E3 2011

Αρχηγε Peter γυρνα πισω!
 
ψαρωτικο το GunSmith mode!
 
Ψαρωτικό το gunsmith mode αλλά ομολογώ περισσότερο με ενθουσίασε το mass effect. Οι εντολές στρατηγικής και οι διάλογοι με Kinect δίνουν άλλη διάσταση στο gameplay.
 
Ξεκινανε τα exclusives...

;)
 
Οι Body count τραγούδι για το GoW;! χαχα τέλειο! The horde mode!

Ελπίζω το RYSE να είναι όσο καλό δείχνει. Όσο για το remake του combat evolved τα λόγια περιττά...

Το Fable μακάρι να επιστρέψει δυναμικά.

Βλέπω πάντως την έμφαση που δίνουν στο Kinect. Είναι θετικό που το στηρίζουν με δυνατούς τίτλους και δεν το έχουν αφήσει σε χαζοπαίχνιδα...
 
Βλέποντας τον χειρισμό του Fable με Kinect δεν μου φαίνεται και πολύ βολικός πάντως... Νομίζω θα συνεχίζω να παίζω Fable με το χειριστήριο... :p
 
Παρα-εδωσαν βαρος στο Kinect νομιζω

Αααα να και ο Tim
 
Είμαι ο μόνος που παρατήρησα τα απίστευτα delays στο Star Wars; :p
 
Καλη φαση που το Fun Labs ειναι online!
 
Το fun labs αποδεικνύει το τι μπορεί να κάνει η τεχνολογία που έχει το kinect. Εκέι που σκάναρε το κουκλάκι και το έβγαλε στην οθόνη ήταν φοβερό.
 
Πολυ μετρια παρουσιαση μεχρι στιγμης. Η χειροτερη MS E3 presentation.

Ελπιζω να εχει καποιο megaton στο τελος
 
HALO 4!!

 


******* HALO 4!!
 
Βαρετή και πολύ casual παρουσίαση. Το τελευταίο εναμιση λεπτό όμως ήταν αρκετο για να με κάνει να την ξεχάσω.

Tha Chief is back!!!
 
Δεν μπορώ, δεν μπορώ να περιμένωωωωωω!!!
Βλέποντας την εικόνα που έχεις για avatar, δεν αμφέβαλα καθόλου γι' αυτό :p .

WallyΠολυ μετρια παρουσιαση μεχρι στιγμης. Η χειροτερη MS E3 presentation.

Ελπιζω να εχει καποιο megaton στο τελος

WallyHALO 4!!

******* HALO 4!!
Τελικά το είχε το megaton. Αν και θα ήταν ακόμα μεγαλύτερο εάν έλεγαν ότι θα έβγαινε και σε PC.
 
Ακούγεται πως το Project Cafe θα έχει τελικά όνομα σκέτο Nintendo. Φοβάμαι ότι κάτι τέτοιο θα προκαλέσει μπέρδεμα, είπαμε μινιμαλισμός αλλά όχι και έτσι...
 
Πίσω
Μπλουζα