Τι ζώδιο είστε;

Ποτό και εμεις
 
Απειρες σεξουαλικες εμπειριες ο Σκορπιος!
Μηπως ο συντακτης ηταν μεθυσμενος;
 
Απειρες σεξουαλικες εμπειριες ο Σκορπιος!
Μηπως ο συντακτης ηταν μεθυσμενος;
Εμένα που με ψάχνεις που με βρίσκεις , τα λέω με τους εργαζόμενους, με παράτησε ή παρεα! Το θέμα είναι πως δεν έχω μεθύσει ποτέ στην ζωή μου
 
Τελευταία επεξεργασία:
Εμένα μου βάζει εύκολο. Το κάνω εξ απαλών ονύχων χωρίς καν να προσπαθήσω.

Φαντάζομαι οι υδροχόοι θα χορεύουν αυτό στην κουζίνα τους

 
Mα όλα τα έχετε εσείς οι παρθένοι τελικά, γοητευτικοι και τέλειοι ! Τι άλλο θελετε!
 
Ένα μικροελαττωματάκι, να μην προκαλούμε τη ζήλεια των θεών. Αλλά δυστυχώς όσο κι αν ψάχνω δεν μας βρίσκω κανένα ψεγάδι.
 
Ένα μικροελαττωματάκι, να μην προκαλούμε τη ζήλεια των θεών. Αλλά δυστυχώς όσο κι αν ψάχνω δεν μας βρίσκω κανένα ψεγάδι.
Ε, δεν θα σας δυσαρεστήσω.... θα παραμείνω τέλεια, όπως λέει το ποστ

Ευτυχώς τα λένε οι υπόλοιποι Παρθένοι για μένα κι έτσι μπορώ να δείχνω ταπεινή! :p
 
Ποτό και εμεις
Α, δεν με πέτυχε καθόλου! Όταν πιω λίγο παραπάνω (πολύ σπάνια, γιατί εμείς οι Παρθένοι δεν παρεκτρεπόμαστε σχεδόν ποτέ!) θέλω να αγκαλιάσω όλο τον κόσμο :)
 
Θα ήσασταν τέλειοι αγαπητοί μου παρθένοι αν δεν υπήρχαμε και εμείς τα διδυμακια:fafoutis:. Τώρα ο ανταγωνισμός είναι μεγαλος
 
Διάβασα τι κάνει ο Τοξότης, αλλά δεν μπορώ να σας το επιβεβαιώσω. Τοξότης είμαι σίγουρα, αλλά μεθυσμένος Τοξότης δεν υπήρξα στη ζωή μου, εκτός από μία φορά στα 18 μου χρόνια που μέθυσα γιατί δεν υπολόγισα καλά τα κουράγια μου και μου ξέφυγε χωρίς να το καταλάβω. Ήμουν τόοοοοοοσο χάλια την επόμενη μέρα, που όταν συνήλθα πια υποσχέθηκα στον εαυτό μου ότι δεν πρόκειται να το ξαναπάθω ποτέ. Τήρησα την υπόσχεσή μου. Μου αρέσει πολύ το ποτό, αλλά πάντα με μέτρο. Μακάρι να μπορούσα να πετύχω το ίδιο με τις σοκολάτες. Εκεί δεν ξέρω γιατί, δεν μπορώ να βρω το μέτρο με κανένα τρόπο. :)
 
Διάβασα τι κάνει ο Τοξότης, αλλά δεν μπορώ να σας το επιβεβαιώσω. Τοξότης είμαι σίγουρα, αλλά μεθυσμένος Τοξότης δεν υπήρξα στη ζωή μου, εκτός από μία φορά στα 18 μου χρόνια που μέθυσα γιατί δεν υπολόγισα καλά τα κουράγια μου και μου ξέφυγε χωρίς να το καταλάβω. Ήμουν τόοοοοοοσο χάλια την επόμενη μέρα, που όταν συνήλθα πια υποσχέθηκα στον εαυτό μου ότι δεν πρόκειται να το ξαναπάθω ποτέ. Τήρησα την υπόσχεσή μου. Μου αρέσει πολύ το ποτό, αλλά πάντα με μέτρο. Μακάρι να μπορούσα να πετύχω το ίδιο με τις σοκολάτες. Εκεί δεν ξέρω γιατί, δεν μπορώ να βρω το μέτρο με κανένα τρόπο. :)
Καλά δεν είσαι η μόνη με αγάπη στην σοκολάτα , λατρεύω τις σοκολάτες με στεβια, δεν παθαίνουν ομορφαινουν
 
Διάβασα τι κάνει ο Τοξότης, αλλά δεν μπορώ να σας το επιβεβαιώσω. Τοξότης είμαι σίγουρα, αλλά μεθυσμένος Τοξότης δεν υπήρξα στη ζωή μου, εκτός από μία φορά στα 18 μου χρόνια που μέθυσα γιατί δεν υπολόγισα καλά τα κουράγια μου και μου ξέφυγε χωρίς να το καταλάβω. Ήμουν τόοοοοοοσο χάλια την επόμενη μέρα, που όταν συνήλθα πια υποσχέθηκα στον εαυτό μου ότι δεν πρόκειται να το ξαναπάθω ποτέ. Τήρησα την υπόσχεσή μου. Μου αρέσει πολύ το ποτό, αλλά πάντα με μέτρο. Μακάρι να μπορούσα να πετύχω το ίδιο με τις σοκολάτες. Εκεί δεν ξέρω γιατί, δεν μπορώ να βρω το μέτρο με κανένα τρόπο. :)
Αχ, δεν θα το περιορίσω στις σοκολάτες: ποιος μπορεί να πει "όχι" στα γλυκά!
Εντωμεταξύ για τους Παρθένους λένε ότι είναι της υγιεινής διατροφής, της γυμναστικής και του fitness.... καμία σχέση μ'εμένα δηλαδή :)
 
Αχ, δεν θα το περιορίσω στις σοκολάτες: ποιος μπορεί να πει "όχι" στα γλυκά!
Αχ, δεν τολμώ να μιλήσω...

Εντωμεταξύ για τους Παρθένους λένε ότι είναι της υγιεινής διατροφής, της γυμναστικής και του fitness.... καμία σχέση μ'εμένα δηλαδή :)
Το παλεύω η καημένη αλλά ίσα ίσα μέχρι να εμφανιστεί η μπύρα και τα πατατάκια. Μετά παίρνω τον κατήφορο κουτρουβαλώντας. :(
Και μια που λέμε για μπύρα, σε σχέση με το αλκοολικό άρθρο πιο πάνω, ναι, έχω ξεπεράσει τα όρια (εννοώντας τον αριθμό των ποτηριών) πολλάκις. Αλλά ποτέ μα ποτέ δεν έβρισα (δεν είναι chic) ούτε προσέβαλα κάποιον (ούτε αυτό είναι chic. Μέσα στο θολωμένο μου μυαλό το μόνο που μ' ένοιαζε ήταν η κοσμιότης!) Πάλι καλά!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Και σε μένα λέει ότι είμαι αποφασισμένη να πιω πολύ όταν βγω. Καλά τώρα με την υπάρχουσα οικονομική κατάσταση δεν υπάρχει περίπτωση να πιω πολύ όταν βγούμε έξω. Αλλά όπως τα είπε η Τζέλα, έτσι ακριβώς και γω. Μια φορά μου χει συμβεί, και πάλι όχι κάτι τραγικό, μ αρέσει το αλκοόλ αλλά μπορεί να κάνω και μήνα να πιω μισό ποτό. Εννοείται ότι για μένα ένα σπιτικό πρέπει να χει την τριπλέτα ουζο, κονιάκ ουϊσκι, έτσι και λείπουν είναι σαν να λείπει ο πελτές και το αλάτι από την κουζίνα. Ίσως γιατί αυτά τα τρία δεν λείπαν ουτε από το σπίτι της γιαγιάς μου. Γενικά μμ αρέσουν τα ιδιαίτερα ποτήρια, τα κοκτέιλ, τα συνοδευτικά καναπεδάκια, τα εξαρτήματα μπαρ, το δε σιφόν που βάζεις σόδα στο ουίσκι είναι αντικείμενο ανεκπλήρωτου πόθου- αλλά θέλω να βρω ορίτζιναλ 50ς και όχι να πάρω κάποιο σύγχρονο με διαστημικό ντιζάιν. Πιο πολύ φτιάχνομαι από την ατμόσφαιρα γύρω από το αλκοόλ παρά από το ίδιο το boozing.
Οπότε μάλλον δε μου βγαίνουν τα του Σκορπιού.
 
Κορίτσια σας συνέστησα σοκολάτες με στεβια, εγώ είμαι εθισμένη δε στην στεβια και στους καφέδες και στην σοκολάτα χωρίς ζάχαρη στις καφετέριες . Βέβαια κάποιοι έχουν φούσκωμα με την στεβια, το έχω ξεπεράσει προ πολλού αυτό το σταδιο( η στέβια είναι φυσικό συστατικό):fafoutis:το δε ποτό δεν θα το άντεχα με τιποτα . Θα μου πεις όλα μια συνήθεια είναι.
 
Κορίτσια σας συνέστησα σοκολάτες με στεβια, εγώ είμαι εθισμένη δε στην στεβια και στους καφέδες και στην σοκολάτα χωρίς ζάχαρη στις καφετέριες . Βέβαια κάποιοι έχουν φούσκωμα με την στεβια, το έχω ξεπεράσει προ πολλού αυτό το σταδιο( η στέβια είναι φυσικό συστατικό):fafoutis:το δε ποτό δεν θα το άντεχα με τιποτα . Θα μου πεις όλα μια συνήθεια είναι.
Στέβια? Αν δεν έχει γλυκιά ζαχαρίτσα, δεν είναι γλυκό. Τόσες πίκρες παίρνω κάθε μέρα, κάπως πρέπει να ισορροπήσουν τουλάχιστον οι γεύσεις :biglaugh: Λατρεύω ΟΛΑ τα γλυκά και δεν κάνω φυλετικές διακρίσεις, άσπρα, μαύρα, καφέ, σιροπιαστά, γλυκά κουταλιού...ααααχχχχχχ
@Bajar κοσμιότης και ξανά κοσμιότης! Τι Παρθένοι θα ήμασταν! Α, όλα κ'όλα! Σε καταλαβαίνω απόλυτα!
 
Στέβια? Αν δεν έχει γλυκιά ζαχαρίτσα, δεν είναι γλυκό. Τόσες πίκρες παίρνω κάθε μέρα, κάπως πρέπει να ισορροπήσουν τουλάχιστον οι γεύσεις :biglaugh: Λατρεύω ΟΛΑ τα γλυκά και δεν κάνω φυλετικές διακρίσεις, άσπρα, μαύρα, καφέ, σιροπιαστά, γλυκά κουταλιού...ααααχχχχχχ
@Bajar κοσμιότης και ξανά κοσμιότης! Τι Παρθένοι θα ήμασταν! Α, όλα κ'όλα! Σε καταλαβαίνω απόλυτα!
Aμ κορίτσια τότε αυτά τα γλυκά έχουν θερμίδες ενώ το γλυκό με την στεβια έχει λίγες θερμίδες, σε φουσκώνει κιόλας και δεν θες να φας και κάτι άλλο μετά. Εγώ τα λατρεύω , δεν μπορώ με τίποτα να φαω κανονικό γλυκο
 
Για να δούμε την σχέση μας με τα γλυκα
 
Πίσω
Μπλουζα