Retro Συνάντηση...

@xalia: Μην ανησυχείς αγόρι μου ο ιδιοκτήτης του Revenge of Rock είναι φανατικός Nintendoβιος! Θα του εξηγήσουμε τη θέση σου και με συνδυασμό του ότι πέρασες άσχημα παιδικά χρόνια θα καταλάβει. (Για το shock της Sega εννοώ)

Μόνο μην φέρεις κανένα laptop μαζί σου....... Εκεί σε βλέπω να τρώς πόρτες παράθυρα πατώματα τουαλέτες........
 
Καλή η μέρα και η ώρα. Πάνω στην Λ.Αλεξάδρας έχει την μπυραρία "Αλεξάνδρα". Διαφορετικά για Εξάρχεια "Οστρια"
 
Άλλος είναι αυτός που πάει για καφέ και έχει μαζί το laptop...
 
Εδώ που τα λέμε με laptop's, WiFi, ΜΑΜΕ, Kailera μπορούμε να το κάψουμε :D

Ασε που θα τρέχουμε το Target Renegade σ'ολους τους emulator και θα δούμε που είναι καλυτερο Live. ;)
 
Χε χε! LOL xalia!!! LOL!!!!!

Give the laptop man a break, man!!!!!

He likes Sony, it's a bad thing, αλλά μπορούμε να τον μεταπείσουμε!

(Τηλεφώνησα ήδη στο Shadowdancer που θα αναλάβει τον ευγενή αυτό ρόλο)!!!!!!!!
 
AEON είπε:
Να μη τολμήσει να λείψει ο billy! :D
...θα δουλεύω "στάνταρντ", αλλά σχεδιάζω ήδη ένα έκτακτο "μαγείρεμα" υπηρεσιών, που θα μου επιτρέψει να παρευρεθώ !! (όχι μέχρι αργά όμως).

Νοιώθω ήδη πολύ άσχημα που τόσο καιρό που τα λέμε απο εδώ, δεν έχει τύχει να βρεθούμε και απο κοντά ούτε μία φορά.

Συνεπώς, μην ανησυχείς, θα είμαι σίγουρα εκεί - έχεις τον λόγο μου. :D
 
Εγώ δυστυχώς δηλώνω "κόλλημα".

Πάντως μιας και ψήνομαι για την παρέα, θα δω μήπως τα καταφέρω ...
 
Είμαι μέσα αρκεί να μου πείτε σε ποιό τελικά μέρος θα γίνει η συνάντηση
 
Ελπίζω να σας βρω όλους εκεί να τα πούμε από κοντά. Αναμένω κι εγώ οριστικά τον τόπο και την ώρα συνάντησης.....
 
ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΕ ΔΕΛΦΩΝ ΓΩΝΙΑ.....................

.................τι..............τι εγινε......?????καλα μην βαρατε πλακα εκανα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
akmaka don't worry, θα συναντηθούμε εμείς οι μανιακοί της Θεσσαλονίκης και θα έχουμε ζωντανή σύνδεση με Αθήνα. Το μόνο που χρειαζόμαστε είναι μια web camera.Το μόνο εύκολο!!! ;)
 
Πολυ καλη ιδεα!!!Αλλα μαλλον ο καφες θα καναναλωθει σε καποιο

ιδερνετ καφε!!!Εστω και ετσι!!!!
 
Δεν αρχίζουμε σιγά σιγά να αποφασίζουμε το μέρος; η Παρασκευή έρχεται! :)
 
AAAAAAAAAAEEEEEEEEEOOOOOOOOOONNNNNNNNNNNNNN!!!!
 
Πίσω
Μπλουζα