Bibi-bo Τα παραμύθια της ...

Γλυκεία σαν καραμέλα

(περίληψη προηγουμένου: Η bibi-bo γνωρίζει τη Sindy Pedigree κύρια μέτοχο της εταιρίας καθώς και τον αδερφό του Τζον Τζον, τον Ζαν ο οποίος την καλεί σε δείπνο...)

Υ.Γ.Λατρεμένη Αναστασία, Λώρα,πολυαγαπημένη mytinyworld θα δούμε ποιος από τους δύο θα κερδίσει τη bibi-bo. Λες vassoftr να έχουμε τσακωμούς στα αδέρφια; gazzy90 Ρώμη δεν πάμε πάντως. Αν πήγαινα ευχαρίστως να σας έπαιρνα μαζί μου όλους!!! ;)
 
Rapunjel μου το φωτορομαντζο σου το διαβαζω με μεγαλη λαχταρα!!! :flower: :)

Ειναι ενα ταξιδι στον κοσμο των κουκλων που σε περιτριγυριζουν!!! :D

Ολες οι γκεστ σταρ ειναι πολυ σουπερ, αν και η ιταλιδα Νασταζια οφειλω να πω οτι ειναι και μεγαλη ψωναρα γιατι κυκλοφορει με την βραδυνη τουαλετα της ολη μερα. :eek: Να υποθεσω οτι δεν το ξεκολλαει απο πανω της ρουχο, και επισης πρεπει να ειναι και τιγκα στην σιλικονη! Στην κυριολεξια το υλικο σιλικονη. :p

Η Sindy vintage Hasbro μου φαινεται πολυ πιο σοβαρο ατομο, και πιο ισορροπημενη κοπελα. Φοραει και το σωστο ρουχο στην σωστη περισταση! :D

Η bibi-bo μας ειναι γλυκυτατη!!! Δεν πρεπει να ανησυχει για τα λεφτα! Η φιλια δεν εχει να κανει με αυτα, και τα πιο ομορφα πραγματα στην ζωη ειναι δωρεαν. Για τα υπολοιπα υπαρχει η μαστερκουκλοκαρτ! :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χα, χα, χα! Περιμένουν από την τσιγκούνα την αγγλίδα να πληρώσει το λογαριασμό? Ρεζίλι θα γίνουν! :p

Εγώ δεν κατάλαβα, από τις φίλες είναι πληρωμένα τα ρούχα ή από τον Ζαν?8)
 
mytinyworld είπε:
Χα, χα, χα! Περιμένουν από την τσιγκούνα την αγγλίδα να πληρώσει το λογαριασμό? Ρεζίλι θα γίνουν! :p Εγώ δεν κατάλαβα, από τις φίλες είναι πληρωμένα τα ρούχα ή από τον Ζαν?8)
Απ'τις φίλες νομίζω! Θέλω κι εγώ πλούσιες φίλες χεχεχε! :D

Πάντως προτείνω να νικήσει ο Ζαν, έτσι για πρωτοτυπία ;)
 
Παιδια εγω δεν ξερω! :eek:

Αρκει μονο να ειναι πληρωμενα απο καποιον...οποιος κι αν ειναι!

Αλλιως θα γινουνε ρομπα ξεκουμπωτη... :D
 
Vassoftr μεγειά το avatar! Η ωραία κοιμωμένη? Χθες το αγόρασα αυτό το παραμύθι για τη μπέμπα! :D
 
mytinyworld είπε:
Vassoftr μεγειά το avatar! Η ωραία κοιμωμένη? Χθες το αγόρασα αυτό το παραμύθι για τη μπέμπα! :D
Είναι το αγαπημένο μου κλασικό παραμύθι, το λατρεύω! Το θυμάμαι που το είχα πρωτοδει όταν ήμουν μικρούλα... και είναι μέσα στην καρδιά μου... "one day my pronce will come.."! σε ευχαριστώ mytinyworld! :flower:
 
Γλυκειά σαν καραμέλα

(περίληψη προηγουμένου: Η bibi-bo με τις φίλες της πάνε στη barbie fashionista's και αγοράζουν τα πιο sic συνολάκια.Τα κορίτσια λένε στη bibi-bo ότι εκείνες τις πληρώσανε τα συνολάκια...

Υ.Γ.Λατρεμένη η Ναστάζια είναι πανέμορφη γιατί την έντυσε έτσι μια πανέμορφη κοπέλα.Δεν πειράζει που το φόρεμα της είναι κολλημένο.Έχει αέρα Ιταλίας!

Πολυαγαπημένη mytinyworld κανείς από τους δύο που ανέφερες δεν πλήρωσε τα ρούχα.

gazzy90 δεν ξέρω ποιος θα νικήσει ακόμη.Εγώ πάντως θέλω θετικές και καλόψυχες φίλες και ας είναι και πάμφτωχες.

vassoftr χαίρομαι που σου αρέσει η συνέχεια και το avatar σου είναι ονειρικό! Υπέροχο!
 
Τρελλαινομαι με τους διαλογους!!!! :D

Εχω και καιρο να δω ελληνικη ταινια και πραγματικα το απολαμβανω το φωτορομαντζο σου Ραπουνζελ μου με τις καραελληνικες ατακες!!! :D

Παντως ο Τζον Τζον ειναι πραγματικα ερωτευμενος, γιατι ενω ειναι μεταξυ πανεμορφων κοριτσιων, την Νορα, την Ιωαλιανα, την Μπιανκα, την Φασιονιστα και την αλλη την ψωναρα Barbie Chic απο την Ιταλια, εκεινος δεν εχει ματια για αλλη, θελει την Bibi-bo!!! :flower:

Aαααχχχ l'amour, l'amour... ::)
 
Αναστασια είπε:
Aαααχχχ l'amour, l'amour... ::)
Χιχι!!! :D Όσο για τους πρωταγωνιστές... Προβλέπω η πρώην να βρίσκει την BIBIBO και εκεί που πάει να την ξεμαλλιάσει, να αρχίσει η δικιά μας κινήσεις αυτοάμυνας (ως κάτοχος μάυρης ζώνης στο καράτε) και να αρχίσουν την πάλη.. και ξαφνικά να μπεί μέσα ο Τζον Τζόν και αντί να τις χωρίσει, να κάτσει αραχτός στην άκρη και να τις χαζεύει τρώγοντας πασατέμπος!!
 
Γλυκειά σαν καραμέλα

(περίληψη προηγουμένου: Ο Τζον Τζον συναντά στο σπίτι του τη barbie fashionista's και της πληρώνει τα συνολάκια που αγόρασε η bibi-bo. Συννενοείται επίσης με τη Ναστάζια,παλιά του φίλη, για να λέει στη bibi-bo καλά λόγια για αυτόν.Οι αδερφές του δε συμφωνούν με την τακτική του. Ξαφνικά έρχεται η Μπιάνκα η παλιά του κοπέλα και απειλεί ότι θα βρει αυτή που του αρέσει τώρα και θα την κανονίσει...)

Υ.Γ. Λατρεμένη Αναστασία χαίρομαι που σου θυμίσει το σινερομάντζο πατρίδα!

vassoftr θα μπορούσε και αυτή να ήταν μια εξέλιξη!
 
Η bibi-bo μας ειναι κουκλα με αυτα τα σουπερ ρουχα!!! Και φοραει και πολυ ομορφο καλσον!

Ποιος ξερει τι ωρα ξυπνησε να παει κομμωτηριο για να φτιαξει αυτο το φοβερο μαλλι!!!

Ειδες ομως....ετσι ειναι οι αντρες. Η δεν εμφανιζεται κανενας ή πεφτουν ολοι μαζι για ραντεβου την ιδια μερα και ωρα!!!
 
Αντε να δούμε πως θα τα ξεμπλέξει τώρα! :xm: Λετε να μιλήσουν τα δυο αδέρφια και να εκμυστηρευτούν ο ένας στον αλλο τον έρωτά τους για την ίδια γυναίκα? Η θα αναλάβει να το κάνει αυτό η... πρώην? :wait2:
 
Μιλάμε ξεπερνάει το μελό, και προωθεί μέχρι και μηνύματα δικαιωμάτων του εργαζόμενου πολίτη!!! Χιχι!!!
 
Γλυκειά σαν καραμέλα

(περίληψη προηγουμένου:Η bibi-bo ανανεωμένη πηγαίνει στη δουλειά αλλά λόγω φόρτο εργασίας ο Τζον Τζον δεν της δίνει καμμία σημασία.Το μεσημέρι όμως που σχολάνε της κάνει κοπλιμέντα για τη νέα της εμφάνιση και της προτείνει να πάνε αύριο για δείπνο.Το επόμενο βράδυ όμως είχε το δείπνο με το Ζαν!)

Υ.Γ.Λατρεμένη Αναστασία χαίρομαι που σου αρέσει η Ανθισμένη και έχεις απόλυτο δίκιο για τους άντρες.

Πολυαγαπημένη μου mytinyworld το μαθαίνουν απόψε...

vassoftr ασχολείται και με τα σύχρονα προβλήματα που πιστεύω ότι υπήρχαν και παλιά όμως...
 
Rapunjel μου, πως τα φτιαχνεις αυτα τα μαλλια!!!! Πως της τα εχεις ετσι ομορφα πλεγμενα αριστερα και δεξια, σαν στεφανακι! :flower:

Μοναδικα χτενισματα!!!

Γελασα πολυ με το ονομα του κεντρου! :D

Η bibi-bo μας ηταν μια κουκλιτσα εκεινο το βραδυ και αξιζε να σφαχτουν παλικαρια στην ποδιά της! :)
 
ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΚΟΨΕΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ????? :cry: :animeek: :bow:
 
Αυτο ειναι το μυστικο Λωρα μου, για καθε υπερπαραγωγη!!! Ετσι ο θεατης την παρακολουθει με περισσοτερη λαχταρα!!!!! :D :D:D
 
Όντως πολύ όμορφη η μπιμπι-μπο και το μαλλί καταπληκτικό!!

Ε κι αυτός ο Τζον Τζον πού βρέθηκε στο κέντρο; Είχε μήπως κι αυτός άλλο ραντεβού; :p
 
Πίσω
Μπλουζα