Candy Candy...

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας Wally
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Domniki είπε:
Mαλλον Candy εισαι απο τις τυχερες, που ζουν ακομα στο συννεφακι, εκει ψηλα :diablotin: Δειξε μου πρωτα τον εναν απο τους τρεις :whothehell:, στην πραγματικη ζωη φυσικα, και εγω συμβιβαζομαι :clap:
Αντονυ, Τερρυ, Αλμπερτ υπαρχουν μονο στην φαντασια της Μιζουκι, και πολλων αλλων γυναικων :icon_lol:
πωπω! είναι φανερό πως δεν με έχετε γνωρίσει..
 
Starbuck είπε:
πωπω! είναι φανερό πως δεν με έχετε γνωρίσει..
:biglaugh::biglaugh::biglaugh:

προφανως αγαπητε!!! (ποτε δεν ειναι αργα βεβαια)

δεν ηξερα οτι οι γυναικες αλλον ερωτευονται και αλλον παντρευονται... ουπς! σε τι συννεφο αραγε ζω εγω??

ψιτ... κοριτσια! στο συζυγο μην το πειτε αυτο, ισως πληγωθει!!! :D
 
Μακάρι να ζούσα σε συννεφάκι καλή μου Domniki,απλά δεν θα ήθελα να είμαι σε καμία περίπτωση αφοριστική.Έχω γνωρίσει άτομα σαν αυτά που περιγράφεις και πιστεύω πως υπάρχουν άντρες που συνδυάζουν στοιχεία και από τους τρεις χαρακτήρες.Αλλά ακόμη και έτσι κανένας άνθρωπος δεν είναι τέλειος.Συνήθως προσπαθούμε από τον καθένα να κρατήσουμε αυτό που μας ταιριάζει περισσότερο.Σε κάθε περίπτωση λοιπόν,πάντα υπάρχει μια συμβιβαστική λύση. ;)
 
candy είπε:
Μακάρι να ζούσα σε συννεφάκι καλή μου Domniki,απλά δεν θα ήθελα να είμαι σε καμία περίπτωση αφοριστική.Έχω γνωρίσει άτομα σαν αυτά που περιγράφεις και πιστεύω πως υπάρχουν άντρες που συνδυάζουν στοιχεία και από τους τρεις χαρακτήρες.Αλλά ακόμη και έτσι κανένας άνθρωπος δεν είναι τέλειος.Συνήθως προσπαθούμε από τον καθένα να κρατήσουμε αυτό που μας ταιριάζει περισσότερο.Σε κάθε περίπτωση λοιπόν,πάντα υπάρχει μια συμβιβαστική λύση. ;)
Μα το ειπα σαν ευχη το συννεφακι, Candy μου :animrolleyes:

Μακαρι να ζουσα κ'εγω καπου εκει ψηλα :clap:

Παντως με την συμπληρωση της προβολης των 115 επεισοδιων της σειρας στο Youtube, οφειλω να ομολογησω οτι: αφου συνεβη αυτο, δηλαδη το να βρεθουν απο παλιες βιντεοκασετες ολα τα επεισοδια με την αυθεντικη ΕΡΤικη μεταγλωττιση 20+ χρονια μετα, ολα ειναι δυνατα! Νομιζω οτι το candyingreekproject κατερριψε ολα τα ρεκορ! Και επειδη η χαρα μου ειναι μεγαλη, στην επομενη ρετρο-συναντηση προτεινω ενα ρετρο-παρτακι προς τιμη της Καντυ :happyjump: ....ξερω, ξερω, θα αρχισουν τα λοιπα μελη να με πυροβολουν :diablotin:
 
οντως domniki ολα ειναι δυνατά!! ελπιζω όμως σε λιγες μερες και το δικό μου project να ειναι αντάξιο του candyingreekproject..surprise be patient!!θα χρειαστω βεβαια βοηθεια,θα επικοινωνησω με τα παιδια απο candyingreekproject :vb_xmassanta: :vbwave:
 
Θα μας δωσεις καποια ιδεα για το τι ετοιμαζεις???? Παρακαλω πολυ :happyjump: :happyjump: :happyjump:
 
Sorin είπε:
οντως domniki ολα ειναι δυνατά!! ελπιζω όμως σε λιγες μερες και το δικό μου project να ειναι αντάξιο του candyingreekproject..surprise be patient!!θα χρειαστω βεβαια βοηθεια,θα επικοινωνησω με τα παιδια απο candyingreekproject :vb_xmassanta: :vbwave:
χμ.. λυπάμαι εάν είναι χαζή η ερώτηση αλλά.. τί ακριβώς είναι το candyingreekproject; Τα επεισόδια ανεβασμένα στο youtube; :whothehell:
 
Starbuck είπε:
χμ.. λυπάμαι εάν είναι χαζή η ερώτηση αλλά.. τί ακριβώς είναι το candyingreekproject; Τα επεισόδια ανεβασμένα στο youtube; :whothehell:
To candyingreekproject ειναι το ονομα του user που ανεβασε τα επεισοδια στο youtube. Η Death2Eliza ειναι η αρμοδια για περισσοτερες πληροφοριες.

ΥΓ. Δεν υπαρχουν "χαζες" ερωτησεις. Μονο χαζες απαντησεις
 
Domniki είπε:
Και επειδη η χαρα μου ειναι μεγαλη, στην επομενη ρετρο-συναντηση προτεινω ενα ρετρο-παρτακι προς τιμη της Καντυ :happyjump: ....ξερω, ξερω, θα αρχισουν τα λοιπα μελη να με πυροβολουν :diablotin:
Ναι,ναι παρτάκι!!!:animparty:
 
Έλα να βλέπω καπελάκια και ντουντούκες σε ετοιμότητα!!! :D
 
Παντως με την συμπληρωση της προβολης των 115 επεισοδιων της σειρας στο Youtube, οφειλω να ομολογησω οτι: αφου συνεβη αυτο, δηλαδη το να βρεθουν απο παλιες βιντεοκασετες ολα τα επεισοδια με την αυθεντικη ΕΡΤικη μεταγλωττιση 20+ χρονια μετα, ολα ειναι δυνατα! Νομιζω οτι το candyingreekproject κατερριψε ολα τα ρεκορ! Και επειδη η χαρα μου ειναι μεγαλη, στην επομενη ρετρο-συναντηση προτεινω ενα ρετρο-παρτακι προς τιμη της Καντυ :happyjump: ....ξερω, ξερω, θα αρχισουν τα λοιπα μελη να με πυροβολουν :diablotin:

Ναι, ναι, Candy-συνάντηση, αλλά please μετά τις 4 Δεκ., γιατί θα λείψω!!
 
Ουάάουουου!!!!

Πώς θα το οργανώσουμε;;;;;;;;;;;;;;

 


Ανυπομονώ για τις εκπλήξεις που μας έχουν προϊδεάσει οι Candy sisters...


 


Άντε... παιδιά! Μην το καθυστερούμε!!!!
 
Domniki είπε:
Παντως με την συμπληρωση της προβολης των 115 επεισοδιων της σειρας στο Youtube, οφειλω να ομολογησω οτι: αφου συνεβη αυτο, δηλαδη το να βρεθουν απο παλιες βιντεοκασετες ολα τα επεισοδια με την αυθεντικη ΕΡΤικη μεταγλωττιση 20+ χρονια μετα, ολα ειναι δυνατα!
Δεν μου λέτε.. δηλαδή να υποθέσω ότι τα επεισόδια "παίζουν" και σε dvd γύρω τριγύρω; (σκέφτομαι την γυναίκα μου που θα γούσταρε εάν της εμφάνιζα σαν μάγος ξάφνου κανα δισκάκι..) :smile2:
 
candy είπε:
Έλα να βλέπω καπελάκια και ντουντούκες σε ετοιμότητα!!! :D
ελπίζω να μην έχασα την συνάντηση.Θέλω και εγώ :) :) :happyjump: :animparty::animparty: :animparty:
 
Συνάντηση;;;; Μπορούμε να συμμετέχουμε κι εμείς οι καινούριοι;;;;;
 
Εδω τα πραγματα ειναι οικογενειακα.

Δεν υπαρχουν ουτε παλιοι,ουτε μπαγιατικοι,ουτε φρεσκοι :D

Welcome
 
Φυσικά και είσαι καλοδεχούμενη sakura,όπως και όλες οι Candy sisters όταν με το καλό κανονίσουμε τη συνάντηση... :)
 
Νομίζω ότι η παρακάτω εικόνα δικαιώνει τον αγώνα της D2E. :)

Έκδηλη η θλίψη στο πρόσωπο της Candy όταν αναφέρεται στον Τέρυ...

26951396xm2.jpg


Αν κάτι λάτρευα σε αυτόν τον χαρακτήρα της Candy ήταν η μαχητικότητά της η οποία εκδήλωνε και την ιδιαίτερη ευαισθησία της ως άνθρωπος.Πολεμούσε την αδικία,χωρίς να φοβάται τις επιπτώσεις.Στο περιοδικό που ξεφυλλίζω τώρα,έφαγε ολόκληρη τιμωρία στην απομόνωση,μόνο και μόνο επειδή υπερασπίστηκε το χελωνάκι της Πάτυ που τόσο αγαπούσε και που ήθελαν να της το πάρουν.Kudos στην Candy! :D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα