HALO Reach

DarkSynbios είπε:
Μονο για τα Gears Of War 1/2 αξιζει! Για το Halo ουδεν σχολιο και οσον αφορα για το Forza 3 κατα τον Νοεμβριο σιγουρα θα χασει την αξια του! :p
ΑΝ ήταν να κυκλοφορήσει το GT5 και στο X360, ναι, θα μπορούσα να συμφωνήσω μαζί σου. Το FORZA 3 είναι το διαμάντι των racing στο X360, το GT5 (θα) είναι το διαμάντι των racing στο PS3 και εσύ συγκρίνεις τα μήλα με τα πορτοκάλια... ;)

pooky(1) είπε:
Πες τα ndial.
Το είπα και πριν: Από εδώ και πέρα iMac για υπολογιστή και κονσόλα για gaming.

Βαρέθηκα να ρίχνω λ7 σε καιάδες.

...

PCs; Ουστ από δω, να μας γράφετε βρωμόκουτα.......
Το DIABLO 3 όμως, στο βρομόκουτο το περιμένουμε για να καούμε...

Ποιον κοροϊδεύω, χωρίς βαρβάτο νέο pc, μόνο από τα βιντεάκια του youtube θα το χαρώ... :(


Stormwatch είπε:
Το Reach είναι εκπληκτικό. Bungie delivered.

Το μόνο που μου έλειψε είναι ο Master Chief...
Και μένα, ας ελπίσουμε η 343 Industries να μας επιφυλάσσει ευχάριστες εκπλήξεις στο μέλλον...

Master Chief Will Return

Και για να μην ξεχνιόμαστε...

The few, the proud, the fallen: Ars reviews Halo: Reach
 
Ο Master Chief δεν μου έλειψε καθόλου!

Κύριοι, ναι, είμαι Halo heretic και πραγματικά ο κύριος MC δεν με εμπνέει!!!!

Ψηλέ, ένα pc θα κρατηθεί για rpgs αλλά το Diablo είναι από τα παιχνίδια που δεν με τράβηξαν και τόσο!!!! Πάντως με το υπάρχον μου Q9550, 6giga, 5870 θα πηγαίνει σφαίρα.

Μη ρωτάς τι θα γίνει το Alienware, μάλλον κατά 99% ανταλλαγή με latest i5 macbook pro 17''........

Βαράτε ελεύθερα.

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΙ Ο MASTER CHIEF!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
:D :D:D:D οριστε λιγα λογια και σταρατα απο pooky.
 
Το προπαράγγειλα από γνωστό e-μάγαζο και από Halo: Reach το κόβω να γίνεται Halo: Πreach:(
 
Γιατί βρε status;
 
pooky(1) είπε:
I sence disturbance in the delivery :S /emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Τελευταία πολλά παράπονα για το συγκεκριμένο κλπ..θα δείξει.
 
Εύχομαι γρήγορα στο 360 σου και καλό λιώσιμο!!!!!!!!!!!
 
pooky(1) είπε:
Εύχομαι γρήγορα στο 360 σου και καλό λιώσιμο!!!!!!!!!!!
Μακάρι, το πλαίσιο το έχει ήδη και το έχει στείλει ήδη (είν στο δρόμο) , τα παραγγείλαμε παράλληλα με ένα φιλαράκι, τώρα θα δείξει..!

το χειρότερο είναι ότι τετάρτη ανεβαίνω Αθήνα για δουλειές οπότε από κυριακη βράδυ θα παίξω καλά καλά αν έρθει αύριο. :Ρ
 
2615146154c11946bg2b1f3231704.jpg


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

*Αλφρεντ Νομπελ :)
 
Χα χα!!!!!!! Το Θεό τους δεν έχουν!!!!!

Έκανα μια βόλτα από τους δρόμους της New Mombasa πριν από λίγο, δεν συγκρίνεται με το Reach το ODST.

Το bashing με το όπλο έχω την εντύπωση ότι έχει βελτιωθεί τρελά σε σχέση με το ODST όπως και το γενικότερο feeling του χειριστηρίου.
 
pooky(1) είπε:
Χα χα!!!!!!! Το Θεό τους δεν έχουν!!!!!
Έκανα μια βόλτα από τους δρόμους της New Mombasa πριν από λίγο, δεν συγκρίνεται με το Reach το ODST.

Το bashing με το όπλο έχω την εντύπωση ότι έχει βελτιωθεί τρελά σε σχέση με το ODST όπως και το γενικότερο feeling του χειριστηρίου.
Από ότι είδα στο πριβιού, το μιλί ΄το έχουν κατεβάσει σε δύναμη και έχουν ανεβάσει το μάγκνουμ όπως στο πρώτο.
 
Ναι, τα όπλα του Reach είναι καλύτερα κατανεμημένα και βρίσκεις ευκολότερα πυρομαχικά από ότι στο ODST, τουλάχιστον από ότι κατάλαβα εγώ.

Τα γραφικά είναι επίσης, καλύτερα σχεδιασμένα, ειδικά τα πρόσωπα των χαρακτήρων.
 
pooky(1) είπε:
Ναι, τα όπλα του Reach είναι καλύτερα κατανεμημένα και βρίσκεις ευκολότερα πυρομαχικά από ότι στο ODST, τουλάχιστον από ότι κατάλαβα εγώ.
Τα γραφικά είναι επίσης, καλύτερα σχεδιασμένα, ειδικά τα πρόσωπα των χαρακτήρων.
Δεν με ενδιέφεραν πολύ τα γραφικά (εντάξει στο σημείο που έχουμε φτάσει και αυτά έχουν ρόλο) εγώ μετράω το gameplay, την ποικιλία επιλογών στο online (FF και ξερό ψωμί) και το σενάριο.
 
Εμείς οι παρακατιανοί της "επαρχίας" θα το πάρουμε όταν ικανοποιηθούν τα μαγαζιά της πρωτεύουσας...
 
εχετε πολλα περισσοτερα καλα εσεις εκει φιλε μου.... #)
 
ndial είπε:
εχετε πολλα περισσοτερα καλα εσεις εκει φιλε μου.... #)
Σπάζομαι γιατί το προπαράγγειλα για να το έχω με το release date, όχι μετά.
 
Μην στεναχωριεσαι θα σου στειλω με email μια περιγραφη του φιναλε

:p

:)
 
Πίσω
Μπλουζα