[El Greco] Μικρό μου Πόνυ G1 και G2

To είχα κάνει αυτό με τα θαλάσσια πόνυ χαχα! Κάποια στιγμή θα βγάλω φωτογραφίες από τα δωμάτια, είναι πολύ ωραία και έχω προσθέσει έξτρα αντικείμενα :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Λοιπόν .Θα μαζευτούμε κάποια στιγμή να παίξουμε με τα πόνυ στο σπίτι του masquerade.Και μετά θα δω από που τα έβγαλε και θα μπω την νύχτα με φακό!!Δεν είναι δίκαιο.Θέλω κι εγώ το σπίτι! :cry: :cry: :cry: :shake:
 
χαχαχα :p Ελένη κάποια στιγμή θα αποκτήσεις και εσύ το σπίτι, θα το δεις!!
 
Έχω 2 ερωτήσεις:Η Χλόη μπεμπέ ,η Έλση και η Λεμονίτσα μπεμπέ είχαν κυκλοφορήσει από την Χάσμπρο?Επίσης το Dream Castle κυκλοφόρησε ποτέ στην Ελλάδα?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Όλα τα πόνυ είχαν κυκλοφορήσει από την Χάσμπρο και επίσης το Κάστρο των Ονείρων είχε κυκλοφορήσει στην Ελλάδα, την ίδια περίοδο που κυκλοφόρησε και το σπίτι τους :)
 
Δεν έχω δει ποτέ αυτά τα μικρά από την Χάσμπρο ,αλλά μόνο από ελ γκρέκο.Μόνο την blossom και την cotton candy έχω δει και από την Χάσμπρο.Λοιπόν βρήκα κάτι φωτο...Στην πρώτη είναι η κουζίνα μου,στην δεύτερη και την τρίτη το Lullaby Nursary,στην τέταρτη η σχολή χορού.Έχω και το pretty parlor,αλλά όχι σε φωτογραφία.

σάρωση0005.jpg

σάρωση0001.jpg

σάρωση0002.jpg

σάρωση0006.jpg
 
Αχ βρε παιδάκια...τι ωραία που είναι τα playset των πόνυ! :flower:

Αλλά πιάνουν χώρο τρελό! Γι'αυτό εγώ τα αποφεύγω, χεχε.
 
Αυτά τα είχα από μικρή Gazzy.Εξάλλου δεν με ενδιαφέρουν και πολύ τα καινούργια πόνυ.Αποστολή μου (όπως είπες και εσυ) είναι τα G1 πόνυ.
 
Χιχι πότε είπα για αποστολή εγώ;
 
Και για να επανέλθουμε στα Πόνυ του '80, που κατά τη γνώμη μου, διαφέρουν παρασάγγας από τα σημερινά, σας ποστάρω δύο πόνυ που βρήκα πρόσφατα, την Λίλυ και την Ροζαλίν..!! :D Ειδικά το δεύετρο β'ρθηκε σε τελεια κατασταση σαν να βγήκε μόλις από κουτί..!! :D

100_1094.jpg
 
Ακόμα βρίσκεις πόνυ Μακίσιμε;

Δεν αφήνεις και κανένα για μας που τα συλλέγουμε :cry:
 
χαχαχα Εσυ ειπες οτι δεν σου αρέσουν τα Ελληνικά...!! Αλλά είδες, ότι Hasbro είχα στα χάρισα..!! :)
 
Ε άστα για τους άλλους βρε αδερφέ!! :cool:

Εγώ θέλω Hasbro, ναι, τι κάνει ο φίλος σου ο παλιατζής; ;)
 
Εμ gazzy μου , αν δεν τα πάρω εγώ, θα τα πάρουν άλλοι και μετά θα τα πουλήσουν σε τιμές αισχοκέρδειας..!! Δυστυχώς αυτά τα πόνυ τα έχουν συνδιάσει πολλοί με το χρήμα , οπότε μάλλον πήγαν στα καλύετρα χέρια που θα μπορούσαν να πάνε..! :D
 
Εντάξει, δεν μπορώ να πω ότι έχεις κι άδικο...

Αλλά εγώ γιατί πέφτω σε περιπτώσεις;; :cry:

Διάβασε τι έπαθα στη σελ. 31.
 
makisimos είπε:
Και για να επανέλθουμε στα Πόνυ του '80, που κατά τη γνώμη μου, διαφέρουν παρασάγγας από τα σημερινά, σας ποστάρω δύο πόνυ που βρήκα πρόσφατα, την Λίλυ και την Ροζαλίν..!! :D Ειδικά το δεύετρο β'ρθηκε σε τελεια κατασταση σαν να βγήκε μόλις από κουτί..!! :D
Προβολή συνημμένου 29528
Τα ελληνάκια σαν ζαχαρωτά είναι!!!Τελικά στα πόνυ είμαι ρατσίστρια!! :p
 
Τα ελληνάκια σαν ζαχαρωτά είναι!!!Τελικά στα πόνυ είμαι ρατσίστρια!! :p
χαχαχαχαχαχαχα καλό..!! :D

Κι εγω συμφωνώ ότι είναι πιο όμορφα..!!! Έχουν μια γλυκιά μελαγχολία στα μάτια..!!!
 
Τα ελληνικά πόνυ πράγματι έχουν υπέροχα μάτια!

Φαίνεται σαν να είναι ζωγραφισμένα στο χερι!

Αντίθετα τα μάτια των πόνυ της Hasbro (τα οποία μου αρέσουν εξίσου) είναι περισσότερο τυποποιημένα...
 
όποιος δεν τα θέλει επικοινωνεί μαζί μου!Εγώ τα συλλέγω απ'όποια χώρα και να είναι!!Gazzy ,κάτι έλεγες ότι έχεις αποστολή να βρεις πόνυ χωρίς διχρωμία στο κεφάλι...

Makisime,πραγματικά πολύ εύκολα βρίσκεις πόνυ... ;)

Αυτό που λέτε για τα μάτια ισχύει.Το ίδιο συμβαίνει και με τα ιταλικά πόνυ!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα