Bibi-bo Τζον-Τζον

Παιδια αυτη η φωτογραφια ετσι και μπει φεισμπουκ και blogspot δεν την διασωζουμε με τιποτα την τιμη του Τζον Τζον!!! Ειναι να μην σου βγει το ονομα!!!!

picture.php
 
Τζον Τζον

Λατρεμένη τους έβαλες και γυρισμένους από πίσω... Τι να πω πάει η υπόληψη τους! Αχ !
 
Δεν ειχα φανταστει το μεγαλο ρισκο Rapunjel μου γλυκεια...

Εγω για εκπαιδευτικους λογους το εκανα... :eek: o_Oo_O

Μηπως να τους βαλω ενα φυλο συκης... :xm:
 
Τζον Τζον

Στο τέλος λατρεμένη Αναστασία βλέπω να τα φτιάχνουν μεταξύ τους ο Τζον Τζον και ο Κεν! Φταις! Τόση ώρα γυμνοί δίπλα,δίπλα; Ε φταις! Και καλά η bibi-bo το πήρε απόφαση ότι άντρα δεν έχει. Η barbie τι θα κάνει που χωρίς άντρα δεν κάνει;
 
Θα πάρει διαζύγιο ραπουνζέλ μου και να δεις τι διατροφή θα της δώσει! Καινούριο σπίτι και καινούρια γκαρναρόμπα θα αποκτήσει μέσα σε μία μέρα!
 
Τζον-Τζον

Ο Τζον Τζον γιατρός.Η φωτογραφία είναι για την πολυαγαπημένη μου mytinyworld που μου έστειλε αυτή την υπέροχη στολή! :thanx2: :

picture.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Απλά υπέροχος!!!! :wub:

Ευχαριστώ πολύ ραπουνζέλ μου για την αφιέρωση!!!! :hurrah:
 
Αχ μακαρι να ηταν ετσι ολοι οι γιατροι του κοσμου!!! #) Κανενας δεν θα απεργουσε!

Με γεια σου Rapunjel μου!!!! :) Η MytinyWorld μας ειναι οπως παντα η καλη νεραιδα των κουκλων! Εχει ντυσει πολλους βασανισμενους και εχει προικησει πολλας κορασιδας!!!! :flower:
 
Τζον-Τζον

Να σαι καλά λατρεμένη! Εσύ και η πολυαγαπημένη mytinyworld είστε δύο πολύ αγαπημένες φίλες που αξίζετε πολύ περισσότερο από όλα τα παιχνίδια του κόσμου! Σας ευχαριστώ από καρδιάς! :thanx2:
 
Να' στε καλά κορίτσια!! :flower:

Επιτέλους!!!!! Χάρη σε έναν καλό μου φίλο, έχω κι εγώ ένα Τζον Τζον πρώτης περιόδου!!! Χμ, νομίζω ότι η παιδική μου bibi-bo, αν και μεγαλοκοπέλα :p , βρήκε το ταίρι της!!! :D

picture.php
 
Τζον-Τζον

Πολυαγαπημένη mytinyworld υπέροχος! Να τον χαίρεσαι! Τέλειο και το μπουρνούζι! Φοράει παντόφλες;
 
Α πι θα νος!!!! :D :D:D:D

Υπαρχει καλυτερο ταιρι απο εναν μελαχροινο

που φοραει μονο το.... μπουρνουζι του;

Οχι πεστε μου!!!

Τι Κεν μου λετε τωρα...
 
Ναι βρε κορίτσια, είναι κούκλος και τον ψάχνω τόσα χρόνια!!! :heartcloud:

Ραπουνζέλ μου, φοράει μπλε παντόφλες, ίδιες με τις κλασικές παντόφλες της bibi-bo που έβγαιναν σε διάφορα χρώματα (εγώ τις έχω σε κόκκινο και μία μόνο :cry: χωρίς το ταίρι της :cry: σε πορτοκαλί!) :D
 
Τζον Τζον

Πολυαγαπημένη mytinyworld πολύ χαίρομαι που τον βρήκες.Μη στενοχωριέσαι για τις παντόφλες.Εγώ τις έχω σε άσπρες!Μη στενοχωριέσαι για τη μία πορτοκαλί.Κάπου μπορεί να βρούμε άλλη μία πορτοκαλί! ;)

Λατρεμένη Αναστασία σίγουρα είναι ο πιο γλυκός του κόσμου!!!
 
Πάμε διακοπές?

Και ο πιο γλυκός του κόσμου με την πιο γλυκιά του κόσμου πάνε διακοπές!

picture.php


picture.php


Να ευχαριστήσω τον μακίσιμο που μου χάρισε το σετ με τα σωσιβιάκια!
 
Παντως μπορει οι Bibi-bo να εμοιαζαν στην Βουγιουκλακη, αλλα ο ΤζονΤζον εμοιαζε πιο πολυ στον Παραβα...
 
Πολυ ομορφη η φωτο σου ΜΥΤΙΝΥ, και πολυ καλοκαιρινη..!! Σ ευχαριστω κι εγω για την οικογενεια ΣΠΟΡ ΜΠΙΛΥ..!!! ;)

Μεγια και τον ΤΖΟΝ ΤΖΟΝ, το ρουχαλακι εκτος απο μπουρνουζι θυμιζει και φορεσια Μεξικανου με ενα αναλογο καπελο....!!! Τουλαχιστον ετσι νομιζα οτι ηταν στην αρχη..!

Λεω εκτος απο τον ΤΖΟΝ ΤΖΟΝ χαβαη, ειχε βγει και Μεξικο..! :D

Πρεπιπτοντος εχω παρατηρησει οτι ο Τζον Τζον εχει πολυ καλοφτιαγμενα και δουλεμενα χερια απο τον καρπο και κατω,..!! Ενω της ΒΙΒΙ ΒΟ ειναι..πως να το πω...απλα και συνιθισμενα, του Τζον ειναι πολυ στην λεπτομερεια, θυμιζουν πραγματικα χερια..!!! Κανω λαθος?
 
Τζον-Τζον

Πολυαγαπημένη mytinyworld τέλειο το ζευγάρι και έτοιμο για διακοπές! Η αγαπημένη μας κουκλίτσα πρέπει να είναι πολύ ευτυχισμένη που βρήκε το ταίρι της!Είναι υπέροχα ντυμένη και επίσης το χρώμα των μαλλιών της είναι πανέμορφο! :D

Υ.Γ DoctorGalifrean ο Τζον Τζον μοιάζει με το Βουλγαρίδη που έπαιζε με την Αλίκη στο Δόλωμα.Δε νομίζω ότι μοιάζει με τον Παράβα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Περιττο να πω οτι εχω ξεραθει απο τα γελια με τους ηθοποιους που εχετε αριθμησει!!! Μου φαινονται τοσο αστεια αυτα τα ονοματα!!! :D :D:DΕιχα τοσα χρονια να τα ακουσω!!! Ποσο μου αρεσε τον εργο το Δολωμα, Rapunjel μου!!! Με κοροιδευουν στο σπιτι που ειμαι φαν της Αλικης, αλλα δεν με ενδιαφερει, την λατρευα!!! :flower: Ηταν και θα ειναι το ειδωλο μου. Γι αυτο αγαπαω την Bibi-bo μας!!! Ηταν ιδια εκεινη.

MytinyWorld μου, το ξερω οτι εχεις τρελα με τα αξεσουαρ εσυ, για αυτο και μοιραζομαι την χαρα σου!!! :) :) :) :) :D :D:D Μονο που μας αναβεις φωτιες τωρα με τετοια καλοκαιριατικα σετ και εχουμε δρονο ακομα μεχρι τον Αυγουστο!!!

Τα χερακια του Τζον Τζον, Μακισιμε μου, εχεις απολυτα δικιο, ειναι απο τα πιο καλοφτιαγμενα που εχω δει σε κουκλα.

Οταν τον ειδα τον ερωτευτηκα κεραυνοβολα :dribble:και παρολο που, λουλού τον ανεβαζαμε, χλεχλε τον κατεβαζαμε, στο τελος ο Τζον Τζον ειναι πολυ πιο παιδαρος και απο τον Κεν. Εκει καταληξαμε ολες οι κουκλομανες.
 
Τζον-Τζον

Λατρεμένη Αναστασία θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου.Ο Τζον Τζον είναι ξεχωριστός. Όσο για την Αλίκη ότι κι αν λένε ήταν μοναδική! Μοναδική είναι και η bibi-bo μας κι ας αντέγραφε τόσο τη barbie.Κι εγώ την αγαπώ πολύ γιατί μοιάζει στην Αλίκη μας!
 
Πίσω
Μπλουζα