Candy Candy...

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Τα θυμαμαι αυτα τα παιχνιδια με τις χαρτινες κουκλες. Σε καθε τευχος της Μανινας ειχε και απο ενα στην τελευταια σελιδα! Και μαζευαμε φορεσιες για καθε κουκλα...

Καταπληκτικο το gif με τις φορεσιες της Καντυ! Μπραβο Candy :)

Δεν τα θυμαμαι αυτα τα περιοδικα Καντυ. Εχω καποια επεισοδια απο περιοδικα, αλλα οχι ολο το περιοδικο, γιατι καθε τευχος ειχε εκτος απο Καντυ και αλλα manga.

Δυστυχως τα νεα απο την προσπαθεια για ψηφιοποιηση των κασετων μου δεν ειναι καλα :( Η καταρα της Σουζανας μας κυνηγαει!
 
ντοντ γουορι!!

Ειναι η αυρα της Καντυ, απο την στιγμη που δηλωνεις οργανωμενη Καντυ φαν, εισαι φτυσμενη κ γκαντεμω, αλλα αν χαμογελας κ εχεις ελπιδα οπως η καλη μας, ολα γινονται! :)
 
Φτου [edit], παντα ημουν γκαντεμω, τωρα θα ειμαι και με ονοματεπωνυμο... Candy-γκαντεμω. Never mind!

Αλλα οχι, δεν θα καταθεσω τοσο ευκολα τα οπλα :diablotin:

Αφου ο ΑΕΟΝ ειδε εγχρωμα επεισοδια υπαρχει ελπιδα...επισης εχουμε και τον S@kis!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Όλες γ(Κ)αντεμικιές είμαστε Domniki μου!Join the club. ;)

candyxw7.gif


candyxw7.gif
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
το DVD με τα επισοδια της Candy ειναι μισο-αδειο...

Χαλαρωστε...
 
Domniki είπε:
Τι θελει να πει ο ποιητης :confused:
:conf: και εγω το'χασα.. ειδικα το "χαλαρωστε" κομματι..

ειναι γνωστο πως οι Καντυ φανς δεν χαλαρωνουν ποτε.. 20 χρονια χωρις τελος της ιστοριας, δεν ειναι κ οτι καλυτερο :animangry:
 
Death2Eliza είπε:
:conf: και εγω το'χασα.. ειδικα το "χαλαρωστε" κομματι..ειναι γνωστο πως οι Καντυ φανς δεν χαλαρωνουν ποτε.. 20 χρονια χωρις τελος της ιστοριας, δεν ειναι κ οτι καλυτερο :animangry:
Please, τελος υπαρχει, απλα δεν ειναι τεχνικα αποδεκτο (για να χρησιμοποιησω και εναν ορο της δουλειας μου :biglaugh: ).

Ελα που ο Αλμπερτ δεν μας αρεσε και θελαμε Τερρυ...ειναι κ'αυτα τα 70 επεισοδια αναμονης. D2E, πως σου φανηκε η ιδεα με τα επεισοδια του ΣΚΑΙ? Η Candy θα κανει το μικρο της θαυμα, απλα για βελτιωση της ποιοτητας των επεισοδιων που ηδη εχουμε. Οσο για τα αλλα, περιμενουμε τον dark avenger AEON...εκεινο το DVDακι που λεγαμε??? Βy the twleve moons of Thundera, AEON κανε το θαυμα σου και καψε μας το DVDακι, και θα σου φερω να παιξεις με την μαγικη οθονη :biglaugh:
 
Aυτο κ αν ειναι κινητρο!:biglaugh:

η ιδεα μια χαρα ειναι, αλλα υπαρχει το μεγαλο ερωτημα του αν θα μπορεσει να συγχρονιστει το ολο θεμα..:nervous:
 
Death2Eliza είπε:
Aυτο κ αν ειναι κινητρο!:biglaugh:
η ιδεα μια χαρα ειναι, αλλα υπαρχει το μεγαλο ερωτημα του αν θα μπορεσει να συγχρονιστει το ολο θεμα..:nervous:
Για τον συγχρονισμο θα ζητησουμε την βοηθεια του Wally, μου ειχε πει οτι θα μας εδινε οδηγιες-κατευθυνσεις...κατσε πρωτα να τα ψηφιοποιησουμε....
 
Domniki είπε:
Τι θελει να πει ο ποιητης :confused:
O ποιητής (χεχ καιρο εχουν να με πουν ετσι...) κάνει ενα λογοπαίγνιο με το μισο αδειο ποτήρι και το τιτλο και θεμα του thread.

και προτείνει να αφήσετε τον πεσσιμισμό σας κατα μερος γιατι δεν με φτάνετε στην γκαντεμια... ...ειμαι πρόεδρος εγω... ... και ο Vag μπορει να το επιβεβαιώσει, εχει δει το μπλουζακι!!!!!
 
Domniki είπε:
Βy the twleve moons of Thundera
Domniki έγραψες!!!:biglaugh::biglaugh:

Τόση χαρά μας έδωσες σήμερα Domniki,να μην σου δώσουμε και εμείς λίγη; ;)

terryda2.png


Ποια τυχερή έχει τα παρακάτω cels;

045.jpg


aas30890-img600x523-114950422403.jpg


cellcyty2.jpg


Αν θυμάμαι καλά,μου είπες ότι έψαχνες να ακούσεις την φωνούλα της Candy στα ιαπωνικά.

η επίμαχη σκηνή,μιλάμε για πολύ ξύλο!:biglaugh:
terryda2.jpg Προβολή συνημμένου 72069 Προβολή συνημμένου 72070 Προβολή συνημμένου 72071

045.jpg

aas30890-img600x523-114950422403.jpg

cellcyty2.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Saulot είπε:
δε με φτάνετε στην γκαντεμιά... ...είμαι πρόεδρος εγώ... ... και ο Vag μπορεί να το επιβεβαιώσει, έχει δει το μπλουζάκι!!!!!
Ναι, αν θυμάμαι καλά, έχει μία φανέλα του Ολυμπιακού.

Όχι, αλήθεια δε θυμάμαι για ποιό μπλουζάκι μιλάς.

Αυτό με τον Γκαστόνε;

(πάει το θέμα, το σκίσαμε, πάλι καλά που φταίει ο Saulot και όχι εγώ)
 
candy είπε:
Τόση χαρά μας έδωσες σήμερα Domniki,να μην σου δώσουμε και εμείς λίγη; ;)
Αν θυμάμαι καλά,μου είπες ότι έψαχνες να ακούσεις την φωνούλα της Candy στα ιαπωνικά.

Βαγγελιστρα μου, η φωνη της!!!

Αχ Τερρυ....!!!! Ποιος τυχερος εχει την φοβερη αφισα??? Εσυ μηπως Candy? Εψαχνα χθες για cells αλλα δεν μπορεσα να βρω τιποτα. Το cell με το background ειναi "to die for"....Thanks Candy :)
 
τρομερα τα cels!

εχει παντως πολυ καιρο να βγει καποιο απο τις κλασσικες σκηνες προς πωληση.. :icon_cry:
 
Domniki είπε:
Αχ Τερρυ....!!!! Ποιος τυχερος εχει την φοβερη αφισα??? Εσυ μηπως Candy?
Μακάρι να είχα τέτοιο υλικό στα χέρια μου Domniki...Που θα μου πάει όμως,κάτι θα βρω στο τέλος! :)
 
candy είπε:
Μακάρι να είχα τέτοιο υλικό στα χέρια μου Domniki...Που θα μου πάει όμως,κάτι θα βρω στο τέλος! :)
Εγω σκεφτομουν να "αφισοποιησω" καποια φωτο απο το internet...εκτυπωση σε καλο εκτυπωτη και σε ιλουστρασιον χαρτι...θα την κανω ποστερ στο δωματιο μου :)
 
candy candy

Domniki είπε:
No news απο το videoclub. Πηγα σημερα και μου ειπαν οτι δεν την εχουν μετατρεψει ακομα την ταινια. Την στελνουν σε καποιο στουντιο, ή κατι τετοιο και δεν τους την εχουν δωσει ακομα. Μολις την παρω θα ειδοποιησω για την ποιοτητα.
Δεν το πιστευω οτι καποιοι θελουν να βγαλουν χρημα απο μια απο τις πιο γλυκιες σειρες των παιδικων μας χρονων...ετσι και πετυχει η μετατροπη σε DVD μπορω να στειλω ενα copy σε οποια διευθυνση θελετε. Δεν ειμαι και πολυ γνωστης των uploads και των torrents, οποτε οι ειδικοι μπορουν να βοηθησουν σ'αυτο. Οι αναμνησεις δεν εχουν τιμη...για ολα τα υπολοιπα, υπαρχει γνωστη πιστωτικη καρτα :)
AN TA KATAFEREIS THA MPORESEIS NA ME EIDOPOIISEIS KAI EMENA...EXO TRELO KOLIMA ME TIN SIGEKRIMENI SEIRA KAI TIN PSAXNO SAN TRELI!!!!

EUXARISTO! :)
 
Καλωσήρθες!

Ελπίζω να βρεις κι άλλα ενδιαφέροντα θέματα εδώ, καλά posts.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα