Τι ζώδιο είστε;

Γιατι με παρουσιαζει με μασκα αφου την απεχθανομαι;
 
Θέλει να τονίσει το μυστήριο σας πίσω από την μάσκα( και μένα με μάσκα με έχει θα την ήθελα ροζ μόνο)
Kαλυτερα τοτε να μου φορουσε τη μασκα στα ματια οπως ο Ζορο. Στο στομα ειναι φιμωτρο.
 
Ποιο ζώδιο έχει την καρδιά του στο στομάχι? Αυτό είμαι.Την έχω βάλει εκεί για να ευκολύνω τις υποψήφιες, διότι ο δρόμος για την καρδιά ενός άντρα περνάει από το στομάχι, έτσι δεν λένε? Ε, σε μένα όταν φτάσουν στομάχι δεν χρειάζεται να παν παραπέρα, μην κουράζονται κι όλας. Ο δρόμος σταματάει εκεί.
 
Οι αντρες ταυροι και οι παρθενοι ειναι επηρρεπεις στο φαγητο και συνηθως τους ''τουμπαρουν'' οι γυναικες τους μεσω αυτου.
 
Ποιο ζώδιο έχει την καρδιά του στο στομάχι? Αυτό είμαι.Την έχω βάλει εκεί για να ευκολύνω τις υποψήφιες, διότι ο δρόμος για την καρδιά ενός άντρα περνάει από το στομάχι, έτσι δεν λένε? Ε, σε μένα όταν φτάσουν στομάχι δεν χρειάζεται να παν παραπέρα, μην κουράζονται κι όλας. Ο δρόμος σταματάει εκεί.
Αδιέξοδο δηλαδή. No way out όπως λένε και στα μέρη σας.
 
Εγώ έχω μια καρδιά να! πολύ μεγάλη αλλά εκεί που την έχω...
 
Οι αντρες ταυροι και οι παρθενοι ειναι επηρρεπεις στο φαγητο και συνηθως τους ''τουμπαρουν'' οι γυναικες τους μεσω αυτου.
Ναι αλλά οι ταύροι είναι vegan, πρέπει λοιπόν να τρων κουτόχορτο για να μπορούν να τουμπαριστούν με κουνουπίδι και μπρόκολο και λάχανο. Ενω εμείς οι παρθένοι υποκύπτουμε μεν, αλλά με εκλεκτά φαγητά.
Αδιέξοδο δηλαδή. No way out όπως λένε και στα μέρη σας.
Όχι κυρία μου. Τέλος του ταξιδιού διότι το ποθούμενον (η καρδιά) ευρέθη.
 
Εμάς γιατί μας έχει με σπασμένη καρδιά;
 
Εγώ είμαι μαζί με την γλωσσού :p την Δευτέρα! :icon_lol:
 
Εγώ πάλι είμαι αυτή με τη χρυσή καρδιά, την Κυριακή. :D Σε όλα έπεσε μέσα εκτός από το ότι θέλει να είναι το κέντρο της προσοχής. Όχι, θέλω την ησυχία μου!
 
Ποια είναι η καλή τέχνη? Ξέρω τις καλές τέχνες (μουσική, μαγειρική, ζαχαροπλαστική, photoshopping, instagram posting κλπ), όχι μόνο μία.
 
Πίσω
Μπλουζα