Halo 3 / ODST Official Thread

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας Wally
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
Οχι στο τελος που ειδα εγω ο Μasterchief ειναι ο παρακατω με την γνωστη αμφιεση . :D

masterchief_gates.jpg
 
ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!!!! :biglaugh::biglaugh::biglaugh:

Ωραίος ο Μπιλάκος! ( ώπ! τι είπα τώρα; )...... κανα smiley να ξερνάει;;;
 
χιχιχιχιχιχι ωραiος ο AARDVARK.Σημερα πηγαινοντας στην δουλεια μου εβαλα στο αμαξι μου στο πισω μερος το κρανος του chief απεναντι ακριβως εχει γυμανασιο το τι εγινε γυρω απο το αμαξι μου δεν περιγραφετε :biglaugh:.το ενα πιτσιρικι ελεγε οτι ειναι μουφα το κρανος, το αλλο οτι πρεπει να ειναι αντιπροσωπος της microsoft:biglaugh: παλι καλα που δεν ειπανε οτι εiναι το αμαξι του chief:biglaugh::biglaugh:

ΥΣ. wally μιλαμε για το καλυτερο game τις δεκαετιας::biglaugh: :cool:
 
AARDVARK είπε:
Οχι στο τελος που ειδα εγω ο Μasterchief ειναι ο παρακατω με την γνωστη αμφιεση . :D
masterchief_gates.jpg
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh:

Wally κρατα την καρδια σου!!! :cool:

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220153729983&ru=http%3A%2F%2Fsearch.ebay.com%3A80%2Fsearch%2Fsearch.dll%3Ffrom%3DR40%26_trksid%3Dm37%26satitle%3D220153729983%26category0%3D%26fvi%3D1
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
επεσε "ακριδα"... :D

Xbox 360 Exclusive "Halo 3" Registers Biggest Day in US Entertainment History with $170 Million in Sales
Microsoft today announced that the Xbox 360 exclusive game "Halo 3" has officially become the biggest entertainment launch in history, garnering an estimated $170 million in sales in the United States alone in the first 24 hours. The Xbox 360 title beat previous records set by blockbuster theatrical releases like "Spider-man 3" and novels such as "Harry Potter and the Deathly Hallows."

Within the first 20 hours alone, we've seen more than a million Xbox LIVE members come online to play Halo 3 - that makes September 25 the most active Xbox LIVE gaming day in history."
 
Εχω γινει κουραστικος αλλα αυτο το review περιμενα και το ποσταρω

Edge Reviews

Halo 3 - 10 (ειναι το πεμπτο δεκαρι στην ιστορια του περιοδικου?δεν ειμαι σιγουρος...)

και τα υπολοιπα...

Metroid Prime 3 - 7 (γκλουπ! τα λεγαμε,τα λεγαμε :tease: )

PGR4 9 (αναμενομενο)

Quake Wars - 8

Sega Rally - 7

Lair - 3 (DINOOOOOOOOOOOO! :D )

Stranglehold - 7

skate - 8

Persona 3 - 7

SingStar - 8

Two Worlds - 4

GriGrimoire - 7

Jam Sessions - 6

Final Fantasy Tactics:twotl - 9

World in Conflict - 8

Eternal Sonata - 7

Phoenix Wright AA T&T - 6

Sonic Rush Adventure - 5
 
o φιλος Shock πρεπει να εχει αποροφηθει σε τετοιο βαθμο απο το Campaign που δεν εχει ποσταρει ακομα!
 
keeper7k είπε:
Πάμε όλοι μαζί : "Εισαι νινί μικρό μου, κι ενα νινί εγω δεν μπορώ να έχω στό πλευρό μου" :comfort:


:biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:

"................... Και τέλος ας ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΣΟΥΜΕ, όλοι μαζί, τον Keeper7k, που ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ, για τις μουσικές επιλογές του!!!" :biglaugh::biglaugh::biglaugh:
 
Ε , ναι λοιπόν.

Με λένε κήπερ, ακούω Θώδη και είμαι καλά!!! :biglaugh: :biglaugh:
 
keeper7k είπε:
Ε , ναι λοιπόν.
Με λένε κήπερ, ακούω Θώδη και είμαι καλά!!! :biglaugh: :biglaugh:
Τσέκαρε αυτή την έκδοση και θα γίνεις ακόμα καλύτερα. :biglaugh::biglaugh::biglaugh:

Όσο για τον Wally, αυτό του ταιριάζει καλά από κάθε άποψη...σας έφαγε το Wii Sports ρεεεεεε... :diablotin:
 
Ρε παιδιά κανα screenshot, θα ποστάρει κανείς??? Πρώτες εντυπώσεις από κάποιον που το πήρε και το παίζει???
 
Βρε Δοκτωρα εδω εγινε χαμος απο το πολυ Halo3 promotion και εσυ παραπονιεσαι για το αντιθετο... :D

Επειδη μπορει να πουνε οτι ειμαι biased (και δεν θα εχουν και αδικο)...θα σου παραθεσω 2 φρασεις απο το Edge review

"Halo 3 starts out small, keeps it simple, and then just builds and builds and builds into an unstoppable action steamroller"

 


"Bungie has intensified the ruthless pace and joyous extravagance of it's game to scarcely believable heights"





To βραδυ αν την παλεψω θα ποσταρω και φωτογραφιες...
 
παιδια το κοντευω στο τελος το halo 3 ειναι τελειο ειδικα η αρχη του σε καθηλωνει σε μεταφερει σε αλλο κοσμο,εινα μεσα στα 5 καλυτερα που εχω παιξει ισως το καλυτερο
 
Καποιοι καλοθελητες παραπονιουνται σε διαφορα sites oτι τα γραφικα του λεει ειναι "ολιγον" last gen και δεν φτανει τα επιπεδα του Gears και του MGS4 ,πως λεμε "ολιγον απο γιουβετσι". :D

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Ωχ και ποιος τον ακουει τωρα.:nervous:
 
μερικες επιφανειες στα γραφικα οντως ειναι λιγο XBOX
 
Και για να δείτε τι εστί προπαγάνδα δείτε τι παίρνουν οι άνθρωποι για να πουν καλά λόγια.

Για να ξέρουμε ένα χρόνο τώρα όλα αυτά τα καλά λόγια που διαβάζαμε πως γραφόντουσαν.

Υ.Γ Είναι μετά τη μέση
 
Λες και το Edge να πηρε το κρανος και το παγουρι με το οποιο "δωροδοκησαν" τον Takashi και να εβαλε δεκαρι? :D

Δυστυχως Αντωνη αυτο λεγεται P.R και γινεται μεχρι και για χυτρες ταχυτητος...η γλειτσα του 21ου αιωνα
 
η γλειτσα


όπως ακριβώς το είπες. Εγώ νόμιζα ότι θα βγεί ένα παιχνίδι θα το παίξεις θα σου αρέσει και θα κάνεις κέφι. Εδώ παίζει το εξής. Έχεις ένα blog? Είσαι παλαιός σε forums? Έχεις άποψη και την προβάλεις στο Internet? Πάρε το δωράκι σου (εντυπωσιακό δε λέω) και γράψε καλά λόγια. Έχουμε ξεφύγει από την εποχή της άμεσης διαφήμισης και αυτό το είδος του promotion με ενοχλεί γιατί απλά το παιχνίδι είναι στημένο

Πρόβλημα μου βέβαια.
 
Πίσω
Μπλουζα