DVDs Ελληνικών Σειρών Ιδιωτικών Καναλιών

Οι τρεις Χάριτες

Δηλαδή ούτε καν να ολοκληρωθεί ο δεύτερος κύκλος τους! Μάαστα. Μπα και Τρίτο Στεφάνι αν δώσουν δεν βλέπω τη Νίνα να παντρεύεται τρίτη φορά!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οι τρεις Χάριτες

mhmerotategiatipino είπε:
Δηλαδή ούτε καν να ολοκληρωθεί ο δεύτερος κύκλος τους! Μάαστα. Μπα και Τρίτο Στεφάνι αν δώσουν δεν βλέπω τη Νίνα να παντρεύεται τρίτη φορά!
Χα χα εκλπηκτικο! Να σαι καλα.

Πιστευω πως μονο ενωμενοι μπορουμε να φερουμε αποτελεσματα και αν οντως κοπουν οι Χαριτες στην μεση τοτε ενα χοντρο μποϊκοταζ του περιοδικου σε συνδυασμο με ενα γερο ξεχε---- απο το τηλεφωνο ειναι η μονη σωστη αντιδραση.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οι τρεις Χάριτες / Εγκλήματα

Ρε παιδιά αν είναι δυνατόν σταματάνε οι "Τρείς Χάριτες";;;;;;

Πρώτα τα "Eγκλήματα" μετά αυτό, είναι τόσο γελοίοι;;;;

Μας κοροιδεύουν μες τα μούτρα μας;;;;

Εχω εκνευριστεί τόσο πολύ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
mhmerotategiatipino είπε:
Δηλαδή ούτε καν να ολοκληρωθεί ο δεύτερος κύκλος τους! Μάαστα. Μπα και Τρίτο Στεφάνι αν δώσουν δεν βλέπω τη Νίνα να παντρεύεται τρίτη φορά!
Xχαχαχα! Θεός!

Μη σου πω ούτε τη σκηνή με την ταράτσα δε θα δούμε! ;)
 
Οι τρεις Χάριτες

Απίστευτο και όμως ελληνικό!!!

Τελικά το περιοδικό ΤΗΛΕΡΑΜΑ χάνει κάθε είδους αξιοπιστία!

Πήρα τηλέφωνο και εγώ στις Αττικές εκδόσεις (εκεί σε παραπέμπουν από το περιοδικό).

Μου μίλησε ευγενέστατα μια υπεύθυνη και μου εξήγησε ότι θα γίνουν συζητήσεις στο μέλλον αν θα βάλουν τα υπόλοιπα επεισόδια.

(S**t high and watch όπως έλεγε και η Ζουμπουλίο)

To θέμα είναι ότι μάλλον θα σταματήσουν να βάζουν ελληνικές σειρές και θα το ρίξουν σε παιδικές σειρές της κακιάς ώρας,βλέπε BRATZ και τούρκικες. :bash:

Προς το παρόν δεν έχουν αποφασίσει αν θα βάλουν νέα ελληνική σειρά.Το αποφασίζουν τελευταία στιγμή! Τάδε έφη... Ζαρατούστρα!

Για όσους επιθυμούν να τηλεφωνήσουν μπας και ευαισθητοποιηθούν, το τηλέφωνο είναι: +2106154200

και η ηλεκτρονική διεύθυνση για να τους στέλνουμε συνέχεια e-mail μέχρι να καταλάβουν ότι είναι ασεβές για τους αγοραστές του περιοδικού να σταματάνε μια σειρά που συλλέγουν στη μέση είναι: tilerama@atticamedia.gr

Ενδιαφέρον είναι ότι στις ίδιες εκδόσεις ανήκει και το περιοδικό ΤΗΛΕΘΕΑΤΗΣ που για ένα περίεργο λόγο ολοκληρώνει τις συλλογές που δίνει!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ενα χοντρο μποϊκοταζ του περιοδικου σε συνδυασμο με ενα γερο ξεχε---- απο το τηλεφωνο ειναι η μονη σωστη αντιδραση.
Εννοείται. Από 'δω και στο εξής δε ξαναγοράζουμε Τηλέραμα όποια σειρά κι αν έχει.
 
ChristosM είπε:
Πιστευω πως μονο ενωμενοι μπορουμε να φερουμε αποτελεσματα και αν οντως κοπουν οι Χαριτες στην μεση τοτε ενα χοντρο μποϊκοταζ του περιοδικου σε συνδυασμο με ενα γερο ξεχε---- απο το τηλεφωνο ειναι η μονη σωστη αντιδραση.

konkar είπε:
Εννοείται. Από 'δω και στο εξής δε ξαναγοράζουμε Τηλέραμα όποια σειρά κι αν έχει.
Κι εγώ το ίδιο παιδιά! Για να περάσουμε το μήνυμα ότι δεν μπορούν να μας εμπαίζουν κατ' αυτόν τον τρόπο και να "καίνε" κατ' εξακολούθηση αγαπημένες σειρές. Φτάνει πια!
 
Οι τρεις Χάριτες

Λες και το 'ξερα όμως. Όταν πήρα το πρώτο dvd είπα: "Να δεις που στο τέλος θα καταλήξω στα τορρεντάδικα." Πάλι καλά που έχουμε και εναλλακτική.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οι τρεις Χάριτες

konkar είπε:
Λες και το 'ξερα όμως. Όταν πήρα το πρώτο dvd είπα: "Να δεις που στο τέλος θα καταλήξω στα τορρεντάδικα." Πάλι καλά που έχουμε και εναλλακτική.
Ε, καλά, είχαμε και τις περσινές επαναλήψεις. Τουλάχιστον ήμασταν τυχεροί σε αυτό!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οι τρεις Χάριτες

Και γω παιδιά δε μπήκα καν στη διαδικασία να το πάρω αν και το σκέφτηκα γιατί τους φοβάμαι πια! Το γραφα όλο το χειμώνα από τη NOVA στην επανάληψη του MEGA και είναι μια χαρά (αν εξαιρέσεις τα χαζά σχόλια από κάτω...). Απλά σε σειρές παραπάνω από έναν κύκλο δεν είναι να τους εμπιστεύεσαι δυστυχώς! Αλήτες ρε! Όπως τους συμφέρει και όπως τους βολεύει και καμία σημασία στους αναγνώστες που πληρώνουμε!!!

Η απορία μου πάλι είναι η εξής: Άραγε εξαρχής το περιοδικό πλήρωσε στο κανάλι για ολόκληρη τη σειρά???? Και έβαλαν μετά όσα επεισόδια τους βολεύει??? Ποιος ξέρει...


Μια άλλη κίνηση που ΙΣΩΣ τους "θορυβήσει" κάπως είναι καταγγελία σε κάποιο blog. Είχα κάνει εγώ πέρσι καταγγελία στο troktiko για τις ταινίες της Φίνος Φιλμ στον Τηλεθεατή που άφησε 30 απ έξω και την είχαν δημοσιεύσει και είχε απαντήσει μετά και εκπρόσωπος του περιοδικού δικαιολογώντας τα αδικαιολόγητα βέβαια!!! Μήπως πρέπει να στείλουμε όλοι email παραπόνων στο tromaktiko (τώρα πια) να δει την κοροιδία όλος ο κόσμος??? Δε ξέρω ρε παιδιά τι άλλο να πω...



 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οι τρεις Χάριτες

Μια άλλη κίνηση που ΙΣΩΣ τους "θορυβήσει" κάπως είναι καταγγελία σε κάποιο blog.
Μα, ναι. Πώς δε το είχα σκεφτεί? Μία καταγγελία στο tromaktiko ως RETROMANIAX ίσως έχει αποτέλεσμα. Λοιπόν, τι λέτε? Μόνο να το κάνουμε γρήγορα πριν περάσουν πολλές μέρες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οι τρεις Χάριτες

konkar είπε:
Μα, ναι. Πώς δε το είχα σκεφτεί? Μία καταγγελία στο tromaktiko ως RETROMANIAX ίσως έχει αποτέλεσμα. Λοιπόν, τι λέτε? Μόνο να το κάνουμε γρήγορα πριν περάσουν πολλές μέρες.
Συμφωνω και εγω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Και αύριο η μεγάλη ημέρα. Τι θα βάλει το περιδικό σε αντικατάσταση της τηλεοπτικής σειράς οι "Τρεις Χάριτες"; Θα λυθεί άραγε η απορία αύριο;
 
nick είπε:
Και αύριο η μεγάλη ημέρα. Τι θα βάλει το περιδικό σε αντικατάσταση της τηλεοπτικής σειράς οι "Τρεις Χάριτες"; Θα λυθεί άραγε η απορία αύριο;
Δε νομίζω ότι θα βάλει κάτι σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα.
 
sunset89 είπε:
Δε νομίζω ότι θα βάλει κάτι σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα.
Κι εγώ το ίδιο πιστεύω. Άλλωστε, αν ήθελε να έχει τηλ. σειρά, θα συνέχιζε με τις 3 Χάριτες...
 
bernard.c είπε:
Κι εγώ το ίδιο πιστεύω. Άλλωστε, αν ήθελε να έχει τηλ. σειρά, θα συνέχιζε με τις 3 Χάριτες...
Ακριβώς! Στρωμμένη πελατεία. ;)
 
Οι τρεις Χάριτες

Τι λέτε να τους ταράξουμε στα τηλέφωνα αύριο?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οι τρεις Χάριτες / Στο παρά πέντε

Κυκλοφόρησε σήμερα το Τηλέραμα και όπως σας είχα πει , δυστυχώς τέλος για τις 3 Χάριτες...

Και ένα ακόμη νέο που ίσως κάποιους τους ενθουσιάσει. Από την ερχόμενη βδομάδα το TV ΖΑΠΙΝΓΚ ξεκινάει σε dvd τη σειρά "Στο παρά πέντε". Η σειρά που αποτελείται από 49 επεισόδια θα ολοκληρωθεί σε 3 κασετίνες των 8 dvd. Η κασετίνα είναι ίδια σαν των Απαράδεκτων σε μεγάλο μέγεθος και η τιμή του είναι 6.90. Κρίμα που δε βάζει κάποια παλιότερη πάντως... Αυτά!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Στο παρά πέντε / Οι τρεις Χάριτες

Το Παρά 5? Αν είναι δυνατόν. Από τώρα σε dvd?? Αντί να βάλουν τίποτα Αυθαίρετους μου δίνουν καινούρια σειρά. Η κατάσταση με τις Χάριτες είναι μη αναστρέψιμη τελικα, ε?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Στο παρά πέντε

Σιγά που δε θα μοίραζαν το Παρά Πέντε. Σίγουρα λεφτά - τους συμφέρει (αυτούς, όχι εμάς!).
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα