Halo 3 / ODST Official Thread

Τι θες να πεις Wally ? εχει σχεση με το Halo 3 ? :biglaugh:
 
Καλα μιλαμε...βουλωμενο γραμμα διαβαζεις! :D
 
Ερχονται επιτελους?

Να βγαλω κανενα γλυκακι να τα τραταρουμε
 
Εγώ θα κεράσω σουβλάκι με γύρο!!!!!
 
ΗΑLO σε Blu-ray ναι κυριες και κυριοι οποιος θελει να δει το παρακατω θα πρεπει να εχει blu-ray μιας και την ταινια την εχει αναλαβει η FOX . :D

halo-blu.jpg
 
Αν τελικα ισχυσει,επιβεβαιωνει την ρηση μου:

"Απο ταινιες καλα τα πατε (L.O.T.R :p ) , απο παιχνιδια μηδεν εις το πηλικον" :rolleyes:
 
Ένα νερό ρε παιδιά,

λιποθύμησε, τον χάνουμε παιδιά. Χάνουμε τον spectrumάνθρωπο του forum. Πάνω στα νιάτα του, Δεύτερο παιδί περίμενε άλλα αντί γι' αυτό του ήρθε αυτή η στεναχώρια.
 
Πάει ο Wally!!!!!!!!!!!!!

AARDVARK σιγά ρε παιδί μου κι εσύ δεν τα πετάνε απότομα αυτά!!!!
 
Δεν παθαινει τιποτα* ,μεχρι να βγει το Halo movie θα εχει βγαλει blu-ray add on και η microsoft θα την δει την ταινια εξαλου υπαρχουν και τα σινεμα.

Toυλαχιστον παραδεχτηκε οτι το hd-dvd σαν μεσο δεν προκεται να περπατησει, καιρος ηταν. :D

*κακο σκυλι ........... :D
 
Γνωστο μελος του Greek retro με πανω απο 3000 posts εθεαθη εχτες στην παραλια με το παρακατω λεπτομερειες θα παιχτουν στο super-star της δευτερας ,παρακαλω να το αποδοκιμασετε ωστε να μην ξαναεπαναληφθει ,μας εξεθεσε .:down:

WarthogBsmall.jpg
 
Ξερεις ποσο μου πηγε το σημα και τα ασφαλιστρα? :biglaugh:

Kαι να μην ξεχναμε!!!

26 Σεπτεμβρη...Παγκοσμια Αργια...the war ends...

HALO3 :headbangdude:
 
:biglaugh::biglaugh:

Καλυτερα να εβγαινες με τον General Lee παρα με αυτο. :D
 
In-game...αντε καληνυχτα Μαργαριτα που λεει και το ασμα

155501406320070731173732.jpg
 
O βασιλιας επιστρεφει.....

(Μαλλον επιβεβαιωνεται και η δυνατοτητα 4 player Co-op over Live στο campaign mode)
 
Τι καληνυχτα ,πας για υπνο απο τωρα.

:D

Οντως me very εντυπωσιασμενος αλλα υποψη αυτο το screenshot πιανει το μισο απο τα 12 dvd του παιχνιδιου.:biglaugh:

Παντως φαινεται πολυ καλο.

Μου χαλασες το αστειο, με τα edit σου.:mad:
 
ο παλιος ειναι αλλιως :D

Eλα καμια βολτα οταν βγει και θα σου ανταποδωσω την επισκεψη :D οταν βγει το Little Big Planet(αν και βλεπω να μην μπορω να ξεκολησω και τον Keeper-εχει ψυχωση-οποτε θα σκασουμε πακετο :biglaugh:)
 
Πίσω
Μπλουζα