Bibi-bo Μέρος 3ο

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας mytinyworld
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
Αχ rapunjel μου, βάλε καμιά γιορτινή φωτογραφία να ξεχάσουμε λίγο την ταλαιπωρία της ημέρας!.....

Και πόσο θα ήθελα να δω κοινή φωτογράφιση την ανθισμένη με την μπουλούκα! :)

Η κουκλίτσα μου φωτογραφίζεται μπροστά στο γιορτινό αρκουδοσπιτάκι!

picture.php


picture.php
 
mytinyworld είπε:
Αχχχχχχ! Εγώ στη θέση σου makisimos θα προσπαθούσα να μάθω αν έχει για μαμά/κόρη κάποια συναισθηματική αξία και αν μου έλεγαν όχι, θα της αγόραζα την μπάρμπι, τον κεν, την προίκα τους :P :P:P:Dκαι θα έφευγα από το σούπερ μαρκετ με ένα πολύτιμο λάφυρο! Στη συνέχεια θα έδινα το νυφικό στον καλό μας georgeikos που το θέλει τόσο πολύ... Και με βάζεις σε σκέψεις τώρα... Για να είναι η ΒΙΒΙ ΒΟ σε πλήρη λειτουργία εν έτει 2010, σημαίνει ότι κάποιος της έκανε συντήρηση, αλλιώς.... η μικρή κρατούσε μια "ακίνητη" κουκλίτσα... Χμ! με έβαλες σε σκέψεις.... :xm:
χμ...που ειπαμε οτι ειναι ο σκλαβενιτης ? το κοριτσακι θα μενει κοντα....χεχεχεχε...
 
bibi-bo

Πολύ χαίρομαι makisime όταν μικρά παιδάκια κρατάνε bibi-bo και τις προσέχουν. Είναι ωραίο αυτή η κούκλα να περνάει και σε άλλες γενιές!

Πολυαγαπημένη mytinyworld πως να σου χαλάσω χατήρι; Η Ανθισμένη και η μπουλούκα με βικτωριανά φορέματα σε φωτογράφιση για σένα που τις ζήτησες.

Το αρκουδόσπιτο σου πάνγλυκο! Πες στην κουκλάρα που στέκει μπροστά του ότι η πλούσια κόμη της ταξιδεύει και να είναι έτοιμη για προσθετική!

Λατρεμένη Αναστασία και εγώ θα ρωτούσα και ο φίλος μου ο Γιάννης. Bibi-bo είναι αυτή!

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παραμυθενιες Rapunjel μου...Τα χερακια σου εχουν μια αυρα που τις κανει μαγικες!!!Πρωτη φορα η μπουλουκα μου φαινεται πιο ομορφη απο ολες!!! Αυτο το ρουχαλακι, με το σκουφακι της παει τελεια! Της τονιζει το μπουλουκοπροσωπακι της που στο τελος ειναι ολη της η γοητεια!!! Η φωτογραφιση ειναι ακρως χριστουγεννιατικη, το ιδιο ισχυει και για την Νταιανα της Mytinyworld μας!

Ενα παραμυθι μου ειπατε τωρα και ετσι με αυτο θα παω να κοιμηθω!!!

Υ.Γ. Μπαρντον παιδια, δεν ειναι η Νταιανα η ξανθουλα αυτη, αυτη ειναι Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ. Η Νταιανα ειναι εκεινη με τα γαλλικα, το μπαλλετο και την ιππασια!!! Συγνωμη MytinyWorld μου!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αυτό είναι! Ανοίγω το πρωί τον υπολογιστή και βλέπω αυτές τις όμορφες εικόνες! :D :DΤΙ ΟΜΟΡΦΕΣ που είναι και οι δύο κουκλίτσες.... Ξέρετε παιδιά ότι αυτά τα δύο κορίτσια τα αγαπώ πολύ! :flower: Ευχαριστώ αγαπημένη μου rapunjel για τις καταπληκτικές φωτογραφίες. Χθες δυστυχώς κοιμήθηκα νωρίς να φύγει και να μην ξανάρθει η χθεσινή μέρα και δεν πρόλαβα να τις δω να με συντροφεύουν στα όνειρά μου. Γιατί δεν σας κρύβω παιδιά, τον τελευταίο καιρό, όλο ΒΙΒΙ ΒΟ βλέπω στον ύπνο μου! #)

Η κουκλίτσα μου σε ευχαριστεί rapunjel μου για τα μαλλάκια, όπως και εσένα Αναστασία μου για τα ματόκλαδα!

Οοοοοοοχι Αναστασία μου! Την γιορτινή Νταιάνα δεν την είδατε ακόμα! :) Περιμένει κι αυτή όπως και το ζεύγος σειχέλες και η sandra να σας ευχηθούν με τη σειρά τους χρόνια πολλά! Οπως επίσης, η νεοαποκτηθείσα σταχοπούτα μου, περιμένει όλο χαρά το χεράκι που με τόση αυταπάρνηση της στέλνει η καλή μας bibibo28 για να σας πει κι εκείνη τις ευχές της και να δείτε ΤΙ ΚΟΥΚΛΑΡΑ έχει γίνει!

Καλημέρα σε όλους! :heartcloud:
 
καλημερα σας υπεροχες οντως οι φωτογραφησεις σας...εχω να σου πω καλη μου φιλη mytinyworld,πως τα χερακια στα δινω με ολη μου την καρδια γιατι ανεικαν σε δυο πολυαγπημενες μου bibibo που τωρα πια δν ειναι εδω μαζι μας οποτε θα ειναι σαν να τους δινεις ζωη και συμπληρωματικα χαιρομαι πολυ που σας βρηκα ολους και εχουμε μια μεγαλη γενναιοδωρη παρεα και πανω απο ολα αγαπημενη...εις το επανειδην με φωτογραφισεις ....και αλλα πολλα...μιας και σε λιγες μερες θα εχω αδεια...φιλακια φιλοι μου...
 
bibi-bo

Λατρεμένη μου Αναστασία ,πολυαγαπημένη mytinyworld και καλή μου bibi-bo 28 χαίρομαι που σας άρεσαν οι κουκλίτσες. Η αλήθεια είναι ότι την μπουλούκα την έχω λίγο παραμελημένη. Μη με ευχαριστείς για τα μαλλάκια πολυαγαπημένη μου mytinyworld.


Εδώ η μια βοηθάει την άλλη. Χαρά μου να μπορώ να βοηθήσω!



Η δικιά μου Sandra με γιορτινό φόρεμα.



picture.php



picture.php



 
bibi-bo

Άλλη μια bibi-bo χριστουγεννιάτικη που αποδεικνύει ότι οι bibi-bo Β΄περιόδου έχουν άλλη χάρη...

picture.php


picture.php
 
Αγαπημένη μου rapunjel, πολύ όμορφες και γιορτινές οι κουκλίτσες σου! Οι ΒΙΒΙ ΒΟ της δεύτερης περιόδου με βλεφαρίδες είναι πραγματικά ξεχωριστές.

Καλή μου bibibo28 ανυπομονώ να δω τις κουκλίτσες σου!

Η bibi-bo ρόλερ, Νταϊάνα, στέλνει την αγάπη της και τις ευχές της! :wub:

picture.php


picture.php


picture.php
 
bibi-bo

Πολυαγαπημένη μου mytinyworld βρήκα το αδερφάκι της Μπουλούκας, Μπουλούκος και αυτός και στον βάζω φωτογραφία μπροστά στο Χριστουγεννιάτικο δέντρο του σπιτιού τους μαζί με την Ανθισμένη...

picture.php


picture.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Να'σαι καλά rapunjel μου, γέλασα πολύ με τον μπουλούκο! Πού πήγες και τον ξέθαψες? Αυτός βέβαια είναι ασχημούλης ο καημένος, η μπουλούκα όμως είναι κουκλάρα!

Η bibi-bo και ο τζον τζον Σεϊχέλες, σας στέλνουν τις ευχές τους!

picture.php


picture.php
 
Rapunjel μου πολύ ωραία η φωτό με τον μπουλούκο..!! Πραγματικά σαν να είναι ο μικρότερος αδερφός της..!!! Να υποθέσω ότι είναι EL GRECO??

ΜΥΤΙΝΥ πολύ όμορφη φωτό του ζεύγους..!!! Το φόρεμα είναι αυθεντικό ΒΙΒΙ ΒΟ????Θέλουμε kai φωτό με άμαξα..!!! Και όλα τα καλούδια από ΒΙΒΙ ΒΟ που έχεις μαζέψει..!!!

Θα παρακαλέσω όλοι και όλες σας, να αναφέρετε αν τα φορέματα των φωτογραφιών είναι αυθεντικά ΒΙΒΙ ΒΟ για να ξεκαθαρίζουμε λίγο τα περί ρούυχων! Κάναμε αρκετό καιρό να καταλάβουμε τις "περιόδους" της ΒΙΒΙ ΒΟ, καιρός τώρα να ξεκαθαρ'ισουμε και το ομιχλώδες τοπίο των φορεμάτων της..!!! :)
 
Καλέ μου makisimos, το φόρεμα της σεϊχέλες είναι αυθεντικό "ΒΙΒΙ ΒΟ παραμυθένια ομορφιά". Το κοστούμι το αναγνωρίζεις! Η ρόλερ μου Νταϊάνα παραπάνω φοράει Barbie, όπως επίσης και το γαλάζιο που φοράει η παιδική μου κουκλίτσα. Οι δίδυμες Lambamba φοράνε και οι δύο ΒΙΒΙ ΒΟ παραμυθένια ομορφιά. Αυτά για τις γιορτινές φωτογραφίσεις!

Βρήκα και άλογο για την καρότσα ΤΕΞΑΣ, μου το χάρισε ένα φίλος πωλητής παιχνιδιών, είναι βέβαια Barbie αλλά από το 1983, οπότε χρονολογικά της ίδιας εποχής! Μόλις περάσουν οι γιορτές, θα σας τα δείξω! Τώρα παλεύω να βρω χώρο και χρόνο για να βγάλω μια φωτο όλες τις ΒΙΒΙ ΒΟ και τζον τζον μαζί! :xm:
 
bibi-bo

Καλέ μου makisime ο μπουλούκος είναι el greco τυχερούλης. Το γράφει στο πίσω μέρος του κεφαλιού του. Πολυαγαπημένη mytinyworld ο μπουλούκος και η μπουλούκα έχουν ακριβώς το ίδιο κεφάλι. Μπαίνει μια χαρά στο σώμα της bibi-bo. Απλά η μπουλούκα έχει μαλλί μακρύ. Δεν είναι πιο άσχημος ή πιο όμορφος από την μπουλούκα!

Πολύ όμορφο το ζεύγος σου!

Η bibi-bo Αη-Βασίλης σας εύχεται καλή χρονιά!

picture.php


picture.php
 
Τρομερές φωτογραφήσεις από RAPUNJEL και MYTINYWORLD...!!!Την έχετε κάνει πολύ μεγάλη ΣΤΑΡ την ΒΙΒΙ ΒΟ..εν έτει 2010..!!!

Χάθηκε η Αναστασία ή μου φαίνεται..!!! Γρήγορα στην Νικολούλη, μαζί με τις εναπομείναντες ΒΙΒΙ ΒΟ να βρούμε και την Αναστασία..!!!!

Κι εδω ταιριάζουνν τα κεφαλαία που δείχνουν ότι φωνάζουμε.....

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ......................

Έντάξει, μεγάλη ρετρο-επικοινωνία με ΑΝαστασία..!!!!! Μου είχε στείλει μήνυμα και μόλις το είδαναφού έγραψα το ποστ..!!

Η Αναστασία είναι καλά αλλά λόγω τεχνικών προβλημάτων δεν μπορεί να μπαίνει συχνά και σας στέλνει τα χαιρετίσματά της..!!!!!!

Και Αναστασία για να ζηλέψεις, εμείς εδώ είμαστε με τα κοντομάνικα....!! αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
bibi-bo

Γλυκέ μου makisime η bibi-bo από μόνη της είναι σταρ! Δε μας έχει ανάγκη να την κάνουμε εμείς. Όλη η θετική μου σκέψη στη λατρεμένη Αναστασία και εύχομαι όλα να πάνε καλά!

Η Ανθισμένη στο χριστουγεννιάτικο δέντρο...

picture.php


picture.php
 
Καλησπέρα!!! Ελπίζω να είστε όλοι καλά! Εγώ είμαι συνέχεια στο τρέξιμο αυτές τις μέρες , γι' αυτό και δεν έχω γράψει καθόλου.. :( Όλες οι φωτογραφίες είναι πανέμορφες, μπράβο!

Στόλισα. που λέτε, κι εγώ κι ήρθα να σας ευχηθώ "Καλές Γιορτές" με 2 φωτογραφίες. ::)
 
bibi-bo

Γλυκειά fraoulitsa πολύ όμορφες οι φωτογραφίες σου. Ιδίως η δεύτερη bibi-bo είναι πάνγλυκη! Καλή δύναμη στα τρεχάματα σου!

Μια ακόμη bibi-bo χριστουγεννιάτικη...

picture.php


picture.php
 
bibi-bo

Καλά Χριστούγεννα από τη φίλη σας bibi-bo!

picture.php


picture.php
 
Γεια σας και χρόνια πολλά!

Αυτό που μ'αρέσει πολύ σ'αυτή τη σελίδα είναι ότι, ακόμη και σε περιόδους που οι περισσότεροι από εμάς για κάποιο λόγο δεν μπορούμε να γράψουμε κάτι για την αγαπημένη μας ΒΙΒΙ ΒΟ, ακόμη και τότε, θα μπω εδώ στο τέλος μιας κουραστικής μέρας ή στα κλεφτά κάποια στιγμή στη διάρκεια της ημέρας και θα υπάρχει μια γλυκιά εικόνα να με περιμένει - και γι'αυτό φροντίζει καθημερινά η καλή μας rapunjel. Εχω πει ξανά ότι είναι η κινητήριος δύναμή μας. Είναι σαν το φιλόξενο σπίτι που πάντα θα υπάρχει κάτι να σε κεράσουν!

Σ'ευχαριστώ rapunjel, ξέρω ότι δεν είναι εύκολο, αλλά πάντα έχεις κάτι όμορφο για μας!

Η sandra θέλει κι αυτή να σας ευχηθεί ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

picture.php


picture.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα