Honoured Users

pooky(1) είπε:
Να του ευχηθούμε και χρόνια πολλά μιας και γίνεται 93 σήμερα.
%CE%9C%CE%97%CE%A4%CE%A3%CE%9F%CE%A4%CE%91%CE%9A%CE%97%CE%A3.jpg


93... Χεχεχε !!! Γιατι να το κρυψομεν αλλωστε...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δηλαδή οι honoured users μεταφράζονται σε "επίτημα μέλη" ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Αχ DINO, DINO.... Δεν φτάνει το πρασινάκι, δεν περισσεύει η Πανάθα, σε βλέπω και μόνιμα ξενύχτη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
(δεν είχες ποτέ παράπονο επ'αυτού... :D )
 
Εστω και με τρελη καθυστερηση, #)

θελω να ευχηθω ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στα παιδια, και να ειστε παντα στην ζωη Honoured και Green (με την εννοια του eco-friendly) :D

Grazie di esistere! :flower:
 
FORD231 - Honoured

Ο τιτλος "Honoured" ηταν και ειναι μια τυπικη ενδειξη ειλικρινους ευχαριστιας προς μελη που βοηθουν τη κοινοτητα να κανει τα βηματα προς τα εμπρος.

Μετα απο 2 χρονια+ υπαρξεως του "θεσμου", βλεπω οτι εχουν γινει και "σωστες" και "σωστοτερες" εκτιμησεις απο τη μερια μας.

Oλοι οι Honoured χρηστες προσεφεραν στο παρελθον. Πολλοι απο αυτους ομως δεν συνεχισαν οχι μονο να προσφερουν αλλα καν να συμμετεχουν. Φυσικα και ειναι ανθρωπινο και δεν ψεγουμε κανεναν. Αφενος ουδεις ζητησε να "προαχθει" και απο την αλλη, η ζωη εχει πολλα στροφιλικια, τα ενδιαφεροντα και οι προτεραιοτητες ακομα και στις χομπιστικες ασχολιες αλλαζουν.

Και μετα τον βαρετο προλογο θα ηθελα να ανακοινωσω οτι ο φιλος FORD231 ειναι πλεον μελος της "συντροφιας" των Honoured. Ειναι ενα μελος ιδιαιτερα διακριτικο αλλα συναμα μεθοδικο και με τεραστια ανιδιοτελη προσφορα. Ουδεποτε εχει δημιουργησει θεμα και ειναι αγαπητος απο το συνολο της κοινοτητας.

Ειμαστε ευτυχεις που εχουμε τετοιους ανθρωπους στο RetroManiaX...

Ευχαριστουμε Βασιλη και σορυ για την απροειδοποιητη αυτη κινηση ;)
 
Μπράβο στον αγαπητό FORD!!! Του άξιζε και με το παραπάνω αυτός ο τίτλος!! Από την πρώτη στιγμή που μπήκε στο φόρουμ μοιράστηκε μαζί μας ουκ ολίγα καλούδια, πάντα ευγενής, πρόθυμος και το πιο σημαντικο: διακριτικος! Πάντα τέτοια Βασίλη! :D
 
Τα συγχαρητήρια μου στον ford231 και εύχομαι και εις ανώτερα. Θα συμφωνήσω απόλυτα με την sunset σ αυτά που λέει.
 
Η παρουσια του ειναι ξεχωριστη και το βλεπουμε ολοι ;)
 
Αν σας πω ότι δεν εχω λόγια θα με πιστέψετε?


Δεν ξέρω τι να πω!!!!!! Τι όμορφη έκπληξη είναι αυτή?



Ένα
ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ θα είναι λίγο?


Νομίζω πως ναι ..
ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για την μεγάλη ΤΙΜΗ που μου κάνετε


ΟΛΟΙ εδώ μηδενός εξαιρουμένου είναι
ΕΝΑΣ και ΕΝΑΣ


Σε αυτό το φόρουμ
ΟΛΟΙ (λίγο πολύ δεν έχει σημασία) προσφέρουμε για να θυμηθούνε οι μεγάλοι και να μάθουνε οι μικροί το όμορφο παρελθόν της τηλεόρασης του τότε..


ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ


ΜΕ ΤΙΜΗ FORD 231
 
FORD231, συγχαρητήρια και από μένα.

Αν και ο τομέας που έχεις πάθος είναι εντελώς διαφορετικός από το δικό μου, (όντας κάτω από την ίδια στέγη - φόρουμ) οι προσπάθειές σου είναι το λιγότερο άξιες επαίνου και αμέριστου σεβασμού.

Συνέχισε να κάνεις αυτό που σου αρέσει με όλη σου τη ψυχή, άνθρωποι σαν και σένα χρειάζονται σε περισσότερο αριθμό, όχι μόνο στο retromaniax, αλλά και στη ζωή.
 
Συγχαρητήρια και απο εμένα. Δεν έχω παρακολουθήσει εκτενώς την συνεισφορά σου μιας και δεν είναι ο τομέας ενδιαφέροντως μου.

Εύχομαι να συνεχίσεις να προσφέρεις όσο μπορείς στην κοινότητα και αυτή να σε ανταμείβει!!
 
Συγχαρητήρια στον FORD231 για την αναγνώριση της συνεισφοράς του!

Η συνεισφορά του στο forum με την αδιάκοπη παροχή οπτικοαστικού και έντυπου υλικού είναι πραγματικά συνεχής και αδιάλειπτη!

Τον ευχαριστούμε για άλλη μια φορά! :)
 
Ε τώρα ξέρουμε ποιός θα κεράσει στην επόμενη συνάντηση :D :p (Τsaaaaaaalk βιάσου γιατί θα το ξεχάσουμε μετά)

Μπράβο Ford, το άξιζες και με το παραπάνω.
 
O ford231, ανεβάζει συνεχώς και ακούραστα, videos προς τέρψιν όλων των ρετρομανιακών τηλεορασάκηδων!!!

Σε ευχαριστούμε για το ταξίδι στον τηλεοπτικό χρόνο, αγαπητέ ford231!

Πολλά συγχαρητήρια!
 
Να σε συγχαρώ και εγώ με τη σειρά μου. Πολλή δουλειά που διακρίνεται από μεθοδικότητα και συνέπεια. Σπάνιο υλικό, εύστοχα σχόλια και πολύ ενδιαφέροντα θέματα, πραγματικά.

Σε ευχαριστούμε για όλα όσα έχεις μοιραστεί μαζί μας. Χίλια μπράβο !!!
 
Ωραίος ! :thumbup:
 
Αντε! Και αργήσατε! Εχει προσφέρει για 5 μαζί (ακόμα κι εμένα ξεπέρασε :D :D:D)....
 
Πίσω
Μπλουζα