Candy Candy...

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Ερωτηση προς moderators:

Υπαρχει αλλο topic με 43 σελιδες??? Και συνεχιζεται!

Μαλλον αυτο πρεπει να ειναι ρεκορ...
 
Domniki είπε:
Ερωτηση προς moderators:Υπαρχει αλλο topic με 43 σελιδες??? Και συνεχιζεται!

Μαλλον αυτο πρεπει να ειναι ρεκορ...
Δεν είμαι moderator, αλλά βρήκα τουλάχιστον 83 topics.
 
Παιδια καλησπερα. Θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει καποια-ος να μου πει αν υπαρχουν torrents της Candy με english subtittle και αν ναι απο που θα μπορουσα να τα κατεβασω?

Ευχαριστω εκ των προτερων.
 
Αrtemis κανε μια βολτιτσα απο δω

Welcome btw!
 
Vagelis είπε:
Δεν είμαι moderator, αλλά βρήκα τουλάχιστον 83 topics.Ενδεικτικά δες το "Πόσοι από εσάς είναι νυχτοφύλακες ;".
Η ακομη περισσοτερο το Stalker thread
 
Παντως αυτα δεν αναφερονται σε τηλεοπτικες σειρες....
 
iaponika

Υ.Γ. Ιδιαίτερα μαθήτα ιαπωνικών σε πολύ παράλογες τιμές για όποιον ενδιαφέρεται :headbang:

:animrolleyes:apantisi: endiaferomai...mporeite na me enimerosete???:nervous: :help:
 
sofiken,καλως ηρθες στο forumακι μας,και καλα posts..!!
 
Να σου το πω κ εδω:

Arigato gosaimasu!!! :D

sofiken, καλως ηρθες :)
 
Θελω να πω δυο λογια οσο αφορα το Candy project και την αποπειρα εμπλοκης του GRM,παντα με σκοπο να βοηθησει.

Ολα κρινονται εκ του αποτελεσματος.

Για λογους που δεν εχουν κανενα χρηστικο λογο να αναφερθουν στο παρον thread,το μονο που καταφεραμε ειναι κρατησουμε την Domniki 3 εβδομαδες ++ μακρια απο τις κασετες που μας εμπιστευτηκε και εν προεκτασει να καθυστερησουμε ανευ λογου την διαδικασια.

Ζητω συγνωμη....

Eιμαι σε διαδικασια αναζητησης SECAM VCR.

καποιος φιλος παραυτα διαθετει τετοιο και μπορει να το δανεισει στα παιδια ας τους ειδοποιησει...(μπορει κατ ευχην να εχουν ηδη βρει)
 
Τώρα που ρώτησα τους συναδέλφους, δυστυχώς δεν έχουν.

Ένας όμως έχει video BETA, που ίσως μας φανεί χρήσιμο στο μέλλον για κάτι παρόμοιο...
 
Κατι εχω βρει, αλλα ειναι στην Χιο !!

Φοβαμαι ομως να στειλω τις κασετες μου :icon_cry:

D2E ελπιζω να προσεχεις τις κασετουλες μου :)

Κατι πιο κοντα στην περιφερεια πρωτευουσης??? Ή και στην Θεσσαλονικη ( :help: from the North) ??? παιζουμε και σε διπλο ταμπλο :biglaugh:

Και να σκεφτειτε οτι ολα αυτα συμβαινουν γιατι 2 γυναικες (η συγγραφεας και η ζωγραφος) μαλωσαν για τα δικαιωματα της σειρας! Ελεος πια... :diablotin:

Αλλιως θα μπορουσαμε να αγορασουμε την αγαπημενη μας σειρα digitally remastered και σε νομιμα copies....και οχι να ψαχνουμε αν τον κοσμο για τα επεισοδια, για SECAM βιντεο και αλλα τετοια....
 
Βρίσκομαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω ότι διαθέτουμε τον ανάλογο εξοπλισμό που απαιτείται ώστε να ολοκληρωθεί το greek Candy project.Domniki μπορείς να μας εμπιστευτείς τις κασετούλες σου και υπόσχομαι να προσπαθήσω το συντομότερο δυνατό να σου στείλω τα dvd-άκια.Όσο πιο γρήγορα τόσο καλύτερα.:smile2:
 
Η σωτηρια ηρθε απο το Βορρα που λει και o Λιακο :biglaugh:
 
candy είπε:
Βρίσκομαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω ότι διαθέτουμε τον ανάλογο εξοπλισμό που απαιτείται ώστε να ολοκληρωθεί το greek Candy project.Domniki μπορείς να μας εμπιστευτείς τις κασετούλες σου και υπόσχομαι να προσπαθήσω το συντομότερο δυνατό να σου στείλω τα dvd-άκια.Όσο πιο γρήγορα τόσο καλύτερα.:smile2:
Ευχάριστα νέα. :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα