Honoured Users

και εις ανώτερα παιδιά...
 
Συγχαρητήρια και από εμένα αν και ασχολούμαι με το forum λίγο διάστημα. Καλή συνέχεια. Πάντα να αναπολούμε τις ευχάριστες στιγμές του παρελθόντος ώστε να παίρνουμε κουράγιο για το απρόβλεπτο μέλλον.
 
Θερμά συγχαρητήρια στους τιμηθέντες. Πάντα άξιοι και ρετρομανείς.
 
Honoured Users III

[newsimage]http://www.retromaniax.gr/resources/knight2.jpg[/newsimage][newstext]Άλλη μια ομάδα συντονιστών ολοκλήρωσε επιτυχώς τη "θητεία" της. Αδιαμφισβητητα η πιο επιτυχημένη μιας και επί ημερών της άλλαξε σε τεράστιο βαθμό η δομή του φόρουμ, η κανονικοποίηση των ποστς, η αναδιάταξη πληροφοριών. Προστέθηκαν νέες ενότητες και εμπλουτίστηκαν οι παλιές. Οι τριβές ήταν μηδενικές και η συνεργασία υποδειγματική.

Το λιγότερο που θα μπορούσαμε να κάνουμε στα παιδιά αυτά, είναι η "αναβάθμιση" τους σε Honoured Users. Έτσι καλωσορίζουμε στην τιμητική αυτή βαθμίδα τους Λορένα, ChristosM, Rygar, Juanita.

Στους εναπομείναντες (και στους καινούργιους που θα ανακοινωθούν στο κοντινό μέλλον) ευχόμαστε να είναι κεφάτοι και με πολλές ιδέες. Έχουμε πολλά πράγματα να φτιάξουμε φετος.

Οφείλουμε btw να κανoυμε μια ειδική μνεία στην Kambia και στον BernardC που με φοβερή διακριτικότητα, υπομονή και επιμέλεια "γαζώνουν" καθημερινά το φόρουμ και έχουν προτείνει τις περισσότερες εκ των αλλαγών που έχουν προκύψει.

[/newstext]
 
Α!!! Τι καλά!!! Πρασίνισα!!! :)

Και μου πάει τέλεια!!! :happyjump:

Να ευχαριστήσω και εγώ με τη σειρά μου τους αντμίν για την τιμή που μου έκαναν να είμαι mod (ίσως η χειρότερη από όσους πέρασαν :p ) καθώς και για την τωρινή!!! :thanx2:

Καλή δύναμη στους παλιούς :clap: και καλή αρχή στους νέους!!! :thumbup:
 
Μπράβο σε όλους σας !!! Πάντα τέτοια !
 
εύγε!!!! πάντα τέτοια
 
Congrats και απο μενα παιδια!!!

 


Σας ευχαριστουμε πολυ για ολα!!!



 
Εκ της δημοσιογραφικής ομάδας του Retromaniax.gr!

(σόρρυ αλλά την σχετική άνεση την έχω με τον rygar και τον Wally+ ότι οι υπόλοιποι δεν έχετε τόσο εκμεταλλεύσιμα άβαταρ:Ρ)




telosw.jpg
 
Συγχαρητήρια παίδες κι ευχαριστούμε για όλα!

@status έγραψες.... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
Πολλα συγχαρητηρια σε ολους σας!!! :clap:
 
Γουάου!!!!! Εγινα πράσινος!!!!! ΠΑΟ4ever!!!!! ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!!

ΥΓ.: efxaristo! :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πολλά συγχαρητήρια! Το αξίζετε και με το παραπάνω... :thumbup:

Ευτυχώς το skin του forum είναι κόκκινο και παρηγοριέμαι από την πρασινίλα...
 
XA XA XA XA XA!!!!!!!!

Status respect.

Rygar και Huanita τώρα μπορείτε μαζί με το DINO να ψάλετε άφοβα και δυνατά τον ύμνο της πανάθας!!!!!!!!!!!! :p :p:D:D

Αει σιχτίρ με συγκινήσατε...... :p

Μπράβο στα παιδιά πάντα τέτοια!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Μπράβο σε όλα τα τιμώμενα μέλη για την πολύτιμη προσφορά τους στο retromaniax !!

To αξίζουν και με το παραπάνω. :thumbup:
 
Ευχαριστούμε παιδιά για όλα όσα έχετε κάνει και συνεχίζεται να κάνετε στο φόρουμ.

Τα συγχαρητήριά και από εμένα

Αυξάνονται οι πράσινοι!
 
status είπε:
Εκ της δημοσιογραφικής ομάδας του Retromaniax.gr!
(σόρρυ αλλά την σχετική άνεση την έχω με τον rygar και τον Wally+ ότι οι υπόλοιποι δεν έχετε τόσο εκμεταλλεύσιμα άβαταρ:Ρ)




telosw.jpg

Αχαχαχαααααααααααααααααααααααααα!!!!!!! Ελεος!!! Τωρα το ειδα, δε μπορούσα να το δω απο τη δουλειά!!! Εισαι φοβερος!!!
 
Πολλά συγχαρητήρια σε όλους σας ! :) )
 
Συγχαρητήρια παιδιά!!
 
Πίσω
Μπλουζα