[El Greco] Κάστρα και Πολιορκητές

@ eric adams

Λόγω "συγκίνησης" ίσως δεν πρόσεξες ότι γράφουμε με ελληνικούς χαρακτήρες στο forum (και όχι greeklish).
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πραγματικά ρίγος συγκίνησης... το είχα ξεχάσει εντελώς το παιχνίδι αυτό και τις ατελείωτες ώρες που παίζαμε... (ψάχνοντας να ρυθμίσουμε τα λαστιχάκια..). Είμαι λίγο μπερδεμένος μόνο με την έκδοση που είχα... είχα σίγουρα και την "ασπίδα" και τον πολιορκητικό κριό αλλά δε θυμάμαι να αγοράζω expansion packs... Υπήρχαν μήπως όλα σε 1 ; Ανυπομονώ να πάω στο παλιό μου σπίτι (που όμως ανακαινίζεται) να δω αν έχει σωθεί κάτι !!!
 
Και αν έχει σωθεί κάτι (στο εύχομαι) να τα βγάλεις μια φωτογραφία να τα δούμε και μεις :D
 
βρηκα και εγω λιγα κομματια ξεχασμενα στο παταρι 02052012464.jpg...
 
παιδια συγχαρητηρια, εξαιρετικες οι φωτο σας, τα σχολια, και γενικα τα παντα..

εχω φαει πορωση κ γω για τοπαιχνιδι..

τωρα θα αγορασω ενα κ ηθελα να σας ρωτησω πιο απο τα δυο μου προτεινεται: το Immortals Of Change Battle ή το BATTLEGROUND Crossbows & Catapults Board Game Knights v Orcs

επισυναπτω και φωτογραφιες.

$(KGrHqJ,!qIE8WnQh994BPP0Hg8Www~~60_57.jpg

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?VISuperSize&item=350566498171

ευχαριστωωω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οπως ηδη εξηγησα σε αυτο το θρεντ ...στο εν λογω παλαιοπωλειο βρηκα και αλλα ρετροκαλουδια... :)

Ενα απο αυτα ειναι το εικονιζομενο expansion (αληθινο διαμαντι) απο τα Καστρα και Πολιορκητες!!! :happyjump: :happyjump:

Καστρα και Πολιορκητες: Δουρειος Ιππος και Ασπιδα Μαχης

Το κουτι


Μπροστινη οψη


Προβολή συνημμένου 56253

Πισω οψη

DSC02969.jpg

Πλαινη οψη

DSC02970.jpg

Πανω οψη

DSC02973.jpg

Καστρα και Πολιορκητες: Δουρειος Ιππος και Ασπιδα Μαχης


Το Περιεχομενο



Προβολή συνημμένου 56257

Οπως βλεπετε το περιεχομενο του κουτιου ειναι σε αριστη κατασταση και το μονο που λειπει ειναι μια κοκκινη βολιδα,πραγμα που δεν με πτοει καθολου!

Ελπιζω να σας αρεσει αυτη η νεα ρετροανακαλυψη που εκανα. :)

DSC02967.jpg

DSC02968.jpg
 
Χαίρομαι που έπιασαν τόπο οι βόλτες στα ρετρομάγαζα της Θεσσαλονίκης :D

Με γειά το νέο απόκτημα το οποίο είναι σούπερ.
 
ωραια η ρετροανακαλυψη σου Σταυρο!!! με γεια !!!!

ειχαμε δει και τη σχετικη διαφημιση εδω
 
Kambia είπε:
Χαίρομαι που έπιασαν τόπο οι βόλτες στα ρετρομάγαζα της Θεσσαλονίκης :D Με γειά το νέο απόκτημα το οποίο είναι σούπερ.
Σε ευχαριστω Ναταλι μου! :flower:

Οντως η βολτα στα ρετρομαγαζα αξιζε! :D

katerinak είπε:
ωραια η ρετροανακαλυψη σου Σταυρο!!! με γεια !!!!ειχαμε δει και τη σχετικη διαφημιση εδω
Σε ευχαριστω Κατερινακι μου! :flower:

Δεν ηξερα οτι υπηρχε διαφημιση... :eek:

Τελεια ειναι! :worship:

Ευχαριστω για την παραπεμψη... :thumbup:
 
ώρες ατελείωτες με τον αδερφό και φίλους ψάχνω απεγνωσμένα να το βρώ υπάρχει τρόπος ξέρει κανείς?
 
Σε ebay ή σε κανένα παλιό παιχνιδάδικο
 
katerinak είπε:
ωραια η ρετροανακαλυψη σου Σταυρο!!! με γεια !!!!ειχαμε δει και τη σχετικη διαφημιση εδω

Kαλάαα... Εχω μείνει...'αναυδος..! Τωρα ειδα οτι ανακαλυφτηκε το βιντεο με διαφημιση των ΚΑΣΤΡΩΝ..!! Σας γράφω τώρα, που συνήλθα απο την λιποθυμία..!! Κατερίνααααααααα....τα λένε αυτάαα...!! Γιατι με ειχες αφησει στα σκοτάδια??? grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

AKIS ότι και να πώ...λίγο θα είναι..!! :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
#) συγγνωμη makisime αλλά νομιζα οτι ειχες δει τη διαφημιση στο θρεντ που ανανεωνεται σχεδον αμεσως μολις εντοπιζουμε νεα διαφημιση στο youtube:flower:
 
Αγορασμένο από το Μινιόν το 1985-86 και ξεχασμένο στο πατάρι μαζί με το "Κάστρα και πολιορκητές"...... ο ΔΡΑΚΟΣ

attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php
 
@Katerina και AKIS TV μας στειλατε αδιαβαστους!

@greekeagle12 Τσιλικο!!!
 
Ειστε ετοιμοι για επικες μαχες; :D

attachment.php


Με ποιους θα ειστε;

Mε τους Βικινγκς; :headbang:

attachment.php


Η'...με τους Βαρβαρους; :diablotin:

attachment.php
 
Barbarian και έρχομαι να παίξω :D

Ξαφνικά μου ήρθε ρετρο σκηνή στο μυαλό. Είμαι στο σπίτι της συμμαθήτριας μου της Ελένης (καλή της ώρα) και ο αδερφός της είχε μόλις αγοράσει το Κάστρα και πολιορκητές. Παρατήσαμε το "Ονομα, ζώα, φυτά" που παίζαμε και λιώσαμε στις μάχες. Αξέχαστο απόγευμα!
 
Kambia είπε:
Barbarian και έρχομαι να παίξω :D
Ξαφνικά μου ήρθε ρετρο σκηνή στο μυαλό. Είμαι στο σπίτι της συμμαθήτριας μου της Ελένης (καλή της ώρα) και ο αδερφός της είχε μόλις αγοράσει το Κάστρα και πολιορκητές. Παρατήσαμε το "Ονομα, ζώα, φυτά" που παίζαμε και λιώσαμε στις μάχες. Αξέχαστο απόγευμα!
Eλα οποτε θες... :flower:

Οι Vikings μου θα σε λιωσουν...:biglaugh:
 
Το εχω ολο κομπλε αλλα μου λειπει ο Κυκλωπας

Καπου τον εχω αλλα που?

Φοβερο παιχνιδι
 
Πίσω
Μπλουζα