Τι ζώδιο είστε;

Εδώ όμως έπεσε μέσα για μέσα!
 

Συνημμένα

  • IMG_20210106_142938.png
    IMG_20210106_142938.png
    671,9 KB · Προβολές: 11
Μέσα έπεσε. Μου λείπει η φύση τρομερά! (βόλτες στα άλση της πόλης και στα Τουρκοβούνια δεν μετράνε). Αλλά και οτιδήποτε άλλο έχει βάλει από τον Παρθένο μέχρι τον Τοξότη μου λείπει. Ειδικά τα ταξίδια. Ένας χρόνος του διαβατηρίου χαμένος. :(
 
Εμένα δεν μου λείπει η φύση - θα προτιμούσα μάλιστα λιγότερη, όταν συνοδεύεται από τόνους χιονιού - μου λείπει όμως (τρόπος του λέγειν) η καραντίνα, μια που δεν έχουμε τέτοιο πράμα εδώ.
 
Εμένα δεν μου λείπει η φύση - θα προτιμούσα μάλιστα λιγότερη, όταν συνοδεύεται από τόνους χιονιού - μου λείπει όμως (τρόπος του λέγειν) η καραντίνα, μια που δεν έχουμε τέτοιο πράμα εδώ.
Με άλλα λόγια εμείς τραβαμε το χωνί και παθαμε κατάθλιψη και συ αλλαμανιαζεις όλη μερα :D
 
Τελευταία επεξεργασία:
Εμένα δεν μου λείπει η φύση - θα προτιμούσα μάλιστα λιγότερη, όταν συνοδεύεται από τόνους χιονιού - μου λείπει όμως (τρόπος του λέγειν) η καραντίνα, μια που δεν έχουμε τέτοιο πράμα εδώ.

Α, δεν έχετε καραντίνα εσείς εκεί? Τυχεροί! Εμείς δεν μπορούμε να πάμε ούτε μέχρι το νησάκι μας! Ελπίζουμε στο Πάσχα, αλλά για να δούμε, γιατί δεν το βλέπω τελικά! Και μου λείπουν όντως τα ταξίδια! Έστω και τα κοντινούτσικα, για τριήμερο!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μέσα έπεσε. Μου λείπει η φύση τρομερά! (βόλτες στα άλση της πόλης και στα Τουρκοβούνια δεν μετράνε). Αλλά και οτιδήποτε άλλο έχει βάλει από τον Παρθένο μέχρι τον Τοξότη μου λείπει. Ειδικά τα ταξίδια. Ένας χρόνος του διαβατηρίου χαμένος. :(
Μη σου πω και το κομμωτήριο του Λέοντα...
 
Για να δούμε εδώ.
 

Συνημμένα

  • IMG_20210112_093520.png
    IMG_20210112_093520.png
    380,1 KB · Προβολές: 14
Α, εδώ έπεσε μέσα στον άντρα μου! Who gives a shit! :D :D :D

Μμμμ.... Το έχω λιγάκι το shut the fuck up, όταν με πιάνουν τα νεύρα μου! Αλλά συνήθως, μου περνάνε γρήγορα! :)
 
Γεματο βωμολοχιες ειναι που τις σιχαινομαι.
 
Εκείνο που λένε elephadas που να ναι; Έχει κάνα ηπειρωτικό πανηγύρι στο Κλιβελαντ και πήγε; Τι ζώδιο είναι;
 
Εκείνο που λένε elephadas? Για μένα μιλάει η κυρία?

Κι όσο για Cleveland, έχω περάσει από τις παρυφές του μερικές φορές πηγαίνοντας Columbus (είχα φίλους εκεί) αλλά δεν έχω μπει μέσα του ποτέ. Κι όσο για ελληνοαμερικανικά πανηγύρια τα αποφεύγω όπως ο διάολος το λιβάνι, παρά το ότι χάνω την ευκαιρία να φάω λουκουμάδες. Έχουμε κι εδώ που μένω, "Be Greek for a Weekend" κάθε Ιούνιο, ούτε από τη γειτονιά του δεν περνάω.

Από ζώδιο είναι Βιργίνιος, "Let me handle it" και τι φταίω εγώ αν οι φοιτητές μου είναι μπούφοι και ανεπρόκοποι και αναγκάζομαι να κάνω εγώ τη δουλειά? I'd rather they handled it αλλά τα κάνουν μαντάρα.
 
Εκείνο που λένε elephadas? Για μένα μιλάει η κυρία?

Κι όσο για Cleveland, έχω περάσει από τις παρυφές του μερικές φορές πηγαίνοντας Columbus (είχα φίλους εκεί) αλλά δεν έχω μπει μέσα του ποτέ. Κι όσο για ελληνοαμερικανικά πανηγύρια τα αποφεύγω όπως ο διάολος το λιβάνι, παρά το ότι χάνω την ευκαιρία να φάω λουκουμάδες. Έχουμε κι εδώ που μένω, "Be Greek for a Weekend" κάθε Ιούνιο, ούτε από τη γειτονιά του δεν περνάω.

Από ζώδιο είναι Βιργίνιος, "Let me handle it" και τι φταίω εγώ αν οι φοιτητές μου είναι μπούφοι και ανεπρόκοποι και αναγκάζομαι να κάνω εγώ τη δουλειά? I'd rather they handled it αλλά τα κάνουν μαντάρα.
Έτσι το λέγαμε βρε στο χωριό μας " εκείνο που λένε Τασο που να ναι; Αμέσως ! Α υπάρχει τετοιο φεστιβάλ τι χάνω!
 
Εκείνο που λένε elephadas? Για μένα μιλάει η κυρία?

Κι όσο για Cleveland, έχω περάσει από τις παρυφές του μερικές φορές πηγαίνοντας Columbus (είχα φίλους εκεί) αλλά δεν έχω μπει μέσα του ποτέ. Κι όσο για ελληνοαμερικανικά πανηγύρια τα αποφεύγω όπως ο διάολος το λιβάνι, παρά το ότι χάνω την ευκαιρία να φάω λουκουμάδες. Έχουμε κι εδώ που μένω, "Be Greek for a Weekend" κάθε Ιούνιο, ούτε από τη γειτονιά του δεν περ
Εσύ από το Κληβελαντ και μεις από τον Μπουμστο αλλά όντως είμαστε Κυρίες με Κ κεφάλαιο!
 
Εδώ για να ξέρετε τι βιβλία θα διαβάζετε
 

Συνημμένα

  • IMG_20210119_090213.png
    IMG_20210119_090213.png
    1,3 MB · Προβολές: 10
Πίσω
Μπλουζα