[El Greco] Κάστρα και Πολιορκητές

Ναι ναι Κυκλωπα και Μινωταυρος !!!!

Ο πιο cool απο ολα ηταν ο δρακος. :headbangdude:
 
απιστευτη παιχνιδαρα...
 
P1020791.jpgΣυγνωμη που επεμβαινω .καταρχην μπραβο εισαι ωραιος παναγιωτη που μαζεψες ολα τα σετ εγω εχω 2 μεγαλα σετ 2ασπιδες μαχης 2 δουρειους ιππους 2 δρακους 2 κριους 2 κυκλωπες και εναν μινωταυρο.

ο ενας κυλωπας ειναι ομως αυτος που θυμομαστε ολοι. ;) ;) ;) ;) ;) δεν κανω επιδειξη αλλα πραγματικα ειναι απο τα δυσκολοτερα κομματια που εχω βρει... #) #) #) #)
 
Φχαριστουμε για την φωτο φοβερο κομματι :thumbup:

Aν μπορεις βαλε και τον Κυκλωπα Live Καθως και οτι αλλο εχεις την ευχαριστηση απο αυτα που αναφερες!! :)
 
ειχα το ελληνικο σετ αλλα το εδωσα σε ενα φιλο εχω μονο το σετ με την ασπιδα της μαχης και ιππο και ολα τα αλλα χωρις κουτι .με ενδιεφερε να φτιαξω ενα σετ που μπορω να παιξω και ο αλλος να εχει τα ιδια και με μενα και οχι απο υπερκαταναλωτικη μανια.

ειμαι μικροναυτης βασικα ......

θα ποσταρω οταν φορτωσει η φωτογραφικη μηχανη......
 
Απίστευτες φωτογραφίες από τον Panayioti :)
 
Να είστε καλά παιδιά ! Πολύ καιρό ήθελα να τα στήσω και να τα φωτογραφήσω :) Το κατα ευχαριστήθηκα ! Timehunter φοβερός ο κύκλωπας στην ελληνική συσκευασία !!!! Ποτέ δεν την είχα δεί !! Ελπίζω να τους βρώ τους γίγαντες :) ))
 
:eek:

"Και κάνεις και ζημιές". Εξαιρετικά αφιερωμένο στον Παναγιώτη.

Ρε θηρίο, με έκανες να αφήσω στην άκρη την μακαρονάδα που έτρωγα!:biglaugh:

Σε ευχαριστούμε πολύ για τον κόπο που έκανες να τα στήσεις και να τα φωτογραφίσεις! Πραγματικά με πήγες πίσω σε κάποια αξέχαστα Χριστούγεννα. :D
 
Ευχαριστω παναγιωτη για τα καλα σου λογια αλλα και συ εχεις τα παντα .πρεπει να ποσταρω το trojan battleset ειναι αυτο που εχω με την ασπιδα της μαχης και δουρειο ιππο.υπαρχει και μια εκδοση giant battleset που ειναι πολιορκια μαζι με γιγαντες .Μια συμβουλη ....στους γιγαντες ο κυκλωπας ειναι ενταξει για να παιξεις ο μινωταυρος δεν ειναι και τοσο καλο κομματι μεσα στο παιχνιδι επειδη ριχνει με την μεση δεν εχει και τοσο καλες βολες.....

μηπως εχεις το immortals of change???ειναι το φουτουριστικο καστρα και πολιορκητες......θελω να δω τα expansion packs .....
 
timehunter είπε:
μηπως εχεις το immortals of change???ειναι το φουτουριστικο καστρα και πολιορκητες......θελω να δω τα expansion packs .....
Δεν εχει κυκλοφορησει κανενα expansion για το Immortals of Change.
 
εχω δει expansion pack που λεγετε σκορπιον και στελνεις στρατιωτες στο καστρο του αντιπαλου σε μορφη σαιτας.....
 
Μαλλον κατι αλλο εχεις δει για καποια αλλη εκδοση. To Immortals of Change δεν ειχε κανενα expansion pack και το ξερω μιας και το εχω ψαξει στην πηγη. Ο λογος ισως να ηταν οτι σε σχεση με τα κλασσικα Crossbows & Catapults δεν ειχες κατι standard σε σχημα και μεγεθη. Αν ειδες φωτο που εχω ποσταρει, θα δεις οτι περιεχει καμια 20αρια σχεδια για το τι μπορεις να κανεις με τα transformer-like κομματια τους, απο ρομποτ και πυργο μεχρι διαστημοπλοιο (αν εχεις δυο σετ). Oποτε θα ηταν ανουσιο καποιο expansion pack.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Και αυτο που μας ελειπε για να ειναι πληρες το θρεντ.Το συγκεκριμενο expansion δεν το ειχα,ειχα το αλογο με την ασπιδα!

pic691307lg.jpgpic690880lg.jpgb8lbqtqegkkgrhqeokpgeyj.jpgb8lbsuwcwkkgrhqeokjeezn.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Σουυυυυυυπερ Κομμάτια!!!!Μπραβο :)

Το βρίσκω μάλλον απιθανο να δούμε τα ελληνικά κομμάτια!!!
 
Ποιος ξερει,ισως ολο και καποιος εμφανιστει που να τα εχει. :xm:
 
Φοβερές φωτό Aardvark ! Δεν ήξερα ότι είχαν βγει μαζί σε σετ !
 
Ναι απο οτι εχω καταλαβει (δεν θυμαμαι και πολλα),ειχανε βγει σετ (ζευγαρια) το αλογο με την ασπιδα και ο Κυκλωπας με τον μινοταυρο.

pic690881lg.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Έκανα λογαριασμό μόνο για να γράψω ότι συγκινήθηκα :'(

Μπράβο σε όλα τα παιδιά που μοιράστηκαν μαζί μας τις φωτογραφίες

Είχα και εγώ μικρός το "κάστρα και πολιορκητές", αλλά πλέον υπάρχει μόνο στις αναμνήσεις μου
 
ρε παιδια το πολιορκητης ειναι το ιδιο με το καστρα και πολιορκητες?γιατι εχω ενα τετοιο σφραγισμενο αθικτο απο τα 90s..
 
Πίσω
Μπλουζα