Τι ζώδιο είστε;

2. Πόσο συναισθηματικά έξυπνος είσαι ανάλογα το ζώδιο σου;​



Α, μα εδώ έπεσε εντελώς μέσα σε μένα. Πραγματικά ΔΕΝ είμαι καθόλου συναισθηματικά έξυπνη. Δηλαδή για να βάλω τα πράγματα με μια σωστή λέξη, είμαι εντελώς ΜΠΟΥΦΟΣ. Μα εντελώς όμως.
 
Α, μα εδώ έπεσε εντελώς μέσα σε μένα. Πραγματικά ΔΕΝ είμαι καθόλου συναισθηματικά έξυπνη. Δηλαδή για να βάλω τα πράγματα με μια σωστή λέξη, είμαι εντελώς ΜΠΟΥΦΟΣ. Μα εντελώς όμως.
Μου θύμισες την ομώνυμη Ελληνική ταινία του 1968 με μουσική εισαγωγή το Music to Watch Girls By - Andy Williams (1967)
 
Τα βρεγμένα ζώδια (νερουλάδες και ψάρια) καλά τη βγάζουνε. Οι ιχθύες μπορεί καλύτερα από τους υδροχόους (εξαρτάται από τον γκόμενο)
 
Τα βρεγμένα ζώδια (νερουλάδες και ψάρια) καλά τη βγάζουνε. Οι ιχθύες μπορεί καλύτερα από τους υδροχόους (εξαρτάται από τον γκόμενο)
Οι γυναίκες παρθένοι γυαλιά ηλίου γκουτσι , εμείς δηλ.που κατουρησαμε σε πηγάδι; :cool: :cool::cry:ουτε ένα σοκολατάκι με στεβια
 
Για τσακατε, ωρε παιδια. Τι μιρλες ειν αυτες? Τι θα πει 'ενα σοκολατακι"? Γιατι να μην μας φερει απο ολα δλδ?
και μαλλι, και γυαλι και παντελονι Lee?
αντε ας ειν και γραγκλε οπως τολεγε η μανα μου
 
Για τσακατε, ωρε παιδια. Τι μιρλες ειν αυτες? Τι θα πει 'ενα σοκολατακι"? Γιατι να μην μας φερει απο ολα δλδ?
και μαλλι, και γυαλι και παντελονι Lee?
αντε ας ειν και γραγκλε οπως τολεγε η μανα μου
Υπάρχει ενεργειακή κρίση. Μήπως να φέρει σε όλους πετρέλαιο;
 
Τι θα μου φέρει ο Άι-Βασίλης? Μπότοξ? Ε, εντάξει, δεν έχω κάνει ποτέ, οπότε λέτε να το ξεκινήσω τώρα? Ποτέ δεν είναι αργά για να ζήσω καινούριες εμπειρίες.
 
Τι θα μου φέρει ο Άι-Βασίλης? Μπότοξ? Ε, εντάξει, δεν έχω κάνει ποτέ, οπότε λέτε να το ξεκινήσω τώρα? Ποτέ δεν είναι αργά για να ζήσω καινούριες εμπειρίες.
Toυλαχιστον τα παπούτσια all star
 
Α, τι είναι το sonic drive-in? Ενας Αγγλόφωνος? Please explain.
 
  • Like
Reactions: PT8
Κακής ποιότητας φαστφουντάδικο με φωνακλαδικα (από χρώματα κλπ) μαγαζιά
1668540715839.png


Αστεία αστεία, όταν έτρωγα fast food προτιμούσα το Wendy's από τ΄άλλα.
 
 
Τι θα μου φέρει ο Άι-Βασίλης? Μπότοξ? Ε, εντάξει, δεν έχω κάνει ποτέ, οπότε λέτε να το ξεκινήσω τώρα? Ποτέ δεν είναι αργά για να ζήσω καινούριες εμπειρίες.
20221115_221003.jpg
 
Μήπως να φέρει σε όλους πετρέλαιο;
Καλα το λες, πετρελαιο να μου φερει, πολυ πετρελαιο,παραπολυ πετρελαιο. Κι ενα κοτερο ανοικτης θαλασσης με 2 MTU 600 ιππων η καθε μια, για να καιω το παραπολυ πετρελαιο. Ενα 25μετρο ειναι οτι πρεπει.
 
Πίσω
Μπλουζα