Τι ζώδιο είστε;


Να σημειώσω ότι θεωρείται ο/η Νο1 άπιστος/η του ζωδιακού
Ευτυχώς που δεν ανήκω στα πιο δημοφιλή ζώδια! Ποτέ δεν με ενδιέφερε κάτι τέτοιο, θέλω την ησυχία μου. Το ότι όμως ανήκω σε αυτά που είναι καλά σε ότι κι αν καταπιαστούν μου αρέσει και πολύ μάλιστα! Αλλά Domniki μου, γιατί να το επαναλαμβάνουμε; Το ότι οι Παρθένοι είναι τέλειοι πλέον θεωρείται κανόνας (και χωρίς εξαιρέσεις). :D

(Εν τω μεταξύ έχει συμπεριλάβει και τους Υδροχόους στη λίστα, πράγμα που πολύ με βολεύει λόγω ωροσκόπου. Τελειότης x 2! )
 
Αν θεωρήσω το elephadas όνομα, είμαι σέξυ. Αν επώνυμο, αρχηγός.

Σέξυ αρχηγός. Δεν ήθελα να το κάνω τόυμπανο, διότι είμαι μετριόφρων, αλλά αποκαλύφτηκα. Δεν είναι δική μου γνωμάτευση, είναι αντικειμενική κρίση.
 
Α είμαι ένας Αιμοσταγής Σφαγέας! Μα δεν είναι πλεονασμός; Προσωπικά δεν έχω δει ποτέ σφαγέα που να αστραποβολεί από καθαριότητα εκτός κι αν δεν έχει κάνει ακόμη το έγκλημα. Εσείς;
 
:):mpazo:Αν θεωρήσω το elephadas όνομα, είμαι σέξυ. Αν επώνυμο, αρχηγός.

Σέξυ αρχηγός. Δεν ήθελα να το κάνω τόυμπανο, διότι είμαι μετριόφρων, αλλά αποκαλύφτηκα. Δεν είναι δική μου γνωμάτευση, είναι αντικειμενική κρίση.
Θες να μας πεις ότι είσαι ο σέξι αρχηγός μας και μας το πας παραπλευρως, καλέ βάλε το μικρό σου ονοματάκι
 
https://www.oprah.com/health/zodiac-diet-eating-according-to-zodiac-sign/all
Αχ γιατί δεν υπάρχει η ομοιοπαθητική δίαιτα να τρως δηλ.και να χάνεις κιλά.
Δεν θα μπορούσε να πέσει πιο έξω η παραπάνω πρόβλεψη! Είμαι λιχούδα μέχρι εκεί που δεν παίρνει και λατρεύω όλα τα γλυκά και τα παχυντικά φαγητά!!!
 
Αν θεωρήσω το elephadas όνομα, είμαι σέξυ. Αν επώνυμο, αρχηγός.

Σέξυ αρχηγός. Δεν ήθελα να το κάνω τόυμπανο, διότι είμαι μετριόφρων, αλλά αποκαλύφτηκα. Δεν είναι δική μου γνωμάτευση, είναι αντικειμενική κρίση.
Ενίσταμαι !!

(Sexy) Αχτένιστος Αγρότης :D
Οκ το sexy το πρόσθεσα μόνος μου. Κάπως έτσι δηλαδή. Διάνα.

1674036031585.jpeg
 
Λογικά ο Τάκης, το χιόνι κάτω από τις ρόδες του δεν είναι ομοιόμορφο όπως των άλλων, οπότε το αυτοκίνητο κινήθηκε.
 
Λογικά ο Τάκης, το χιόνι κάτω από τις ρόδες του δεν είναι ομοιόμορφο όπως των άλλων, οπότε το αυτοκίνητο κινήθηκε.
Ο Τάκης είναι έχει ίχνη στα λαστιχα
 
Όλοι με τον Τάκη τα βάλατε. Αν είναι έτσι γιατί το βουναλάκι αριστερά είναι απείραχτο όπως και στους άλλους;

ή είναι κακό το σκίτσο ή δεν υπάρχει ένοχος. :icon_lol:
 
Ο Τάκης είναι γιατί έχει καθαρο το σπίτι απο χιόνι απο τα σκαλιά του σπιτιού μέχρι το αυτοκίνητο ενώ στους άλλους το έχει στρώσει τελείως οπότε έμειναν μέσα στο σπίτι ενώ ο Τακαρος έχει καθαρίσει το σημείο έξω απο το σπίτι του για να πάει στο αυτοκίνητο. Επίσης το αυτοκίνητο του στην οροφή έχει λίγο χιόνι σε σχέση με τα άλλα αυτοκίνητα που το έχει στρώσει στην οροφή επειδή δεν κινήθηκαν καθόλου.

Αντε γεια Τάκη...

ante-geia-takis.gif


:biglaugh:
 
Ο Τάκης μάλλον είναι γιατί έχει σημάδια κάτω απο τα λάστιχα . Αλλά αφού δεν έφυγαν απο το σπίτι τους γιατί είναι όλα τα αυτοκίνητα έξω παρκαρισμένα μπροστά στην πόρτα του γκαράζ ;
 
Πίσω
Μπλουζα