Τι ζώδιο είστε;

Εμένα με εκνευρίζουν και τα τρία είδη.
 
Εμένα πάλι με εκνευρίζει το πρώτο και το τρίτο.
 
  • Like
Reactions: PT8
Ντάξ, την σκαπουλάραμε για φέτος, δεν είμαστε μέσα στην τριάδα. :fafoutis:
 
Πω πω..τι φάση οι αιγόκεροι;; Από τη μια ο Πλούτωνας απο την άλλη οι εκλείψεις ,μαύρες μέρες έρχονται..
 
Πω πω..τι φάση οι αιγόκεροι;; Από τη μια ο Πλούτωνας απο την άλλη οι εκλείψεις ,μαύρες μέρες έρχονται..
Ναι, τον Πλούτωνα περίμεναν για τις μαύρες ημέρες. :rofl:
 
Λοιπόν, κοιτάχτε να δείτε. Δε θα με μπερδεύετε εσείς, γιατί θα μαλώσουμε.

Μόλις τώρα διάβαζα ότι ο κ. Λεφάκης απεφάνθη ότι το 2023, οι Δίδυμοι και οι Αιγόκεροι θα αποκτήσουν λεφτά με τη σέσουλα. Είπα στον άντρα μου που τυγχάνει Δίδυμοι, να πάει να πάρει τσουβάλια για να βάλουμε μέσα τα λεφτά (ή έστω βαλίτσες, είναι πιο σικ τελευταία), διότι στο σπίτι τα συρτάρια είναι γεμάτα. Τώρα εδώ μου λέτε ότι οι Αιγόκεροι θα είναι πολύ άτυχοι το 2023. Δηλαδή, μούφα? Δε θα πάρουν λεφτά με τη σέσουλα οι Αιγόκεροι? Άρα, δεν θα πάρουν και οι Δίδυμοι? Μη μου το κάνετε αυτό παιδάκια μου. Πείτε μου κάτι εμπεριστατωμένο, γιατί ήμουν έτοιμη να κλείσω μία έπαυλη με πισίνα.
 
Η πρόβλεψη για άτυχους Αιγόκερως και Διδύμους προέρχεται από μία ανώνυμη "Mcteam" που μπορεί να μην είναι καν έλληνες ή αν είναι απλώς να μεταφράζουν εκ του Γαλλικού πρωτοτύπου. Ο κ. Λεφάκης είναι Έλλην, γράφει για ελληνικά ζώδια, και υπογράφει τις δικές του προβλέψεις. Άρα ποιον θα πιστέψεις? Αλλά μην κλείσεις την έπαυλη με την πισίνα, αυτή είναι για παρακατιανούς. Βρες μία που να έχει και τζακούζι δίπλα στην πισίνα.
 
Ό,τι πεις. Με τζακούζι? Με τζακούζι αφού είναι πιο trendy. Άρα ο Λεφάκης είναι πιο έγκυρος. Τελείωσε. Πάω να δώσω καπάρο.
 
Ό,τι πεις. Με τζακούζι? Με τζακούζι αφού είναι πιο trendy. Άρα ο Λεφάκης είναι πιο έγκυρος. Τελείωσε. Πάω να δώσω καπάρο.
Όχι βιαστικές κινήσεις! Πρώτα να πάρετε τις βαλίτσες και μετά κανονίζετε την προκαταβολή.
 
Όχι βιαστικές κινήσεις! Πρώτα να πάρετε τις βαλίτσες και μετά κανονίζετε την προκαταβολή.
Τις βαλίτσες, τις βαλίτσες βεβαίως ως διδυμακι πάω αύριο να αγοράσω
 
Μπράβο Μαιρούλα. Εσύ να πάρεις κότερο για να πηγαίνουμε βόλτα.
 
Λοιπόν, κοιτάχτε να δείτε. Δε θα με μπερδεύετε εσείς, γιατί θα μαλώσουμε.

Μόλις τώρα διάβαζα ότι ο κ. Λεφάκης απεφάνθη ότι το 2023, οι Δίδυμοι και οι Αιγόκεροι θα αποκτήσουν λεφτά με τη σέσουλα. Είπα στον άντρα μου που τυγχάνει Δίδυμοι, να πάει να πάρει τσουβάλια για να βάλουμε μέσα τα λεφτά (ή έστω βαλίτσες, είναι πιο σικ τελευταία), διότι στο σπίτι τα συρτάρια είναι γεμάτα. Τώρα εδώ μου λέτε ότι οι Αιγόκεροι θα είναι πολύ άτυχοι το 2023. Δηλαδή, μούφα? Δε θα πάρουν λεφτά με τη σέσουλα οι Αιγόκεροι? Άρα, δεν θα πάρουν και οι Δίδυμοι? Μη μου το κάνετε αυτό παιδάκια μου. Πείτε μου κάτι εμπεριστατωμένο, γιατί ήμουν έτοιμη να κλείσω μία έπαυλη με πισίνα.
Σε προηγούμενη πρόβλεψη για τα επόμενα 5 χρόνια, εγώ (Παρθένος) θα είμαι εκατομμυριούχος και ο σύζυγος (Δίδυμος) πλούσιος!
Σ'αυτή την πρόβλεψη ποντάρω :) Οπότε @TZELASO θα αρκεστείς στον πλούτου του συζύγου σου :headbangdude:
:headbangdude::headbangdude:
 
Βεβαίως. Μα τι λέτε. Θα χολοσκάσουμε τώρα? Θα αρκεστούμε στο "πλούσιος". Ουδέν πρόβλημα. :D
 
Πίσω
Μπλουζα