Τι ζώδιο είστε;

Ο Τάκης μάλλον είναι γιατί έχει σημάδια κάτω απο τα λάστιχα . Αλλά αφού δεν έφυγαν απο το σπίτι τους γιατί είναι όλα τα αυτοκίνητα έξω παρκαρισμένα μπροστά στην πόρτα του γκαράζ ;
Έτσι σκέφτηκα και γω ακριβώς
 
@nyfitsa Έχει λίγο χιόνι πάνω στην οροφή του αυτοκινήτου του σε σχέση με τα άλλα αυτοκίνητα που έμειναν όλη νύχτα εκεί και η οροφή τους είναι πιο χιονισμένη.
 
Να βγάλω φωτογραφία τους γείτονες που έχουν γκαράζ αλλά και αυτοκίνητα παρκαρισμένα απ' έξω? Τα γκαράζ φτιάχτηκαν όταν οι οικογένειες είχαν μόνο ένα, άντε σπάνια 2 αυτοκίνητα. Στο κουίζ όλοι έχουν μονό γκαραζ.
 
Ναι, το άτιμο αλλά ξέρετε? Αυτό το σκασμένο το "νόημα της ζωής" όλο μου διαφεύγει. Εκεί που λέω ότι το βρήκα, δίνει μία και μου εξαφανίζεται. Αν το βρείτε κάπου σας παρακαλώ, ενημερώστε με και μένα να πάω να το ψάξω, μήπως και το πετύχω τελικά.
 
Ναι, το άτιμο αλλά ξέρετε? Αυτό το σκασμένο το "νόημα της ζωής" όλο μου διαφεύγει. Εκεί που λέω ότι το βρήκα, δίνει μία και μου εξαφανίζεται. Αν το βρείτε κάπου σας παρακαλώ, ενημερώστε με και μένα να πάω να το ψάξω, μήπως και το πετύχω τελικά.
Εγώ να βρω το άλλο μου μισό ; Κοίτα να δεις
 
Ναι, το άτιμο αλλά ξέρετε? Αυτό το σκασμένο το "νόημα της ζωής" όλο μου διαφεύγει. Εκεί που λέω ότι το βρήκα, δίνει μία και μου εξαφανίζεται. Αν το βρείτε κάπου σας παρακαλώ, ενημερώστε με και μένα να πάω να το ψάξω, μήπως και το πετύχω τελικά.
Βοηθάτε αλλήλους (και κάντε υπομονη μαζί τους) ! :lol:
 
Αν ήμουν τραγούδι θα ήμουν το "Απόμακρο θολό, της θλίψης το ωστόσο".!!!!!:guitar:
ά, εμένα βγάζει βαθύ νόημα: Υφαίνει λησμονιά, του κόσμου το νυχτέρι :rofl:

αλλά σε ό,τι αφορά τις συνταγές, πράγματι μου αρέσει να τις παραποιώ ή/και να πειραματίζομαι :]

το απόλυτο καθαρτικό
 
Μεθυσμένο κάθε που ξυπνάω στον ύπνο σου! Τι θέλει να πει ο ποιητής;;;;;;;
 
Υφαίνει λησμονιά του ψίθυρου το σκονισμένο αδέσποτο........του ποιητή Φανφάρα βεβαίως βεβαίως ...
 
Σκοτάδι πίνω για πιοτό... πω πω πω πω, πω πω πω πω
Ντέφι της λύσσας μου κρατώ.... πω πω πω πω, πω πω πω πω
Και το μυαλό μου είναι θολό... πω πω πω πω, πω πω πω πω !!!!!

(Μου ήρθε συνειρμικά, από τον ποιητή Φανφάρα που ειπώθηκε από την nyfitsa. Δεν διεκδικώ την πατρότητα του παραπάνω αριστουργήματος).
 
Πίσω
Μπλουζα