Honoured Users

Μπραβο, FORD. Το αξιζες με το παραπανω!
 
Δικαιωματικά έγινε honoured ο φίλος.Συγχαρητήρια! ;)
 
Μπραβο, FORD. Η μέχρι τώρα προσφορά σου είναι και μεγάλη σε όγκο δεδομένων και πάντα διακριτική. Το αξίζεις και με το παραπάνω!
 
Βασίλη είσαι ΜΕΓΑΣ ευεργέτης του φόρουμ και εμού του ιδίου προσωπικά! Σε ευχαριστώ από καρδιάς αγόρι μου!
 
Συγχαρητήρια και από μένα Βασίλη, σίγουρα αξίζεις τον τίτλο και σε ευχαριστώ κι εγώ με τη σειρά μου για την προσφορά σου :)
 
Και τα δικά μου συγχαρητήρια Ford!!! :cheers: :cheers:

Τα λόγια είναι περιττά για την εκπληκτική σου προσφορά στο φόρουμ!!!

Κάθε βιντεάκι σου και ένα ακόμη ταξίδι στις όμορφες εποχές που ζήσαμε!!! :thanx2: :thanx2: :thanx2:

 


(η τούρτα;;; που είναι η τούρτα οέο;;;; :super: )

 
 
Κι απο εμένα πολλά πολλά συγχαρητήρια! Σ'ευχαριστούμε για το πολύτιμο υλικό που μας προσφέρεις! :D

(Είμαι σίγουρη ότι σε ευχαριστούν και πολλοί δημοσιογράφοι σε διάφορα κανάλια, μιας και έχω δει ουκ ολίγα αποσπάσματα στην tv με το δικό σου λογότυπο... ;) )
 
serano915 είπε:
Κι απο εμένα πολλά πολλά συγχαρητήρια! Σ'ευχαριστούμε για το πολύτιμο υλικό που μας προσφέρεις! :D
(Είμαι σίγουρη ότι σε ευχαριστούν και πολλοί δημοσιογράφοι σε διάφορα κανάλια, μιας και έχω δει ουκ ολίγα αποσπάσματα στην tv με το δικό σου λογότυπο... ;) )
Καλά αυτό ξαναπές το!

Δεν μπαίνουν στον κόπο να ψάξουν τα δικά τους αρχεία και ψαρεύουν ότι βρουν στο YouTube! Ειδικά τον Ford, τον έχουν "τιμήσει" πολλές φορές.
 
sunset89 είπε:
Δεν μπαίνουν στον κόπο να ψάξουν τα δικά τους αρχεία και ψαρεύουν ότι βρουν στο YouTube! Ειδικά τον Ford, τον έχουν "τιμήσει" πολλές φορές.
Γιατί αν τα αναζητήσουν αλλού θα ''φάνε πόρτα'' οπότε η εύκολη λύση βλέπεται.
 
Χαίρομαι που αυξάνονται τα honoured members διότι αυτό σημαίνει ότι όλο και περισσότεροι προσφέρουν στο φόρουμ!

Συγχαρητήρια λοιπόν στο νέο μέλος της ομάδας των "τιμώμενων"!
 
Συγχαρητήρια, Φορντ! Χάρη σε σένα αναδείχθηκε (με το ξέθαμμα των βίντεό σου) και την αγάπη σου για την έννοια "κρατώ αρχείο" ένα μεγάλο μέρος της ιστορίας της ελληνικής τηλεόρασης. Έτσι ανακαλύψαμε ονόματα τηλεπαρουσιαστριών, θυμηθήκαμε εκπομπές και τηλεπαιχνίδια και γελάσαμε ή κλάψαμε από συγκίνηση ξαναβλέποντας έστω και μερικά λεπτά από αγαπημένες μας εκπομπές της ρετρό TV. Να είσαι καλά!
 
tsalk είπε:
Γιατί αν τα αναζητήσουν αλλού θα ''φάνε πόρτα'' οπότε η εύκολη λύση βλέπεται.
Ακριβώς και φυσικά μιλάς ώς ομοίως παθών από τέτοιες ενέργειες! :)

Τέλος πάντων, καλά να είναι ο Βασίλης, πάντα να προσφέρει! Το σημαντικότερο είναι ότι το κάνει και το χαίρεται!
 
Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια είστε Μοναδικοί


και λόγω απουσίας μου από την Ελλάδα λόγω των εορτών (άδεια από αύριο)



να ευχηθώ σε όλο το Retromaniax και όχι μόνο Καλό Πάσχα και η Ανάσταση Του Κυρίου να δώσει σε όλο τον κόσμο



Ειρήνη Αγάπη και Ευτυχία και σε όσους εορτάζουν χρόνια τους πολλά!!


Με τιμή FORD 231
 
Βασίλη συγχαρητήρια κι απο 'μένα για την διάκρισή σου αυτή! Το αξίζεις και με το παραπάνω για το σπουδαίο υλικό που έχεις ανεβάσει και την γενική προσφορά σου!
 
Bambinella 100, Johnalepou...Honoured Users

Αλλα δυο αγαπητα μελη, η Bambinella 100 και ο Johnalepou, μπαινουν στην συντροφια των Honoured μελων, αυτο τον εντελως συμβολικο τροπο που διαθετουμε για να εκφραζουμε "εμπρακτα" τις ευχαριστιες μας για τη προσφορα στη κοινοτητα.

Δεν θα πω πολλα λογια αφου ολοι αναγνωριζουν τις βαθιες τους γνωσεις, την καθημερινη τους τριβη με το φορουμ, τα πολυ δυνατα θεματα που ανοιγουν για συζητηση, τις πολυ καλες σχεσεις που διατηρουν με ολη τη κοινοτητα (και ειμαι και σε μερος χωρις air condition και εχω σκασει - πρεπει να αποδρασωωωωωωωω :) ).

Βιβη και Γιαννη, η παρουσια σας στο RetroManiaX αποτελει ενα απο τα προνομια της κοινοτητας. Σας ευχαριστουμε για την προσφορα σας!

Keep up the good work που λενε και οι Αγγλοσαξωνες....
 
Συγχαρητήρια και στους δύο :cheers: που με τις απίστευτες γνώσεις σας ομορφαίνετε το φορουμάκι μας!!! :thanx2:
 
Πίσω
Μπλουζα