Candy Candy...

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Η χειρότερη στιγμή μετά το 105ο επεισόδιο του Gatchaman...

@Mdelon ξέρεις...

ναι δυστηχως :icon_cry:
 
Μιά κουβέντα είναι :icon_cry: :icon_cry:

Ο δικός μου καίει κάρβουνο... μέχρι να κατέβει...

Καλό Πάσχα...:nervous::nervous:
 
Juanita είπε:

54929506dp2.jpg



:diablotin: :diablotin: :diablotin:


Tρέμε Ιγκαράσι... :tickle: :tickle: :tickle:
Juanita μιλάμε έχεις χέρι!!!!!!! Θα μπορούσαμε να τις πουλάμε στο ebay σαν original

igarashi card postals!!!!!!! Θα γίνουμε πλούσιοι!!!!!!!:biglaugh::biglaugh:
 
Turrican είπε:
Juanita μιλάμε έχεις χέρι!!!!!!! Θα μπορούσαμε να τις πουλάμε στο ebay σαν originaligarashi card postals!!!!!!! Θα γίνουμε πλούσιοι!!!!!!!:biglaugh::biglaugh:
Ναι αμέ! :whothehell: Αν


δείξεις αρκετή κατανόηση



προσθέσεις φαντασία
:D


εξαιρέσεις μεγάλα λάθη του ζωγράφου:crazy:



(πχ η Κάντυ δείχνει υδροκέφαλη)



εξαντλήσεις όλη την καντική - ρετροφορυκή αλληλεγγύη... :comfort:



κάτι γίνεται...
:rofl: :rofl: :rofl:

Δεν μπόρεσα να αντισταθώ... και το παραθέτω για να μοιραστώ

τη χαρά μαζί σας. Ειδικά προς στο τέλος η εικόνα του γάμου....:heart: :lotsofolove::loveyou:

[edit] δεν υπάρχουν τα video [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Βλεπω πως και εδω περα υπαρχουν πολλοι Candy fans και χαιρομαι!Η Καντυ με εχει σημαδεψει!Ηταν και ειναι ακομα το αγαπημενο μου anime!Εχω ριξει πολυ κλαμα για τον ΛΑΤΡΕΜΕΝΟ ΜΟΥ Αντονυ!
 
Καλώς όρισες στην παρέα μας firfiroula!

Εδώ θα βρεις πολλές πονεμένες ψυχές που προσπαθούν να δώσουν κουράγιο η μια στην άλλη!!!!:biglaugh::biglaugh::biglaugh:
 
Juanita σε βρίσκω άψογη τα κατα ευχαριστήθηκα τα videakia. :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
 
@ Bi bi μου, εσύ καταλαβαίνεις τον πόνο μου...

candyoto00ru1.jpg

@ Προς όλη την Candy Brotherhood! Μου έχουν περάσει διάφορες


σατανικές ιδέες από το μυαλό που θέλω να υλοποιήσω.



Στην επόμενη ρετροφορουμική συνάντηση εκτός από συζητησεις εφ' όλης της Candy ύλης θα σας εκθέσω τις ανησυχίες - όνειρά μου και ευελπιστώ στην



αμέριστη βοήθειά σας (γιατί από τεχνολογία είμαι :nervous: stokos!)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Άψογος συγχρονισμός αγαπητή Juanita! :)

Σκέφτομαι και εγώ να ετοιμάσω κάτι αλλά μειονεκτώ δυστυχώς λίγο στον τεχνικό τομέα....:mad:
 
firfiroula είπε:
Βλεπω πως και εδω περα υπαρχουν πολλοι Candy fans και χαιρομαι!Η Καντυ με εχει σημαδεψει!Ηταν και ειναι ακομα το αγαπημενο μου anime!Εχω ριξει πολυ κλαμα για τον ΛΑΤΡΕΜΕΝΟ ΜΟΥ Αντονυ!
:biglaugh::biglaugh::biglaugh:

μωρακι μου... :beerz: με βρηκες κ εδω!!

ειδες οτι η μοιρα δεν μας αφηνει να χωριστουμε??
 
Παιδιά μήπως ξέρει κανείς αν η Ισπανική version DVD της Candy έχει καλή εικόνα;

(Νομίζω ότι η Mariadelmar πρέπει να τη διαθέτει).

Με ενδιαφέρει η καθαρή εικόνα για Video editing.

Ξέρει κανείς τίποτα;; :)
 
Turrican απ΄ότι έχω δει, η ισπανική version είναι μακράν η καλύτερη.
 
Turrican είπε:
Παιδιά μήπως ξέρει κανείς αν η Ισπανική version DVD της Candy έχει καλή εικόνα;(Νομίζω ότι η Mariadelmar πρέπει να τη διαθέτει).

Με ενδιαφέρει η καθαρή εικόνα για Video editing.

Ξέρει κανείς τίποτα;; :)
Εξαρταται απο το ποια επεισοδια θελεις. Μηπως τα αντονυκα? Υπαρχει καλυτερη version απο την ισπανικη (νομιζω), γιατι η γαλλικη που εχω δει ειναι τοσο τελεια που με ειχε εντυπωσιασει. Ισως η Death2Eliza, που τις εχει δει ολες, ξερει καλυτερα.

D2E, δωσε μας τα φωτα σου.
 
Έχετε φτάσει τις 117 σελίδες και το ενδιαφέρον παραμένει αμείωτο :p

Πως το έχετε καταφέρει??
 
Σε ευχαριστώ Juanita θα το τσεκάρω! :)

Domniki έπεσες μέσα!!!! Με ενδιαφέρουν ιδιαίτερα τα αντονυκα (Χα! Χα! Καλό!!!) επεισόδια!!!! :)

Αυτό επίσης που με προβληματίζει είναι αν αυτές οι διανομές είναι original ή τηλεοπτικές αντιγραφές από βιντεοκασέτα;

(βέβαια αν έχουν αποδεκτή ποιότητα δεν έχω και πάλι πρόβλημα).
 
theoritikos είπε:
Έχετε φτάσει τις 117 σελίδες και το ενδιαφέρον παραμένει αμείωτο :p Πως το έχετε καταφέρει??
Αγαπητε μου, 20 χρονια κολλημα δεν μπορουν να ξεπεραστουν με 117 σελιδες....υπαρχει πολυ μελλον ακομα, ειδικα τωρα που βρηκαμε κ'αλλους με το ιδιο κολλημα :clap:
 
Έτσι!!! Υπολόγισε τώρα στα 115 επεισόδια να φάμε και 3 σελίδες τουλάχιστον για το καθένα!!! :rolleyes:
 
Death2Eliza είπε:
:biglaugh::biglaugh::biglaugh:μωρακι μου... :beerz: με βρηκες κ εδω!!

ειδες οτι η μοιρα δεν μας αφηνει να χωριστουμε??
Ναι,τελικα ειναι της μοιρας μας γραφτο να μεινουμε για παντα ενωμενες Αντονυ φανς!:makia: :beerz:
 
Turrican, τώρα είδα το μήνυμα σου. Ναι είναι αλήθεια την διαθέτω την Ισπανική βερσιόν αλλά πως να το πω... είναι κομματάκι άθλια, η δικιά μου τουλάχιστον. :animrolleyes:

Την είχα αγοράσει πριν μερικά χρόνια από το e-bay καθ' ότι ήμουν απελπισμένη με το θέμα Κάντυ.

Είναι γραμμένη από vhs σε dvd. Μερικά επεισόδια είναι κάπως καλά, τα περισσότερα όμως είναι χάλια. Ειδικά ο ήχος.

Όποιος τα θέλει πάντως είναι στη διάθεση του. Θεωρώ πολύ καλύτερα αυτά του Candyingreekproject αλλά εδώ που τα λέμε επηρεάζομαι και από τη γλώσσα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα