Playstation 4

God of War απο οτι δειχνει θα'χει.


Και δεν στο λενε καθαρα..
 
Θα ξενυχτήσουμε απόψε και αύριο έχουμε δύσκολη μέρα...

Τεσπα...

Μερικές λεπτομέρειες από έγκυρη(?) πηγή: kotaku says...
 
Παιδιά έχει κανένας link για το live για να μην ψάχνουμε την τελευταία στιγμή;
 
attachment.php


'Ηρθε στο mail μου, σήμερα...
 
Και στη ψαραγορα θα εχει γιγαντιες οθονες για να παρακολουθησει ο κοσμος τα

 
DINO είπε:
attachment.php

'Ηρθε στο mail μου, σήμερα...
Εγώ, πάλι, έτσι όπως το βλέπω, μάλλον θα είμαι σε αυτούς που θα κοιμηθούν! :D

Δείτε το, να σας διαβάσω αύριο το πρωί και μετά να το δω χωρίς εκπλήξεις το απόγευμα! :D
 
PC gaming here I RETURN!!!!! :D
 
Εγώ προσωπικά θα το αγοράσω σε ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 2 χρόνια. Από τη στιγμή που θα βγει τελη Δεκεμβρη 2013, συν κανας χρόνος να πέσουν λίγο οι τιμές (αναλόγως και το ποσό εκκίνησης), άρα μιλάμε για το 2015:D. Πρόβλημα θα εχουμε οι κάτοχοι PS3 σε περίπτωση που οι προγραμματιστές σταματήσουν την παραγωγή τίτλων για μας. Από τη στιγμή που η νέα CPU θα είναι x86, δε θα εχουν τη δυσκολία που είχαν όταν ξεκινούσαν να προγραμματίζουν στον Cell του PS3. Θα δούμε πώς θα πάει...
 
Eμεις εχουμε τα ρετρο μας παιχνιδακια δεν εχουμε αναγκη,ο καθενας μας εχει απο 2.000 τιτλους φυσικους και τεχνητους.


Ενδιαφερουσα η συνεργασια Σονυ-Blizzard και ιδιαιτερα το Diablo 3 που απο οτι διαφαινεται εξαρχης σχεδιαστηκε για κονσολες και τα "where the money is"



Τα υπολοιπα εν καιρω θα τα πουμε (αν υπαρχουν).
 
Ούτε Chad Warden, ούτε Giant Enemy Crabs, ούτε Riiiiiidge Raceeer...απογοήτευση :p
 
Aardvark είπε:
Eμεις εχουμε τα ρετρο μας παιχνιδακια δεν εχουμε αναγκη
Καλά μη ντο λές! Κάτσε να βγει κανα Uncharted 4 αποκλειστικά για το PS4 και ύστερα το ξανασυζητάμε.... :D
 
Stormwatch είπε:
Ούτε Chad Warden, ούτε Giant Enemy Crabs, ούτε Riiiiiidge Raceeer...απογοήτευση :p
+1 :p

περα απο την πλακα το χειριστηριο μου φαινεται πολυ ασχημο. Καλη προσθηκη τα 8gb αντι τα 4gb που ξεραμε και τελικα gddr5. Παρουσιαση κονσολας και ουτε που την ειδαμε :p ;; Αυτο το Gaikai για να δουλεψει τι συνδεση θα απαιτει αραγε;; και τι αποκριση θα εχει; απο τα παιχνιδια που δειξανε το Deep Down της Capcom μου αρεσε πολυ σαν γραφικα. Σε γενικες γραμμες ηταν Οk παρουσιαση νομιζω.

Να δουμε και τιμη. (πιστευω θα ειναι πιο ακριβο απο το νεο Xbox, ετσι οπως τα βλεπω)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Περιμενουμε με το μικροφωνο στο χερι τις δηλωσεις απο τον προφεσορα,αν δεν μιλησει αυτος ολα τα λογια ειναι περιττα.


Αντε Μαστερτσιφη μου ,δωσε μας τα φωτα σου.
 
Ευτυχώς το χειριστήριο έμεινε σχεδόν ανέπαφο σχεδιαστικά. Μόνο κάτι ψιψιψόνια για να χτυπάει στο μάτι προστέθηκαν, πάλι καλά.
 
Ε οχι και ανεπαφο πιο χοντρα "πιασιματα" και πιο "πλατυ" γενικα . Δες μια συγκριση :

sixaxis-controller-2.jpg


dualshock02.jpg


PS3_controller.jpg


dualshock04.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα