Honoured Users

Μπράβο παιδιά. Πάντα "πράσινοι"! ;)
 
πολλα συγχαρητηρια στους δυο μας φιλους!!! ειναι εξαιρετικα πολυτιμες οι πληροφοριες, η παρεα τους και τα......κουιζ τους!!!!!! :D :D
 
Συγχαρητήρια για τον προβιβασμό και στους 2 σας! :)

Θα μου επιτρέψετε να χαρώ λίγο παραπάνω για τον Αλεπού γιατί εκτός του ότι τον γνωρίζω προσωπικά, η παρουσία του και οι ενέργειές του στο φόρουμ τα τελευταία 4 χρόνια, ήταν καθοριστικά για να το μάθουν ακόμα περισσότεροι. Πάρα πολλοί εξαιτίας του γραφτήκαμε στο υπέροχο φορουμάκι μας. ;)

Καλή συνέχεια και στα δύο μέλη!
 
Συγχαρητήρια παιδιά και από μένα για την συνολική σας προσφορά στο φόρουμ, και φυσικά να ευχηθώ καλή συνέχεια.
 
μπράβο στα παιδιά! άντε και στα δικά σας οι υπόλοιποι! :)
 
Τι ωραιο δωρο διακοπων ειναι αυτο!!!

Λειπω εδω και λιγες μερες απο την Αθηνα, κι ετυχε να βρισκομαι απο χτες και μεχρι αποψε στο εξοχικο ενος συγγενη μου που διαθετει ιντερνετ.

Δεν το πηρα χαμπαρι μολις μπηκα στο φορουμ πριν απο λιγο, παρα μοναχα οταν ελαβα ενα συγχαρητηριο πμ απο τον αγαπητο μου Rygar.

Σας ευχαριστω πολυ για την τιμη που μου κανετε! Θα προσπαθησω να ειμαι παντοτε ανταξια της. Να ειστε καλα, παιδια!

Γιαννη μου, συγχαρητηρια και σε σενα μεσα απο την καρδια μου! Σου αξιζε παααααρα πολυ να πρασινισεις. :)
 
Απόλυτα ορθή και δίκαια η ανάδειξη των 2 εκλεκτών μελών. Συγχαρητήρια!!!
 
Συγχαρητήρια κι από μένα!!

Και εις ανώτερα!!! ;)
 
Μπράβο σας ! Άξιοι !
 
Συγχαρητήρια! :)
 
Πάντα άξιοι, παιδιά!

Congrats! :thumbup:
 
Πολλά μπράβο και από εμένα!
 
Πολλα Συγχαρητηρια κι απο μενα!!!
 
Χίλια μπράβο, χίλια συγχαρητήρια. Χάρηκα και ευχαριστήθηκα. Τα παιδιά το αξίζουν απόλυτα :)
 
Πολύ το χάρηκα παιδιά, συγχαρητήρια και στους δυο!

Και το χάρηκα για πολλούς λόγους:

Κατ' αρχάς, διότι το αξίζετε! Το αξίζετε, διότι είστε και οι δυο σας μέλη τα οποία έχουν και καθημερινή και ενεργή παρουσία στο forum, αναρτώντας κείμενα ενδιαφέροντα και καλογραμμένα, προσφέροντας σε εμάς πληροφορίες σπάνιες και "ψαγμένες" και συνεισφέροντας ουσιαστικά στο να διατηρείται το forum ενδιαφέρον και "φρέσκο".

Θέλω στο σημείο αυτό να πω ότι τόσο οι "Μέρες Τηλεόρασης" (το TV-section του forum), όσο και η "Κινηματογραφική Λέσχη" (το κινηματογραφικό section του forum και ειδικά οι Ελληνικές ταινίες) χρωστούν πάρα πολλά και στους δυο σας, οι οποίοι εμπλουτίζετε καθημερινά τις δύο αυτές ενότητες (και όχι μόνο, αλλά και το Θεατρικό section πιο πρόσφατα) με "πρώτη ύλη" ενδιαφέρουσα και σημαντική για όλους μας!

Και θα ήθελα να πω και κάτι ακόμα: Ότι είμαι ιδιαίτερα χαρούμενος για το γεγονός ότι πέρα από "παλαιούς" moderators που το άξιζαν και έγιναν "Honoured Users", το forum έχει πρόσφατα τιμήσει και συγκεκριμένα μέλη τα οποία, όπως έγραψα και παραπάνω, έχουν σημαντική, καθημερινή, ουσιαστική συμμετοχή στο forum, όπως ο johnalepou και η bambinella 100 που τιμώνται σήμερα, αλλά και ο FORD231 πριν από 3 + κάτι μήνες. Μέλη τα οποία, τουλάχιστον στο τηλεοπτικό και κινηματογραφικό section, είναι πάντα εκεί, με αγάπη, με σεβασμό, με μεράκι!

Τι να πρωτογράψω για τον johnalepou και για την bambinella 100;

Ξεκινώντας από τον "παλαιότερο", να πω για άλλη μια φορά ότι τον ευχαριστώ θερμά διότι ήταν κάποιο από τα μοναδικά Κουίζ του που εμφανίστηκε στην αναζήτηση "Η Κραυγή των λύκων" που είχα κάνει στο google και που μου τράβηξε την προσοχή στο forum πριν από σχεδόν 4 χρόνια και επιπλέον, ήταν πάλι το Κουίζ του που αποτέλεσε την αφορμή για να κάνω εγγραφή και να συμμετάσχω στο forum. 5 χρόνια (!!) Γιάννη κλείνεις στο forum τις επόμενες μέρες, είσαι από τους πραγματικούς "πάλιουρες" της κοινότητάς μας! 5 χρόνια γεμάτα από Κουίζ τηλεοπτικά, κινηματογραφικά, θεατρικά, Βαλσαμικά, Βουγιουκλακικά, γυμνά (!), κοκ! :) Σε ευχαριστούμε όλοι μας για την συνεχή ψυχαγωγία που μας παρέχεις τόσα χρόνια τώρα, για τις πραγματικά "ψαγμένες" και καλοδιατυπωμένες ερωτήσεις στα Κουίζ σου, για τις σπάνιες φωτογραφίες, για τα πολύ όμορφα εξώφυλλα, για την "αθόρυβη" αλλά συνεπή συνεισφορά σου στη RetroDB, για τα trivia σε τηλεοπτικές σειρές, για ..., για..., για... "Long overdue" φίλε μου, που λένε και οι φίλοι μας οι Άγγλοι...

Και προχωρώντας στο "νεότερο" μέλος μας από την άποψη του χρόνου παρουσίας στην κοινότητα, θα ήθελα να πω ότι η αγαπημένη μας bambi έχει καταφέρει μέσα σε μόλις 1 + κάτι χρόνο να κάνει έντονη την παρουσία της στο forum, με καθημερινή παρουσία και άποψη στα κινηματογραφικά, στα τηλεοπτικά και στα θεατρικά θέματα του forum μας. Παρουσία, η οποία άλλοτε εμπλουτίζει υπάρχοντα θέματα, άλλοτε ανοίγει νέα ενδιαφέροντα threads, άλλοτε μας "παιδεύει" το μυαλό με ενδιαφέροντα κουίζ, άλλοτε μας "βάζει δύσκολα" αναγκάζοντάς μας να επιλέξουμε μεταξύ αγαπημένων σε διάφορες δημοσκοπήσεις, άλλοτε έχουμε την χαρά να απολαύσουμε μεγαλύτερα κείμενά της στο Blog και τέλος, άλλοτε ομορφαίνει το forum μας με φωτογραφίες της BB :) Και αυτό που είναι ιδιαίτερα σημαντικό είναι ότι με ό,τι καταπιάνεται, όπως άλλωστε και ο john (και αυτό είναι ένα κοινό τους χαρακτηριστικό) είναι βέβαιο ότι το κατέχει, έχοντας βαθιά γνώση του θέματος το οποίο αναλύει και ότι θα το παρουσιάσει πάρα πολύ όμορφα, τόσο εικαστικά, όσο και φρασεολογικά. Διότι τα κείμενά της bambinella είναι πάντα άψογα, καλογραμμένα, με συνοχή. Άξια!

Τι άλλο να πω για τα μέλη μας (πλέον "Honoured") ; Να ευχηθώ καλή συνέχεια και να συνεχίσετε με το ίδιο κέφι και ενθουσιασμό παιδιά! Και... σας ευχαριστούμε!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ασπαζομαι οσα γράφουν ολοι πιο πανω και πιο αναλυτικα και εμπεριστατωμενα ο bernard.c για τους δυο τιμωμένους της παρεας μας. Ξεχωριστη η παρουσια και των 2 φιλων και τυχεροι ολοι εμεις που μοιραζομαστε τις γνωσεις τους και το μερακι τους. Μια ιδιαιτερη αναφορα στην Bambi:Της οφειλω ευχαριστιες για οσα μου εχει στειλει ως τωρα, χωρις ποτε να παρακαμψει καποιο αιτημά μου.

Ελπιζω και οι δυο εκλεκτοι να συνεχισουν με το ιδιο κεφι και να κανουν παντα αισθητη την παρουσια τους.
 
Τα συγχαρητήρια και από μένα παιδιά.

Την τούρτα αυτή τη φορά πρεπει να την κεράσετε εσείς :D
 
Μπράβο παιδιά πολλά συγχαρητήρια!!!!!


Το αξίζετε και με το παραπάνω!!
 
Απολύτως δικαιωματική "αλλαγή κατηγορίας" και για τα δύο αυτά μέλη!

Well done boy and girl! :D :D
 
Πίσω
Μπλουζα