Playstation 4

Εγω ειδα μια θολουρα και τιποτα παραπανω.Καλο το Hype αλλα το εχουν [edited]....[/edited] το πραμα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ναι ,θολουρες και γρηγορα κοντινα,κοινη πρακτικη χρονων ,παει να κλεψει και λιγο την παρασταση απο την αυριανη παρουσιαση της M$.
 
Μαυρο και τετραγωνο ναι, αλλα δεν μου κανει για κυβος.
 
Για να δουμε απο το βιντεακι δεν εβγαλα και πολλα συμπερασματα εκτος του οτι θα εχει πολλες γριλιες-ανοιγματα :p

edit. αυτο που μοιαζει με καμερα ειναι το ps eye (ειδες τα τσακαλια του Νεογαφ το βρηκανε αμεσως :p , τυχαια το βρηκα δεν συχναζω σε τετοια μερη :D χαχαχα)

IvZRHdh.jpg


IvZRHdh.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
edit. αυτο που μοιαζει με καμερα ειναι το ps eye (ειδες τα τσακαλια του Νεογαφ το βρηκανε αμεσως
tinysmile_tongue_t.png
, τυχαια το βρηκα δεν συχναζω σε τετοια μερη
tinysmile_fatgrin_t2.png
χαχαχα)
 


Tι να μας πουν τα τσακαλια του neogaf ,πεντε ποστ πιο πανω το ειχε βρει το retromaniax.
 
Aardvark είπε:
 


Tι να μας πουν τα τσακαλια του neogaf ,πεντε ποστ πιο πανω το ειχε βρει το retromaniax.
Σωστος! το διαβασα το ποστ του Krem13 ! αλλα δεν ειδα φωτο , εννοουσα την φωτο :D
 
χαχαχαχαχ , ε μας είχαν δείξει από τον Φεβρουάριο τη μορφή της κάμερας :p
 
Ωραια πραγματα.


Και επισημα 2013.





image_302681_460.jpg
 
Διαφημιστικό με μεγάλα λόγια λες και ανακάλυψαν τον τροχό.

"Now its the time. The world's greatest players are going to entertain, create and amaze on the ultimate stage. This year a new generation will push the boundaries of play and share in moments of wonder. This year players will become legends." (και από κάτω το αυτοκόλλητο του champions league).

Οπότε, ποδοσφαιράκι?
 
Δεν νομιζω ,ειναι χορηγος στο CL,λογικα θα πεσει διαφημιστικο.


Οσο για τα λογια ,εχουμε ακουσει τα ιδια και more απο ολους,common practice.
 
Το νου μας το βράδυ στον τελικό για καμιά διαφήμιση...

Μόνο για τις διαφημίσεις αξίζει να τον δούμε εξάλλου... :p
 
To ξερουμε ηδη το σκορ.

8r76cb5.jpg
 
Kαι επισημα ολα τα παιχνιδια του Ps4 θα υποστηριζουν το Psvita.
 
Αυτό, είναι ένα εξαιρετικό νέο - τουλάχιστον για μένα....

Αν ήξερες πόσες φορές ευχήθηκα να μπορούσα να πάρω τα παιχνίδια από την κονσόλα μου στο PSP μου.... Με κάνει να σκέφτομαι σοβαρά την αγορά και των 2, σ' ένα απώτερο μέλλον! :)
 
Mετα την λιστα του ONE ,εσκασε μυτη απο Neogaf και αυτη του PS4.


Εγω διαλεγω τα Diablo III ,GTAV και Uncharted 4 και ειμαι καλυμμενος μεχρι το πασχα.





foto.jpg
 
και αν βλέπαμε και τους υπόλοιπους τίτλους θα ήταν ακόμα καλύτερα :D

...5 μέρες ακόμα :)
 
Πίσω
Μπλουζα