Halo 4

Wally είπε:
Πηγη
Παλι θα μας πορωσουν!!!

Για οσους δεν θυμουνται...

Τρεμω απο συγκινηση και ενα δακρυ κοιλαει στο μαγουλο μου με αυτη την συνταρακτικη ειδηση.Δεν μπορω αλλη τετοια ταρχη παω να φαω κανενα σουβλακι και να πιω καμια ρετσινα να ηρεμησω :p
 
Η μαχη ομως θα τελειωσει!

BELIEVE!
 
Θα θελει 3 κονσολες για να τελειωσεις την μαχη!
Μαντης εισαι ? Αν πετυχετε ποτε τον Wally ζαλισμενο σε κανα γλεντι θα σας πει ποσα 360 του καηκαν μεχρι τερματισει τα προηγουμενα Halia. Κατα τα αλλα το Wii U του φανηκε ακριβο...

Εντυπωσιακο βεβαια το γεγονος οτι του κοστισε 400+ ευρω το aircondition που αγορασε και τοποθετησε ακριβως απεναντι απο το 360 - το οποιο σημειωτεον δεν εχει σασι - ειναι ανοιχτο - για να "δροσιζεται μωρε το μασινι" οπως λεει συχνα... BELIEVE !!
 
herco είπε:
Μαντης εισαι ? Αν πετυχετε ποτε τον Wally ζαλισμενο σε κανα γλεντι θα σας πει ποσα 360 του καηκαν μεχρι τερματισει τα προηγουμενα Halia. Κατα τα αλλα το Wii U του φανηκε ακριβο...

Εντυπωσιακο βεβαια το γεγονος οτι του κοστισε 400+ ευρω το aircondition που αγορασε και τοποθετησε ακριβως απεναντι απο το 360 - το οποιο σημειωτεον δεν εχει σασι - ειναι ανοιχτο - για να "δροσιζεται μωρε το μασινι" οπως λεει συχνα... BELIEVE !!
Πεστα ρε Αρχοντα,ωραιος.χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.Την ποιοτητα απο της κονσολες της NINTENDO ουτε στα ονειρα τους δεν προκυται να την δουν.Και τα 45 με 75w καταναλωση του Wii U με της παρα μα παρα πολυ μικρες θερμοκρασιες και τον ανυπαρκτο θορυβο επισης ουτε στα ονειρα τους θα τα δουν ποτε.
 
Με 45 ψωρο-watt δεν μπορεις να εχεις HALO

gaming_halo4liveactio6dsnv.jpg


Μια καλη PC GPU υπερβαινει τα 300W. Βασιλαρε ετοιμασου για εκπληξεις ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 
Μη συγκρινεις το pc με της κονσολες καμια σχεση δεν εχει το ενα με το αλλο.Ωσο για της εκπληξεις περιμενω και πολλες μαλιστα και μια απο αυτες ειναι τα 1080p 60fps που θα απολαμβανω στης παιχνιδαρες που θα παιζω στο Wii U μου χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχα.
 
Ρε δεν πάει να καίγεται το 360, εγώ είμαι πανέτοιμος για τη μάχη. Τι στο Βελζεβούλ έχουμε τα γαλόνια από το pc modding τόσα χρόνια;

attachment.php


ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΧΧΧΧΧΧΧΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ πάει το 360!!!!!!

attachment.php


The poor thing..... Ναι; Σοβαρά;;;;;;

BELIEVE.

attachment.php


Οι φωτογραφίες είναι ολίγον άσχημης ποιότητας, αλλά προτιμώ τις κονσόλες από τις DSLR και δεν συμμαζεύεται.

Είμαι gamer και όχι φωτογράφος. Ασχολούμαι με παιχνίδια και όχι με βαφτίσια.

Λεπτομέρειες για την κατασκευή μόνο face 2 face. (Και είπα τον Maddog ότι δεν θα ποστάρω φωτό από το τέρας..... )

Λεπτομερείς φωτό από το εσωτερικό του 360 όταν με το καλό ολοκληρωθεί 100% η κατασκευή. Μένουν να μπουν πράσινοι ανεμιστήρες και μπροστινός ελεγκτής airflow, όπως και ολίγον καλύτερος διακόπτης για το σύστημα ψύξης.

Αυτά.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
herco είπε:
Μαντης εισαι ? Αν πετυχετε ποτε τον Wally ζαλισμενο σε κανα γλεντι θα σας πει ποσα 360 του καηκαν μεχρι τερματισει τα προηγουμενα Halia. Κατα τα αλλα το Wii U του φανηκε ακριβο...

Εντυπωσιακο βεβαια το γεγονος οτι του κοστισε 400+ ευρω το aircondition που αγορασε και τοποθετησε ακριβως απεναντι απο το 360 - το οποιο σημειωτεον δεν εχει σασι - ειναι ανοιχτο - για να "δροσιζεται μωρε το μασινι" οπως λεει συχνα... BELIEVE !!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΑΧΑ!! Wally? Τι λεει το παλικαρι εδω;;;; :p :D Believe μονο για ενα πραγμα θα το λες! DC 2! :p

Βασικα αμα πηγαινε το παιχνιδι στα 60 καρε θα με βολευε και θα το αγοραζα στα 20 ευρω. Γιατι; βλεπω να ειναι κανα 6- 8 ωρες παιχνιδι! :) :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Βασιλαρε θελω κονσολικο, οχι φωτακι για τη νυχτα ρε φιλε. Μεγαλωσα χαχαχαχα

Ρε Pooky τι εχεις μαστορεψει εκει? Εισαι ετοιμος για τη μαχη!

Storm,Herco Το Halo3 διαθετει την μεχρι στιγμης πορωτικοτερη καμπανια στο γνωστο συμπαν

Dark:

 
Wally είπε:
Ρε Pooky τι εχεις μαστορεψει εκει? Εισαι ετοιμος για τη μαχη!
..... με! Σκέφτομαι να βάψω και τις προσόψεις πράσινες εκτός από τα πράσινα φανάκια. Ούτε ο διάολος στη Κόλαση δεν έχει καεί τόσο πολύ.

Κάτσε να βρω και καμιά φωτογραφική της προκοπής, όταν αλλάξω τα ανεμιστήρια, να σου δείξω και το εσωτερικό. Θα πάθεις ολίγον πλάκα έχω ρίξει απίστευτη μόντα μέσα στο μηχάνημα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θα γινει το μπαμ σε καποια φαση! Το νιωθω!! :D

Οσον αφορα το HALO 4 πιστευω κανανε καλη δουλεια σε σχεση με τα προηγουμενα,αλλωστε μην ξεχναμε οτι δουλευουν πανω στο παιχνιδι και πρωην μελη της Retro Studios. :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πανο και γω κονσολα θελω ρε φιλε γιαυτο περνω Wii U τι να το κανω ενα πραμα που καιγεται σαν τα δυναμητακια που ριχνω το πασχα στην εκκλησια.Μια φορα περνουμε κονσολα οχι 2,3 απλα και μονο για να παιξω ενα παιχνιδι.Δεν υπαρχουν ευρω για πεταμα εχω και ΤΕΒΕ,ΔΕΗ,ΟΤΕ και χαρατσια να πληρωσω.Ασε εμενα την καινουργια κονσολαρα μου και συ κατσε με την ωρολογιακη βομβα σου χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.
 
ΩΡΟΛΟΓΙΑΚΗ ΒΟΜΒΑ ΛΕΕΙ!!! χαχαχα!!! :D . Ωρες ωρες σκεφτομαι που τα βρησκεις καθε φορα ρε Billy...
 
Δεν μας εφτανε η πρωτη πληγη του φαραω με το part 1 ηρθε και η δευτερη με το part 2.
 
Και ειναι αληθεια.






 
Γι'αυτα αρχιζω να πιστευω οτι τα κανουνε επιτηδες.
 
Πίσω
Μπλουζα