Metal Gear Solid 4: abandon ship και άλλες ιστορίες...

Τρειλερ και απο οτι φαινεται θα ειναι σε 1460p αναλυση.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=K2chF6cYj-w]YouTube - NEW Metal Gear Solid 4 Trailer April 2008
 
1024*768 AKA 665p anamorphic ;)
 
Wally είπε:
To MGS4 κατα 99% ειναι....576p!

Βill ασε τις τσουπρες και φερτo στο 360 στα 720p τα Χριστουγεννα


Σε αφηνω στην κριση του λαου βρεεε.

Ειναι και αγιες μερες μην κολαστω. :rant: :tsktsk:
 
Οτι ειναι sub-720p ειναι...

sub-720p :D

Εσυ μιλαγες για 1000αρες P :D

Αλλα δεν ειναι εκει το προβλημα.

Το προβλημα ειναι οτι τα γραφικα που ειδαμε στο gameplay video ουτε σχεση εχουν με τα prerenders που τρωγαμε στη μαπα τοσο καιρο ουτε μπορουν πουθενα να συγκριθουν με τα αντιστοιχα του Halo3...

Κοιτα τα εφε της φωτιας και πες μου αν ειναι για γελια ή για κλαματα...

:tease:
 
Ρε'συ μην μου κολλας ,θα σε ισοπεδωσω. :D :D

Youre going down. The only question is when... φιλε. :D

Kojima says he is "very satisfied with the game's final result." 


In an interview for the prestigious spanish website Meristation. Kojima says he is very satisfied with the end result of his final game Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots.

He says: "I am very satisfied with the final result of the game and I believe the gamers will feel the same."

He also goes on to speak about the new technologies and Blu Ray capability. About which he states that "if there was more space I would have added more content like levels and characters".

At the interview he also talks about a lot more like the emotions that the gamers will experience with the game, the risks of chosing to go exclusive to one platform as well as his reasons to do so.
http://www.n4g.com/ps3/News-139158.aspx

cartman360.jpg


[ame=http://www.youtube.com/watch?v=WQ5h_jTgNgY]YouTube - Metal Gear Online Gameplay (camera video)
 
Τα πρώτα δέκα λεπτά του MGS4, for your eyes only! (Λέμε τώρα :D )...

ΠΡΟΣΟΧΗ! SPOILERS AHEAD!

Δείτε το video
 
8

οχταρακι...you know...eight
 
Προσωπικά δεν το έχω παίξει για να έχω άποψη, αλλά δεν περίμενα να δώσει κάτι παραπάνω το EDGE...
 
Aν εξαιρεσεις τη μαυρη περιοδο που εσφαζε το Saturn,το EDGE θεωρειται η πιο αξιοπιστη πηγη reviews.
 
Έναν τον έχουμε......... :D
 
Γιατι ρε αδερφια? Εχετε να αντιπαραβαλετε καποιο αλλο gaming εντυπο ως σημειο αναφορας βαθμολογιων?
 
Δεν εννοούσα οτι δεν είναι έγκυρο...

Έχει υψηλά standards (και καλά κάνει)...

Παρόλα αυτά ακόμα απορώ πως έδωσε στο Halo 3 10/10.... 8)
 
Μα δεν υφισταται αλλη βαθμολογια για τον ΒΑΣΙΛΙΑ
 
DINO είπε:
Δεν εννοούσα οτι δεν είναι έγκυρο...Έχει υψηλά standards (και καλά κάνει)...

Παρόλα αυτά ακόμα απορώ πως έδωσε στο Halo 3 10/10.... 8)
Εμείς που το έχουμε παίξει δεν απορούμε καθόλου... ;)
 
DINO είπε:
Παρόλα αυτά ακόμα απορώ πως έδωσε στο Halo 3 10/10.... 8)

TallMan είπε:
Εμείς που το έχουμε παίξει δεν απορούμε καθόλου... ;)
Μα καθόλου. Το Halo είναι η ναυαρχίδα και το σημείο αναφοράς των παιχνιδιών του 360. Αν το παίξεις απο την αρχή ως το τέλος είμαι σίγουρος οτι θα σου φύγει κι εσένα η απορία ;)
 
Τι θέλω και μιλάω; :p

Το 8/10 του MGS4, σημαίνει οτι υπάρχει ακόμα δυνατότητα για εξέλιξη των παιχνιδιών του PS3, και σίγουρα υπάρχει, καθώς το PS3 βγήκε πολύ αργότερα από το 360 και όλοι ασπάζονται την τεχνολογική ανωτερότητά του...

Εκτός από τον Wally! :D
 
DINO είπε:
Τι θέλω και μιλάω; :p
Το 8/10 του MGS4, σημαίνει οτι υπάρχει ακόμα δυνατότητα για εξέλιξη των παιχνιδιών του PS3

Μακάρι...και το λέω πολύ σοβαρά αυτό. Δεν βλέπω κάτι τέτοιο δυστυχώς στο άμεσο μέλλον και στα επερχόμενα παιχνίδια, οπότε προσωπικά δεν συντρέχει λόγος αγοράς PS3 για αρκετό καιρό ακόμα...
 
Πίσω
Μπλουζα