Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Amigovios είπε:
και ο άνθρωπος που πριν 10 χρόνια μύησε τον Iaspis στον υπέροχο κόσμο του emulation όταν υπηρετούσαμε ( :p ) την μαμά πατρίδα στο ανατολικό Αιγαίο !
Γι'αυτό μας έχει ξεσκίσει στα arcades;; Ολο πρώτος ειναι. Σκεφτήκαμε μέχρι και να τον μπανάρουμε για να γλυτώσουμε! :D
 
theoritikos είπε:
Χμμ ξαφνική μάζωξη για ρετρό-καφέ? Φυσικά και θα έρθω!
Ελπίζω ο καφές να είναι φρέσκος και όχι ρετρο γιατι την κάτσαμε, στην κυριολεξία.
 
Επειδή ο βλακας ο τελεταρχης εβαλε τη συναντηση νωρίς, δε θα μπορέσω να έρθω στο μισάωρο αυτό. Θα ειμαι εκεί γυρω στις 19.00.
 
Paspartoo είπε:
Δυστυχως ακυρο και για μενα - γυρισα με πυρετο απο το πρωινο babysiting - ας οψεται ο δρακουμελ και φορεας μεταδοτικων ασθενειων ανηψιος μου. Λυπαμαι που δεν θα δω τον guest ουτε σημερα :(
Εύχομαι περαστικά. :)
 
Σημερα η μερα βαινει τοσο ομορφα οσο ομορφος ειναι και ο καιρος.

Θα ζητησω συγνωμη απο ολα τα παιδια, αλλα δεν θα καταφερω να περεβρεθω ουτε και εγω. Με τον εγκλιματισμο μου στο ελληνικο κλιμα, με εχουν τσακισει αλεργιες που μου εχουν χαρισει απλοχερα ασυστολη καταρροη. Ειχα ελπιδες οτι θα με αφηναν προς το τελος της ημερας, αλλα.. Ηθελα τοσο πολυ να δω ολα τα παιδια αλλα επιφυλασσομαι για επομενη συναντηση μιας και θα τα λεμε πολυ συχνα πλεον. Και παλι sorry παιδια.. :(

P.S. Περαστικα (μας) paspartoo..
 
Λοιπόν έχει πλάκα. Στο τέλος δε θα παει κανείς. Ειμαι ακόμα εργοστάσιο, γύρω στις 6 θα φύγω, αλλά είμαι ήδη πτώμα και τα ματια μου κλείνουν....
 
Phil και Ηρακλή περαστικά και στους δυό σας.
 
τελεταρχα μιας και δεν παει δεν το κανουμε για αλλη φορα?
 
Εγω παντως θα ειμαι

Νικο ξαναφτιαξε τη λιστα να δουμε τι γινεται.
 
Ευχαριστω παιδια (Phil περαστικα και σε σενα)
 
Wally είπε:
Εγω παντως θα ειμαιΝικο ξαναφτιαξε τη λιστα να δουμε τι γινεται.
ΟΚ. Εντωμεταξύ εδώ ρίχνει καρέκλες. Εννοείται δε θα το ρισκάριζα να έρθω, 60 χλμ δρόμος, δεν είναι δίπλα πλέον...
 
Οποτε ακυρο αν καταλαβα καλως. Ηταν αισιοδοξο εξ αρχης με τοσο short notice...
 
Παρόλα αυτα στο Αθηναίων Πολιτεία είναι οι: Bspus, circleag, theoritikos, Namida, Saulot kai guest o Saturn the Icy.

Αλλα εσείς αλαξοπιστήσατε
 
Ζητω συγνώμη στα παιδιά που με πήραν και δεν το σήκωσα, αλλά όταν κοιμάμαι το'χω στο αθόρυβο. :D
 
Πειτε κανα παραλειπομενο της συναντησεως ρε παιδια
 
Μήπως τελικά, άλλη φορά οι συναντήσεις να ανακοινώνονται σε μορφή ειδήσεων;

Ώρα μέρος και lock the thread. Όποιος πήγε, πήγε. Έπειτα unlock και ποστάρουμε δρώμενα!!!! (Και συμμετοχές) !!!!!!!!!
 
Καμιά φωτογραφία από την αποδεκατισμένη λόγω ανωτέρας βιας συνάντηση θα δούμε?

Ακολούθησε και η γνωστή μασαμπούκα μετά?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα