Honoured Users

οντως δικαιη η επιλογη τους- μπράβο παιδιά!!!
 
Χεχεχεχε σας ευχαριστώ πολύ παιδιά μου για την αναγνωριση και υποσχομαι να συνεχισω να τροφοδοτω ποικιλοτροπως το αγαπημενο μας φορουμ για πολλα χρονια ακομα!

Μια ιδιαιτερη μνεια στον φιλτατο bernard για το πολυ ωραιο -οπως παντα- κειμενο που εγραψε εδω,αλλά και ένα special thanks στην Αναστασία μας (ξέρει αυτή)! ;)

Η αναγνωριση αυτη ηλθε λιγο πριν τα πενταχρονα μου εδω μεσα ε? Τυχαιο? Δε νομιζω

bambi συγχαρητηρια και σε σενα! Παμε,παμε, παμε!!!!
 
Άξιοι! Μπράβο παιδιά! Ούραααα! (να πας να κάνεις ανάλυση)
 
Kambia είπε:
Την τούρτα αυτή τη φορά πρεπει να την κεράσετε εσείς :D
Σας ευχαριστω πολυ ολους!!!

Καμπια, νομιζω πως εχεις δικιο. Οριστε η τουρτα! Πρασινη και χορταστικη για να φτασει για ολο το Retromaniax!

gorgeous-green-wedding-cake.jpg
 
Έναν όροφο Bambinella τον θέλω για την πάρτι μου :D
 
Kambia είπε:
Έναν όροφο Bambinella τον θέλω για την πάρτι μου :D

Όροφο;;; 8) ολόκληρο;;;;
:eek:


Τον μικρό πάνω πάνω να της δώσεις Bambi...
:( Να μείνει τπτ και για εμάς... ::)
 
Παιδιά συγχαρητήρια και στους δυο σας!! Δεν έχω χρόνο να παρακολουθήσω πάντα τα quiz σας (ενώ ορισμένα (αν όχι όλα!) έχω προσέξει πως είναι πολύ ενδιαφέροντα!) και η αλήθεια είναι πως συνήθως σε φόρουμ αποφεύγω τις δημοσκοπήσεις (επειδή έχω πολλά και διάφορα αγαπημένα και αισθάνομαι ότι θα αδικήσω άλλα...), όμως η συλλογική σας δουλειά είναι αξιέπαινη! Φαίνεται πως είστε άτομα που γνωρίζετε καλά το αντικείμενο που ασχολείστε και με μεράκι μας το παρουσιάζετε σε κάθε ευκαιρία που θα σας δοθεί! Συγχαρητήρια και πάλι! :)

Υ.Σ. Φυλάξτε μου κομμάτι απ' την μέση, έτσι;
 
Katerinak [Honoured User]

H φιλη Katerinak εχει μια αξιοπρεπη-διακριτικη αλλα και αξια επαινων πορεια, μια τεραστια προσπαθεια-προσφορα στη κοινοτητα.

Δεν ειναι μονο τα θεματα που ανοιγει και υποστηριζει με φοβερη μεθοδικοτητα αλλα και η επικοινωνια με τη συντονιστικη ομαδα για θεματα περιεχομενου και δομης.

Ο συμβολικος αυτος τιτλος ειναι το λιγοτερο που θα μπορουσαμε να κανουμε σαν φορουμ...
 
Συγχαρητήρια από μένα! :)

Το Κατερινάκι έχει να επιδείξει αξιοθαύμαστο έργο και χάρη στην προσπάθειά της κάνουμε πολλά βήματα μπροστά!

Ευχαριστούμε πολύ! :cool:
 
Πολλά συγχαρητήρια στην ακούραστη Κατερίνα! :thumbup:
 
Mπραβο Κατερινα για την πολυ καλη δουλεια!Συγχαρητηρια και απο εμενα!
 
Συγχαρητήρια και από εμένα!!! :bow: και ένα μεγάλο ευχαριστώ...
 
Τα συγχαρητήρια και από μένα ΚατερίναΚ :)

Η βοήθειά σου αλλά και η προσφορά σου είναι αξιοθαύμαστη.
 
Μπραβο κατερινα και απο μενα.
 
D@redevil είπε:
Συγχαρητήρια από μένα! :)
Το Κατερινάκι έχει να επιδείξει αξιοθαύμαστο έργο και χάρη στην προσπάθειά της κάνουμε πολλά βήματα μπροστά!

Ευχαριστούμε πολύ! :cool:
Με καλυψε η Μαριανα... :)

Συγχαρητηρια Κατερινα! :flower:
 
Συγχαρητηρια Κατερινα και απο μενα!!!!
 
Το ίδιο κι απο μενα!
 
Η Κατερίνα ειναι και πολύ γλυκός σαν άνθρωπος, ευγε και από μένα!
 
Πίσω
Μπλουζα