DVDs Ελληνικών Σειρών Ιδιωτικών Καναλιών

εχετε μαθει αν το 7 μερες τν θα βαλει τον 3 κυκλο και την τηλεταινια,το μεγαλο φαγοποτι του 50-50?αλλη μια σειρα που ειναι δεν ειναι ολοκληρωμενη!!
 
jimbcn είπε:
εχετε μαθει αν το 7 μερες τν θα βαλει τον 3 κυκλο και την τηλεταινια,το μεγαλο φαγοποτι του 50-50?αλλη μια σειρα που ειναι δεν ειναι ολοκληρωμενη!!
Όχι δεν θα κυκλοφορήσει!!!!!!!!!!
 
συγνωμη που παρεμβαινω αλλα δεν ειναι θεμα γνωσης, ειναι θεμα πιθανοτητας. τα περιοδικα δεν ενδιαφερονται αν θα ολοκληρωσουν μια σειρα ή οχι (από τα φαινόμενα). αν είναι να γίνει, θα ανακοινωθεί. μέχρι τότε κανείς δε μπορεί να το ξέρει.

Στα dvd των "Μεν και οι Δεν" εξακολουθούν να είναι κομμένοι οι τίτλοι; Αν υπάρχει κάποιος που το αγοράζει, ας μου απαντήσει. Ευχαριστω :)
 
Καλησπέρα παιδιά. Καταρχήν να σου απαντήσω φίλε maltezos_extreme ότι ναι ακόμα κομμένους τους έχουν τους τίτλους στα dvd των ΜΕΝ ΚΑΙ ΔΕΝ.

Δεύτερον δε ξέρω πόσοι από εσάς εδώ αγοράζετε το ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ αλλά μάλλον εγώ σήμερα το έκανα για τελευταία φορά. Πριν δύο εβδομάδες είχα πάρει το 2ο dvd και ήταν χαλασμένο δεν έπαιζε καθόλου, το στέλνω σε αυτούς να μου στείλουν πίσω ένα φυσιολογικό και ακόμα το περιμένω δε ξέρω τι διάολο κάνουνε και σήμερα πήρα το 4o dvd και είναι και αυτό χαλασμένο από κάποια στιγμή και μετά δεν παίζει καθόλου. Ε κουράστηκα άμα είναι να τα παίρνω και να κάνω την ίδια διαδικασία κάθε τρεις και λίγο με τα ταχυδρομεία δεν έχει νόημα. Έχει κανείς άλλος αυτό το πρόβλημα ή μόνο εγώ είμαι τόσο χαζό και τα αγόραζα;;;;;;; :Ρ
 
Stra είπε:
Καλησπέρα παιδιά. Καταρχήν να σου απαντήσω φίλε maltezos_extreme ότι ναι ακόμα κομμένους τους έχουν τους τίτλους στα dvd των ΜΕΝ ΚΑΙ ΔΕΝ.Δεύτερον δε ξέρω πόσοι από εσάς εδώ αγοράζετε το ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ αλλά μάλλον εγώ σήμερα το έκανα για τελευταία φορά. Πριν δύο εβδομάδες είχα πάρει το 2ο dvd και ήταν χαλασμένο δεν έπαιζε καθόλου, το στέλνω σε αυτούς να μου στείλουν πίσω ένα φυσιολογικό και ακόμα το περιμένω δε ξέρω τι διάολο κάνουνε και σήμερα πήρα το 4o dvd και είναι και αυτό χαλασμένο από κάποια στιγμή και μετά δεν παίζει καθόλου. Ε κουράστηκα άμα είναι να τα παίρνω και να κάνω την ίδια διαδικασία κάθε τρεις και λίγο με τα ταχυδρομεία δεν έχει νόημα. Έχει κανείς άλλος αυτό το πρόβλημα ή μόνο εγώ είμαι τόσο χαζό και τα αγόραζα;;;;;;; :Ρ
ναι το εχω και εγω αυτο το προβλημα με πολλες σειρες απο το παρελθον και τους τα στελνω πισω και αμα δω οτι αργουνε τους ξαναπαιρνω μεχρι να μου το στειλουν.μην τα παρατας τοσο ευκολα..
 
Ευχαριστω για την πληροφορια ;) Ειναι ενας εξαιρετικος λογος για να μην αγορασω την σειρα. Και πραγματικα δεν καταλαβαινω τη σκοπιμοτητα αυτης της κινησης :p

Εχω παρει και τα 4 dvd απο το ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ που εχουν κυκλοφορήσει ως τωρα και κανένα από αυτα δεν παρουσιαζε καποιο προβλημα. Βεβαια μαλλον ειμαι απλα τυχερος... η συσκευασια τους παντως στις χαρτινες θηκες δε βοηθα στη διατηρηση τους.
 
κατι μου λεει οτι δεν θα βαλουν αλλα επεισοδια απο τους οι μεν και οι δεν.σημερα που πηρα το περιοδικο εγραφε την επομενη εβδομαδα το 10 και τελευταιο dvd,δεν εγραφε το τελευταιο του πρωτου κυκλου.
 
jimbcn είπε:
κατι μου λεει οτι δεν θα βαλουν αλλα επεισοδια απο τους οι μεν και οι δεν.σημερα που πηρα το περιοδικο εγραφε την επομενη εβδομαδα το 10 και τελευταιο dvd,δεν εγραφε το τελευταιο του πρωτου κυκλου.
Αυτό που κάνουν είναι μεγάλη χαζομάρα! Θες να πάρεις μια σειρά και στην κόβουν στην μέση!

Ο,ΤΙ χειρότερο!

Εγώ μόνο τους ''Απαράδεκτους'' είχα πάρει , όταν είχαν βγει κι ευτυχώς είχαν κυκλοφορήσει όλα τα επεισόδια.

Αλλά επειδή ξέρω και από φίλους μου, έχω ένα φόβο με αυτά (ότι θα με αφήσουν στην μέση) κι έχω σταματήσει να παίρνω.
 
και οντως ετσι εγινε!το τελευταιο dvd απο τους οι μεν και οι δεν,μια σειρα με 120 επεισοδια την εκαναν 40 επεισοδια!εγω παντως τους εστειλα email και τους ειπα οτι αυτο που κανουν ειναι κοροιδια στους αναγνωστες!ΤΕΛΟΣ στο ΤΗΛΕΡΑΜΑ,να μην το αγοραζει κανεις,μαλλον για κοροιδα ψαχνουν για να βγαλουν αυτοι λεφτα!ΕΛΕΟΣ!
 
Τι ξεφτίλα! Ευτυχώς δε μπήκα στη διαδικασία να το πάρω!...
 
Τελικά, όπως είχα γράψει και παλιότερα, μήπως όντως κάτι παίζει με τα δικαιώματα από τις σειρές του Αντένα; Ή μήπως το ''Τηλέραμα'' μας κοροϊδεύει; Πάλι καλά που ούτε εγώ αγόραζα την προσφορά.
 
Ρε παιδιά, μήπως να παίρναμε κανένα τηλέφωνο στο Τηλέραμα να ρωτάγαμε μήπως αυτή τη φορά θα συνεχίσουν τη σειρά έστω και μετά από κάποιο καιρό;
 
Danailicious είπε:
Εγώ μόνο τους ''Απαράδεκτους'' είχα πάρει , όταν είχαν βγει κι ευτυχώς είχαν κυκλοφορήσει όλα τα επεισόδια.
Και πάλι,έλειπε το εορταστικό από τους Απαράδεκτους!Αλλά ήταν η πιο ολοκληρωμένη!Όλες οι άλλες (Τρεις Χάριτες,Εγκλήματα,Μεν και Δεν) έχουν κοπεί.Μόνο Κωνσταντίνου και Ελένης,Καφέ της Χαράς και Βαμμένα Κόκκινα Μαλλιά έχουν ολοκληρωθεί
 
Παιδιά, ξέρετε αν 'εχει βγει καμιά καινούρια σειρά??
 
Daffy Duck είπε:
Παιδιά, ξέρετε αν 'εχει βγει καμιά καινούρια σειρά??
Από ελληνικές όχι!Η πιο πρόσφατη που κυκλοφορεί είναι το "Ευτυχισμένοι μαζί",το οποίο δεν είναι retro!
 
Το TV-Zaping από Παρασκευή 25/5 συνεχίζει τον διαμοιρασμό του "Ευτυχισμένοι Μαζί" με τον 2ο κύκλο, δλδ 31 επεισόδια σε 10 DVD.
 
Πίσω
Μπλουζα