Bibi-bo Μέρος 3ο

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας mytinyworld
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
bibi-bo

Πολυαγαπημένη μου mytinyworld σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια αν και υπερβάλεις. Δεν είμαι τίποτα καλύτερο ή χειρότερο από τους άλλους. Πιστεύω ότι χρωστάνε πολλά τα forum κουκλών και σε σένα και στην Αναστασία μας και στη Domniki μας και στο makisimo. Συγνώμη αν ξεχνάω κάποιον.

Η Sandra σου υπέροχη!

Η bibi-bo madonna με ποστίς και με το κανονικό της μαλλί, το καρέ...

picture.php


picture.php
 
Αγαπημένη μου rapunjel δεν χρειάζεται να με ευχαριστείς, λέω απλά αυτό που αισθάνομαι! Φυσικά και όλοι χρωματίζουν με το δικό τους τρόπο το thread αυτό και τα άλλα των κουκλών, αλλά με τη bibi-bo μας ειδικά, νιώθω έτσι για σένα!

Δύο rockers στη σειρά! Πολύ εντυπωσιακή με τις αλυσίδες στο λαιμό rapunjel μου!

Η σταχτοπούτα μου, χάρη στην καλή της νεράιδα bibibo28 που με τόση αυταπάρνηση και ανιδιοτέλεια της έστειλε τα χεράκια της παιδικής της κούκλας που δεν είναι πια μαζί μας, στέλνει την αγάπη της και ένα μεγάαααλο ευχαριστώ στην bibi bo28 και τις ευχές της και τα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όλους! Σας χαιρετά με το καινούριο της χεράκι!

picture.php


picture.php


Και επειδή μας το ζήτησε ο καλός μας makisimos και δεν θέλω να τον αφήσω να αναρωτιέται και να μπερδεύεται ;) , η sandra πιο πάνω φοράει ένα φόρεμα cocktail της steffi love και η bibi-bo σταχτοπούτα ένα αυθεντικό el greco φόρεμα της πρώτης περιόδου! :flower:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ευχομαι σε ολους και ολες χρονια πολλα και καλα χριστουγεννα!!! πολλα φιλια απο μενα!!!!!!
 
bibi-bo

Πολυαγαπημένη μου mytinyworld πολύ όμορφη και χαρούμενη η Σταχτοπούτα σου! bibibo28 ένα μεγάλο ευχαριστώ και από μένα που έστειλες τα χεράκια στην καλή μας φίλη!

Καλέ μου georgeike χρόνια πολλά από τη bibi-bo Νόρα μπροστά στο καραβάκι...

Πολυαγαπημένη μου mytinyworld δες τα σκουλαρίκια που φορά και αν θες να σου στείλω τέτοια για τη Σταχτοπούτα σου!

picture.php


picture.php


picture.php
 
αγαπημενοι μου φιλοι χρονια πολλα ευχομαι σε ολους σας....οτι επιθυμει ο καθε ενας απο εμας να το βρει στην αγκαλια του φετος και πανω απο ολα υγεια,μιας και ειναι το πιο σημαντικο....

γλυκια μου mytinyworld δν ξερεις ποσο πολυ συγκινηθηκα που ειδα τα χερακια της γλυκιας μου και πολυαγαπημενης bibibo να δινουν ξανα ζωη στην κουκλιτσα σου που πραγματικα ειναι πανεμορφη......χαρηκα παρα πολυ και για σενα που σου εδωσα τοση χαρα.....

σας ευχαριστω ολους για την καλη παρεα που εχουμε,πραγματικα ειστε ολοι υπεροχοι...φιλια και καλες γιορτες μεσα απο τα βαθη της καρδιας μου!!
 
bibi-bo

Καλή μου bibibo 28 να σαι καλά και εσύ είσαι υπέροχη μιας και ότι είμαστε προσελκύουμε κοντά μας. Καλή χρονιά να έχεις και γλυκειά όπως είναι και η bibi-bo μας!

Ότι επιθυμείς για το 2010 ευχή μας! Ευχές γλυκές και από τη bibi-bo μας!

picture.php
 
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΛΙΚΗ-ΙΩΑΝΝΑ-ΒΙΒΙ ΒΟ28-ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑ-GEORGEIKE- και ADMINS αυτού του FORUM σας εύχομαι ολόψυχα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ με ΥΓΕΙΑ την οποία να την συνδοιάσετε με ΕΥΤΥΧΙΑ-ΧΑΡΑ-ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΑΛΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ..!!!! Εύχομαι στην ΒΙΒΙ ΒΟ άλλα 100000 χρόνια να σας συντροφεύει και σε καθέναν προσωπικά να ανακαλύψετε την νέα χρονιά αυτό που πραγματικά λείπει από τον όμορφο κόσμο που της έχετε φτιάξει στα σπίτια σας..!!!!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
bibi-bo

Γλυκέ makisime ότι πιο θετικό και όμορφο να έρθει στη ζωή σου το 2010. Εύχομαι το 2010 να επανακυκλοφορήσουν όλα αυτά τα παιχνίδια και να τελειοποιήσεις τη συλλογή σου. Όλη η γλύκα αυτής της κούκλας να γεμίσει τη ζωή σου...

picture.php
 
Καλοί μου φίλοι, ευχαριστώ όλους για τις πανέμορφες ευχές σας, σας ευχαριστώ για την όμορφη παρέα που έχουμε φτιάξει και εύχομαι στον καθένα ξεχωριστά ό,τι πραγματικά επιθυμεί!

Bibi-bo28, είναι πανέμορφο να μοιράζεσαι πράγματα που αγαπάς δεν είναι πάντα τόσο εύκολο όσο δείχνει, το γνωρίζω! Γι'αυτό αξίζεις ένα μεγάλο ευχαριστώ!

Rapunjel μου, αυτή η κούκλα, χρωστάει την αναγέννησή της και σε σένα!

Makisimos, η φωτογραφία είναι αφιερωμένη εξαιρετικά σε σένα!

ΝΑ'ΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ!

picture.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
bibi-bo

Πολυαγαπημένη μου mytinyworld πανέμορφες οι κούκλες σου και σου μοιάζουν. Πάντα τα παιχνίδια μας μας μοιάζουν. Να σαι καλά και πάντα γλυκειά και όμορφη. 2010 ευχές για: υγεία,αγάπη, ευτυχία και οι άλλες 2007 ότι επιθυμείς εσύ!

Ευχές και από τις bibi-bo...

picture.php


picture.php
 
MYTINY έχεις δώσει πραγματικά ρεσιτάλ στην ομαδική φωτογραφία των ΒΙΒΙ ΒΟ..!!!

Συγχαρητήρια για την συλλογή σου, είναι καταπληκτικές όλες τους πραγματικά..!!!

Διοργάνωσες ένα φανταστικό Χριστουγεννιάτικο ΒΙΒΙ ΒΟ Ρεβεγιόν με την κλασσική αναμνηστική φωτογραφία στο τέλος του πάρτυ..!!!

Rapunjel τι να πώ.. Το τι μεταμορφώσεις έχεις κάνει στις ΒΙΒΙ ΒΟ σου αυτές τις μέρες δεν λέγεται..!!!!!! Απίστευτες..!!! Ειδικά στη τελειταία είναι λες και ε΄χουν πάει σε κάποια δεξίωση και φωτογραφίζονταο μπροστά στους φωτογράφους..!! Πολύ ΣΤΑΡ ζευγάρι..!

ΥΓ-1 ΜΥΤΙΝΥ τα δύο ροζ φορέματα στα αριστερά της ομαδικής φωτογραφίας είναι αυθεντικά ΒΙΒΙ ΒΟ???? :)

YΓ-2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ακόμη να λιώσουν τα χιόνια????? Που είσαιιιιι?????????????????????
 
bibi-bo

Πολλές ευχές και από τη bibi-bo ρόλερ! Γλυκέ makisime έχουν βάλει και αυτές τα γιορτινά τους για να πάνε στις δεξιώσεις και στα ρεβεγιόν! Είναι στο κλίμα των ημερών...

picture.php


picture.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
picture.php


Όλες λοιπόν με τα καλά τους..!!!
 
λουλουδακια ΒΙΒΙΒΟ μεσα απο τα χιονια!!!!

Εδω ειμαι παιδια!!!! Δεν σας αφηνω!!!

Και αφου ονειρευτηκα με το στομα ανοιχτο απο τον θαυμασμο των ΥΠΕΡΟΧΩΝ φωτογραφιων που ποσταρατε,

αξιωθηκα να στολισω κι εγω το ρημαδι το δεντρακι, :)

να κρεμασω κανα αγγελακι, :coolglasses:

να στολισω τις 2 φατνες μου, την μια μεσα στην γυαλα, το βαζο ηταν απο κατι τουρσια, με την Παναγιτσα και τον Χριστουλη, ελπιζω να μην παρεξηγηθουν :D

και την αλλη την ethnic, αυτη η δευτερη αρεσε στην Σιντυ Πεντιγκρι, οποτε θα την δειτε καλυτερα στο αλλο θρεντ!

Μακισιμο μου τα ρουχαλακια ειναι ολα κινεζικα! Αλλα πολυ φιγουρατζιδικα!

Ευχομαι ολοψυχα σε ολα τα παιδια του Ρετρομανιαξ, ο Αγιος Βασιλης να ερχεται στο σπιτι τους καθε μηνα και οχι μονο τα Χριστουγεννα, και να γεμιζει ανελειπως την καλτσα τους με ολα τα καλουδια, και κυριως με την ΥΓΕΙΑ και την ΑΓΑΠΗ!!! Τοση πολλη αγαπη που να χρειαζεται να αλλαζουν καλτσα καθε μερα και παλι να μην χωραει!!!! :D :D:D:D

picture.php


Αυτος ο χρονος περασε με πολυ λιγοτερο αγχος, με περισσοτερο γελιο, με ανακαλυψη υπεροχων ανθρωπων με χρυσες καρδουλες, δυσκολιες που ξεπεραστηκαν ή πολεμιουνται ακομα αλλα με περισσοτερο θαρρος, :award: κι ολα αυτα χαρη σε εσας που γεμιζετε αυτο το φορουμ με σταγονες αναμνησεων, και μας θυμιζετε οτι στο βαθος βαθος εχουμε ακομα ζωντανο εκεινο το παιδι μεσα μας και πρεπει να ειμαστε περηφανοι για αυτο, και να μην το κρυβουμε!!!! #) #) #)

picture.php


Αντιθετα εκεινο το κομματι του εαυτου μας, το παιδι που ποτε δεν θελει να μεγαλωσει, ειναι το πιο πολυτιμο, γιατι χαρις σε αυτο ειμαστε καλυτεροι φιλοι, καλυτεροι γονεις, καλυτεροι συντροφοι και καλυτεροι ανθρωποι στην καθημερινη μας ζωη.

picture.php


ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΡΕΤΡΟΠΑΙΔΑΚΙΑ της ΑΔΜΙΝΙΣΤρασιον και στους απλους θνητους σαν κι εμας :thanx2:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
bibi-bo

Λατρεμένη μου Αναστασία πάνγλυκες οι ευχές σου όπως και εσύ και πανέμορφες οι κούκλες σου σαν και σένα! Πάντα να ανοίγεις το μαγικό κουτί με τα χρώματα, τα αρώματα και τη χρυσόσκονη και να γεμίζεις τις ψυχές όλων μας παραμύθι και αγάπη. Η αγάπη, η υγεία, το παραμύθι να είναι συνοδοιπόροι σου στη ζωή! Χρόνια πολλά και να σαι πάντα καλά!

Χρόνια πολλά και από τη Νόρα, την Ανθισμένη, την Ιωαλιάνα και από όλες τις bibi-bo και τον Τζον Τζον!

Υ.Γ. Makisime πανέμορφες οι bibi-bo σου! Να σαι πάντα καλά γλυκό μας αγόρι!

picture.php


picture.php


picture.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αγαπημένη μου rapunjel σ'ευχαριστώ πολύ για τις γλυκές ευχές σου! Οι κούκλες σου είναι πανέμορφες και έχω λατρέψει αυτό το χρυσό φόρεμα με το χρυσό καλσόν. Είναι barbie?

Καλέ μου φίλε makisimos, σ΄ευχαριστώ για τις όμορφες ευχές σου και για τις φωτογραφίες από τις δυο bibibo σου, έχουν τα πιο γλυκά και αθώα προσωπάκια απ'όλες! Το λουλουδάτο φόρεμα το έχω κι εγώ και είναι από τα πιο αγαπημένα μου παιδικά! Μπορεί και να το φόραγε η κούκλα μου στο κουτί της, δεν θυμάμαι....

Αγαπημένη μου Αναστασία, πολύ χαίρομαι που είσαι εδώ μαζί μας, μαγεύτηκα από τις εικόνες και τις ευχές σου!

ΥΓ1. Makisimos, από τα τρια ροζ φορέματα, το πρώτο αριστερά που φοράει η ρόλερ είναι barbie και τα άλλα δύο που φοράνε η σταχτοπούτα και η σεϊχέλες είναι bibi bo πρώτης και δεύτερης περιόδου αντίστοιχα.

ΥΓ2. Rapunjel μου, τα σκουλαρίκια είναι πολύ όμορφα!
 
bibi-bo

Πολυαγαπημένη μου mytinyworld να σαι καλά πολύτιμη φίλη μου! Το χρυσό φόρεμα και το καλτσον είναι matell. (Το φόρεμα barbie και το καλτσόν my scene). Αν θες να σου στείλω σκουλαρίκια πες μου το. Θα σου στείλω όσα έχω διπλά να τα βάζεις στη Σταχτοπούτα σου.Τα φορέματα συνήθως είναι κινέζικα ή barbie ή bibi-bo ή bibi.

Η Νόρα,η Ιωαλιάνα ( με παλιό μακιγιάζ.Σήμερα της το άλλαξα) και η Ανθισμένη φεύγουν από το σπίτι του Τζον Τζον.

picture.php


picture.php


picture.php
 
bibi-bo

Οι bibi-bo και ο Τζον Τζον στη φάτνη...

picture.php


picture.php


picture.php
 
Πολύ όμορφες με τα πλεκτά τους rapunjel μου! :thumb:
 
bibi-bo

Να σαι καλά πολυαγαπημένη μου mytinyworld.

Και δυο κοντινές του ζεύγους κάτω από το δέντρο...

picture.php


picture.php
 
Πίσω
Μπλουζα