Retro Συνάντηση...

live ανταπόκριση telamonas άσε και κάτι κρυφό!!!
 
Τελικά άργησα να ποσταρω και καλύψατε όλο το φάσμα της ρετροσυνάντησης. Δεν έχω να συμπληρώσω τίποτα, απλώς ξανα-επισημαίνω οτι όλο το team αποτελείται απο συλλεκτικούς ρετρο-τύπους!

Χάρηκα που σας γνώρισα όλους!

@telamonas.stokos

Μου φαίνεται οτι αυτή η ψύχωσή που έχεις με τον Ambu είναι επειδή το όνειρό σου απο μικρός ήταν να γίνεις Global Mod αλλά δεν σου έκατσε ποτέ και ζηλεύεις :p :p :p
 
@Keeper

Οχι μωρε πως σου ρθε αυτο ?? :p :p :p
 
O telamonas ηταν κατατοπιστικοτατος!!!!!!!

Απο οτι βλεπω οι συζητησεις ηταν ακρως ενδιαφερουσες!!!!!!

Μια ερωτηση μονο....Εσυ βρε telamonie με ποιον μιλουσες???

Μηπως πλακωσες τα σουβλακια και τσακισες τα χωριατικα λουκανικα?

:D :D :D :D :D
 
Φιλε μου Akmaka η συνομιλια μου με τον Wally πανω σε θεματα λειτουργικων συστηματων και gameconsoles δεν μπορει να μεταφερθει στο forum γιατι θα με banαρει ο ambu και θα εχει δικιο :)

Οσο για σουβλακια - δεν ειδα κανεναν απο τους υπολοιπους να πηγαινει πισω !! οι retromaniax εχουν ολοι απιστευτη ορεξη !! :D
 
Όσοι ήρθαν για μασαμπούκες, ε;
 
Ναι σωστα...νομιζω ο Wally κανει διαιτα (μαζευει λεφτα για PS3...) :D
 
Χα χα!Δε ηξερα οτι οι retro αναμνησεις ανοιγουν την ορεξη!!

Μολις τσακισα μια πιτσα (Ρεψιμο διαρκειας).......παιζοντας Sensible soccer!
 
Τι κάνει ο Wally? Μαζεύει λεφτά για PS3? LOL!!!!

Γι' αυτό τώρα τελευταία δεν μπαίνει συχνά...... Πρέπει να έχει πιάσει δεύτερη δουλειά για να τα φέρει βόλτα. Αυτό το PS3 πολύ ακριβό ρε παιδί μου.

@akmakas: 'Ωπα τρελλάρα, θα μας κλείσουν μέσα. Τα τζάμια τα σκέφτηκες;
 
Λοιπον AEON αιτουμαι 3ημερο ban για τους κυριους που με ενεπλεκουν σε σεναρια SONY...
 
Απορριπτεται... ο επομενος :D :D:D
 
Πρώτη σου απόφαση σαν super mod ήταν αυτή;

ΕΓΚΡΙΝΩ την πρόταση του Wally.
 
Ο telamonas έχει ανεβάσει άβαταρ με προβοκατόρικο περιεχόμενο, οπότε καλά θα κάνει να προσέχει πως φέρεται στον φίλο μου τον Wally! :D
 
Να μην ανησυχεις Αρχηγε , δεν εχω τετοιες βλεψεις :D

Με την ευκαιρια να ευχηθω καλη επιτυχια στο φιλο μου ambu που με τη νεα του ιδιοτητα θα κανει οτι νομιζει (καλυτερο) για να παει μπροστα το forum μας. :)
 
κριμα που εχασα τη φαση πρεπει να ηταν γ@#@%η. Την επομενη φορα να βρεθουμε Βολο για τσιπουρα κι επισκεψη σε ενα απο τα τελευταια μεγαλα arcades στο κεντρο της πολης.
 
Ειλικρινά το ευχαριστήθηκα, κρίμα που έφυγα πριν την μάσα αλλά είμαι σίγουρος ο telamonas με κάλυψε και με το παραπάνω....

Ολη την ώρα, είχε κολήσει η βελόνα...."καλή η μπύρα, θα πάμε να ¨τσιμπήσουμε" τίποτα ?"

Παιδιά από την Θεσσαλονίκη, θα ανέβω σύντομα και θα κανονίσουμε μια συνάντηση, να ζηλεύουν οι Αθηναίοι :p
 
Με το καλό να έρθεις!!!! :D
 
valtasar αν ερθεις θα στρωσω κοκκινα χαλια!!!

Μεγαλη μας τιμη αναμενουμε!!!!!
 
Pixel 134 - The Legend Continues...

Ποιός είπε ότι το Pixel σταμάτησε να κυκλοφορεί;

Mε την εικαστική βοήθεια του φίλου μας του stee, τα πάντα είναι δυνατά (τεύχος τρελλοκομείο):

pixelretropy0.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα