Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Άντε ρε Άλκη θα τα πούμε και από κοντά!!!! Όμορφα!!!!!
 
alkis21 είπε:
Θα έρθω κι εγώ για να έχει κάποιον να μιλάει Γαλλικά η Juanita. Ca va, ma bichette? 


Παρακαλώ να μεταφερθώ σε δική μου γραμμή αντί να είμαι ο +1 του Uninvited!
:)


Μεταφέρθηκες, απολογούμαι για την καθυστέρηση. (Θα ξεσκονίσω και εγώ το Sorbonne μου) :)
 
Λυπάμαι αλλά θα πρέπει να ακυρώσω. :(
 
Ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες αναφέρουν πως θα συμμετέχει και ο Birlas Korkos που θέλει πολύ να μας γνωρίσει από κοντά... (που να 'ξερε... :p )
 
Δυστυχώς είμαι και θα είμαι ακόμα στο Λονδίνο...
 
pooky(1) είπε:
Τι έπαθες μωρέ; Α, μη μου λες τέτοια.....
Έχω να πω ότι αν καταφέρετε να τον πείσετε ότι δεν γίνεται συνάντηση χωρίς Άλκη και ότι όλοι περιμένουν πως και πως την παρουσία του (με πολύ κλάμα όλα αυτά), θα τον καταφέρετε!

Εγώ, απ' την άλλη, που 1ον δεν θα με κλάψει κανείς και 2ον και να με έκλεγε δεν συγκινούμαι, ίσως θα πρέπει επίσης να ακυρώσω, θα ξέρω προς Πέμπτη.
 
Uninvited είπε:
Έχω να πω ότι αν καταφέρετε να τον πείσετε ότι δεν γίνεται συνάντηση χωρίς Άλκη και ότι όλοι περιμένουν πως και πως την παρουσία του (με πολύ κλάμα όλα αυτά), θα τον καταφέρετε!
page48_1.jpg
Ι-ΕΠ!

Δεν με κακοποίησαν σε παιδική ηλικία να έχω τόσο κόμπλεξ.

Sorry παιδιά, προέκυψε υποχρέωση.
 
Άστα αυτά. Παντόφλα μυρίζομαι; :p :p
 
Εγώ μάλλον θα παρευρεθώ.
 
Juanita είπε:
Ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες αναφέρουν πως θα συμμετέχει και ο Birlas Korkos που θέλει πολύ να μας γνωρίσει από κοντά... (που να 'ξερε... :p )
Για να δουμε αν θα τα καταφερω να κατσω λιγο μαζι σας, γιατι παιδια στις 8¨30 βγαινουν οι Θεοι Blind Guardian και πρεπει να δωσω το δυναμικο μου παρον εκει(Fuzz Club),ντυμενος μεταλλικά παντα και με το αγαπημενο μου τζιν μπουφαν με τις υπογραφες απο Skyclad ,καθως και με το λατρεμενο μου t-shirt Guardian με τον δρακο πανω απο τα ερειπια!οποτε αν δειτε καποιον να ερχεται ντυμενος ετσι να ξερετε ποιος ειναι!! Αντε να παιξουν κανενα Last Candle ,να λιωσουμε στο μαλλιοχτυπημα!!!
 
Birlas_Korkos είπε:
Για να δουμε αν θα τα καταφερω να κατσω λιγο μαζι σας, γιατι παιδια στις 8¨30 βγαινουν οι Θεοι Blind Guardian και πρεπει να δωσω το δυναμικο μου παρον εκει(Fuzz Club),ντυμενος μεταλλικά παντα και με το αγαπημενο μου τζιν μπουφαν με τις υπογραφες απο Skyclad ,καθως και με το λατρεμενο μου t-shirt Guardian με τον δρακο πανω απο τα ερειπια!οποτε αν δειτε καποιον να ερχεται ντυμενος ετσι να ξερετε ποιος ειναι!! Αντε να παιξουν κανενα Last Candle ,να λιωσουμε στο μαλλιοχτυπημα!!!
Με το τρένο σε 10 λεπτάκια θα είσαι εκεί. :)
 
Από την αρχή της βδομάδας προσπαθώ να βγάλω άκρη αν θα έχω ξεμπερδέψει με μια δουλειά για να σας συναντήσω, έστω και με μια μικρή καθυστέρηση.

Τελικά φαίνεται να τα καταφέρνω να είμαι εκεί γύρω στις 8 με 8 και κάτι :) . Φαντάζομαι ότι δεν θα το έχετε διαλύσει :p

Ερώτηση πρωτάρας: Πώς σας αναγνωρίζει κανείς; Από το πλήθος ή έχετε τραπέζι ρεζερβέ; :p
 
Μην ανησυχείς και δεν χάνεσαι! Trust me θα μας μυριστείς αμέσως. Η ρετρίλα δεν κρύβεται!
 
retrofan είπε:
... Ερώτηση πρωτάρας: Πώς σας αναγνωρίζει κανείς; Από το πλήθος ή έχετε τραπέζι ρεζερβέ; :p
Δεν υπάρχει περίπτωση να μη μας αναγνωρίσεις... ::)

Μιά μεγάλη παρέα θα είμαστε, όπου οι άντρες θα κάθονται δεξιά και οι γυναίκες αριστερά (και όπου οι μισοί θα φοράνε μπλουζάκια με SEGA, Nintendo, Tetris, Monkey island, Bibi-bo Candy... :p ) και θα μιλάνε για κομπιούτερ ή για τις τελευταίες εξελίξεις της μόδας αντίστοιχα... Θυμίζουμε κάτι σε συγκέντρωση συμμαθητών μετά από 20ετία... :cool:
 
Εγώ θα είμαι ο μόνος σοβαρός με γραβάτα και κοστούμι πάντως!!!!!!
 
'Ένα ελαφρύ "bump" για όσους άνοιξαν τώρα τον υπολογιστή τους.

(Πάρτε και καμιά ομπρέλα το βράδυ καλού - κακού, και ας μετονομαστεί το thread από "εαρινή συνάντηση" σε "μεταχειμερινή" γιατί εκτός από τα οικονομικά γίναμε Ουγκάντα και στο καιρό...... )
 
αν δεν υπάρχει πρόβλημα λόγω αριθμού ατόμων και αν καταφέρω να βρω το "Αθηναίων Πολιτεία" ( έχω πάει Θησείο πάρα πολλές φορές αλλά δεν έχει τύχει να το προσέξω #) ) τότε υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να έρθω και εγώ μια βόλτα.

άσχετο το "ΕΤΑ" που γράφει στο αρχικό μήνυμα τι είναι; θα έρθουν και μέλη της ΕΤΑ :p ;
 
Ο καιρός εδώ περα ειναι χαλια παντως, δε με βλέπω να κατεβαίνω. Το βασικότερο είναι ότι εχει χαμηλή θερμοκρασία η οποία δεν προβλέπεται να ανέβει και σε συνδυαζμό με μια βραδινή βροχούλα (θα ήμουν με μηχανή) είναι ό,τι χειρότερο.

Είπαμε να πιάσουμε το Μαη και μας επιασε αφτός :(
 
krem13 είπε:
αν δεν υπάρχει πρόβλημα λόγω αριθμού ατόμων και αν καταφέρω να βρω το "Αθηναίων Πολιτεία" ( έχω πάει Θησείο πάρα πολλές φορές αλλά δεν έχει τύχει να το προσέξω #) ) τότε υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να έρθω και εγώ μια βόλτα.άσχετο το "ΕΤΑ" που γράφει στο αρχικό μήνυμα τι είναι; θα έρθουν και μέλη της ΕΤΑ :p ;
Φαντάζεσαι; Το ΕΤΑ σημαίνει Estimated Time of Arrival (όρος ναυτιλίας για τον κατάπλου)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα