: Επομένως σας εύχομαι να περάσετε πολύ όμορφα, ακόμα και χωρίς (Ρύγαρο και) Σόφο!
 
Δεν υποσχομαι κατι αλλα θα προσπαθησω κι εγω να ερθω!Γιατι ομως θελετε θησειο? :p Εννοω και τα νοτια προαστια καλα ειναι!
 
Θησείο βολεύει άπαντες. Επίσης, έχει χώρο να μαζευτούν 25 ντάγλαροι να τσακώνονται για ρετρό κονσόλες!

Έλα να κάνουμε ένα καλό flame war face 2 face, Nintendo Wii vs 360!!!!!!!!!!!
 
Η Θεματολογία μας είναι μεγάλη. Οτιδήποτε ρετρό το συζητάμε, και τσακωνόματε κιόλας.
 
Από ότι διαφαίνεται, θα μπορέσω και εγώ να τιμήσω την κάθοδο σας επί Αθηναικού εδάφους...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα