ΦΑΝΤΑΖΙΟ

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας johnalepou
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
167.jpg
167.jpg

168.jpg
168.jpg
 
Αν πίστευε στη συνεχή αυτοκριτική θα έιχε ποτέ τέτοιο μαλλί? Δεν έχω ξαναδεί φωτογραφία του τόσο κακοχτενισμένη. Ειδικά στο εξώφυλλο είναι χάλια.
 
Η ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ κάνει στριπ τηζ ή η Νέλλη Γκίνη στο εξώφυλλο?

Πάλι μου κάνει εντύπωση ότι δεν αναφέρονται καθόλου στην τηλεόραση. Η Γκίνη δεν έπαιζε στη "Γειτονιά"? Το σήριαλ ήταν δημοφιλέστατο και κράτησε χρόνια. Και είχε γυρίσει και ένα σωρο ταινίες, βλέπω στο RetroDB, αν και δεν ξέρω κατά πόσο πρωταγωνιστούσε σε καμιά από αυτές. Δεν ήταν μόνο θέατρο και τραγούδι που την είχαν κάνει γνωστή (άλλωστε το τηλεοπτικό / κινηματογρφικό κοινό ήταν πολλαπλάσιο του θεατρικού και των θαμώνων των κέντρων)
 
Ο Γεωργίτσης γεννήθηκε το 1939 και οι Πανθέοι παίχτηκαν 77-79. Δηλαδή ήταν 38-40 χρονών., Μέχρι πότε μπορεί να αποκαλείται κάποιος νεαρός? Εγώ δηλαδή στα 50πολλά είμαι ακόμη έφηβος? Αφήνω στην άκρη τη γελοιότητα περί Βορειοευρωπαϊκής εμφάνισης, κάτι που το Φαντάζιο μοιάζει να το θεωρεί προσόν.
 
Όντως σωστός άνδρας 100%, πού ξέρει ποια είναι η θέση του και ποια της γυναίκας: "Εγώ και η Τζένη".

Δηλαδή μόνο εμένα μου έμαθε η μαμά μου να βάζω το "εγώ" τελευταίο εκτός αν είναι ομολογία ενοχής οπότε να το βάζω πρώτο? Η αδελφή μου κι εγώ πήγαμε βόλτα, αλλά εγώ κι η αδελφή μου σπάσαμε το βάζο :)
 
" Άνδρας 100% " ο Λεβέντης Κώστας Καζάκος " , εντάξει χαλαρώστε... λες και μιλάνε για καπετάνιο του 1821...
 
Και βέβαια φοβούνται τα φυτά. Τα δικά μου έχουν γίνει ψυχικά ράκη. Ειδικά τα δύστυχα που έχω στις γλάστρες μου ή θα ξεχνάω να τα ποτίσω ή θα τα πνίγω στο πότισμα, και ούτε λίπασμα ούτε σκάλισμα έχουν δει από μένα, κι έτσι μόλις με βλέπουν πανικοβάλλονται και αν μπορούσαν θα το έβαζαν στα πόδια.
 
Ξέρετε κανέναν που να είπε "Μόδα είμαι, σήμερα με ξέρετε αύριο θα έχω περάσει"?
 
Πίσω
Μπλουζα