Candy Candy...

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας Wally
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Bρε Candy δεν ανοιγετε με τον Kapamaru ενα τοπικ για εκμαθηση γιαπωνεζικων αντε ξεκινηστε με την αλφαβητα για αρχη. :D
 
Υ.Γ. Ιδιαίτερα μαθήτα ιαπωνικών σε πολύ παράλογες τιμές για όποιον ενδιαφέρεται

Αμαν μιλησαμε πολυ για Ιαπωνια και ο Φωτ καβαλησε το καλαμι!!!!:eek:

Συνελθε ρε ψωναρα και ασε τις κοπελες να μιλησουν ελευθερα :)

Death2Eliza είπε:
:oops: sorry Sonic,παρασυρθηκα απο τον ενθουσιασμο!!το ραβω για λιγο,να μας πει η Candy τα σχετικα!! :D

τσιμπα και ενα :makia:!!
:makia::eek::inlove::inlove::loveyou::anim-cheers::loco:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Kapamaru έχεις δίκιο, δεν το διατύπωσα σωστά.Προφέρεται kya απλά οι Ιάπωνες το μασάνε τις περισσότερες φορές,γιατί μιλάνε γρήγορα.Ακόμα και στο βιντεάκι που πόσταρες με δυσκολία ακούς το y.Εσύ ξέρεις τι ιδιαιτερότητες έχουν στη γλώσσα τους και πόσο εύκολα αλλάζουν την προφορά των λέξεων,ανάλογα με την περίπτωση ή ακόμα και με τη θέση τους.Αλήθεια θα δώσεις και για το δεύτερο;Είναι πολύ δύσκολο και θέλει αρκετό διάβασμα,αλλά φαίνεται πως αγαπάς πολύ τη γλώσσα και θα τα καταφέρεις.Μακάρι να είχα συνεχίσει τότε...Κατάρα!!! (που λέει και ο kapamaru) :D
 
Κάθε άλλο...Και μικρούλης είσαι και το μυαλό σου στροφάρει επικίνδυνα,μια χαρά θα τα πας.


Επιτελους ανακαλυψαν την αξια μου :acoustic: :acoustic:
 
Καλα τωρα ειμαι μες το κεφι:biglaugh::biglaugh:

Γι'αυτο αφιερωνω τα παρακατω στις κοπελιες του site:

CandyCandy.jpg


0.jpg


Candy_Candy_Movie_230.jpg


Candy0.jpg


bscap000.jpg


bscap002.jpg


bscap003.jpg


bscap011.jpg


bscap012.jpg


bscap012.jpg

CandyCandy.jpg

bscap000.jpg

bscap002.jpg

bscap003.jpg

bscap011.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
bscap005.jpg


bscap006.jpg


bscap007.jpg


bscap008.jpg


bscap009.jpg


bscap010.jpg


bscap010.jpg

bscap005.jpg

bscap006.jpg

bscap007.jpg

bscap008.jpg

bscap009.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Βλέπω έπιασες δουλειά κανονικά Sonic!!!Μπράβο σου και μόνο που μπήκες στον κόπο.Για το DVD set ξέρεις πως χωρίς την φωνούλα της Ματίνας Καρρά μέσα,δεν λέει...Όσο για την εκμάθηση ιαπωνικών,tsuzuku... ;)
 
Xmmm τσουζουκου θα ελεγα οτι σημαινει αντιο,αλλα επειδη ξερω οτι το σαγιοναρα σημαινει αντιο,μηπως μου ειπες οτι ειναι ιδανικο για την εκμαθηση Ιαπωνικων οποτε τσουζουκου σημαινει ιδανικο? :confused: :)
 
:biglaugh::biglaugh:

Αφου μας ειπε πριν οτι σημαινει "to be continued"!!

:points:KΥΡΙΑ-ΚΥΡΙΑ!!!Ο SONIC ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΚΑΙ ΧΑΖΕΥΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΗΣ ΚΑΝΤΥ!!!

Χιχι!!θενκς για τις αφιερωσεις συμμαθητη!!
 
Βλεπω sonic....τωρα εγινες η εισουν φανατικος απο πριν της καντυ? LOL
 
Death2Eliza είπε:
:biglaugh::biglaugh:Αφου μας ειπε πριν οτι σημαινει "to be continued"!!

:points:KΥΡΙΑ-ΚΥΡΙΑ!!!Ο SONIC ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΚΑΙ ΧΑΖΕΥΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΗΣ ΚΑΝΤΥ!!!

Χιχι!!θενκς για τις αφιερωσεις συμμαθητη!!
κορυφαια απαντηση Ελιζα ομως περιμενα περισσοτερη αντιδραση για το dvd set της Καντυ γιατι αν θυμαμαι καλα σε προηγουμενα ποστ λεγατε ολοι γιατι δεν υπαρχουν ελπιδες να βρουμε DVD της Καντυ? :)
 
johnk10 είπε:
Βλεπω sonic....τωρα εγινες η εισουν φανατικος απο πριν της καντυ? LOL
Απλα δινω στο λαο αυτο που θελει :)

Στις γλυκιες δεσποινιδες δινω εικονες και καλουδια τις Καντυ :D

Στους ανωμαλους μαντραχαλους σαν εμας δινω χχχχχχ :diablotin:

Μπηκες!!!
 
Μαντράχαλε!!!!! :) :)

Σταμάτα να ενοχλείς τις κοπέλες. :diablotin: :diablotin:

Κορίτσια είναι έκφυλος να τον προσέχετε!!!!!!! :help: :help:
 
Sonic τι να πω παιδι μου :) ...αισχος,ντροπη μα που ειναι η Λουκα?...........:biglaugh:
 
Προσέξτε όμως γιατί ο SONIC είναι εδώ από δική μου παρέμβαση και άρα προστατευόμενός μου.

Είπαμε έκφυλος αλλά πολύ απίθανο παιδί.

(Ρε συ SONIC έκλεισες ραντεβού με τον ψυχίατρό μου, ή ακόμα;; )
 
SONIC είπε:
κορυφαια απαντηση Ελιζα ομως περιμενα περισσοτερη αντιδραση για το dvd set της Καντυ γιατι αν θυμαμαι καλα σε προηγουμενα ποστ λεγατε ολοι γιατι δεν υπαρχουν ελπιδες να βρουμε DVD της Καντυ? :)

πολυ ενδιαφερουσες οι αλληλοπαρουσιασεις σας κυριοι!!Ειστε ολοι συμπαθεστατοι,αν και "εκφυλοι μαντραχαλοι"..

sonic,σου εστειλα pm σχετικα με τα dvd βρε!!!Τα εχει παρει μια φιλη και εχω παρει feedback γενικα..ηταν πολυ ιπποτικο εκ μερος σου βεβαια που μπηκες στα αδυτα των παρανομων dvd για να μας δωσεις χαρα!!!

Ευχαριστω και παλι! ;)
 
Μην πειράζετε τον Sonic,ορίστε τον βρήκατε μικρούλη και τον παιδεύετε!!!!!!! :D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα