The Karate kid 1,2,3 - Cobra Kai

Ελεος πια με αυτα τα ρημαδια τα remake..... :rant: :banghead: :rant: :banghead: :rant: :banghead:
 
χα χα εγω το περιμένω πως και πως, οπως και να ναι, οπότε ναι είναι μια ευχάριστη είδηση θα έλεγα
 
Μονο αυτο δεν περιμενα να δω!!! o_O :eek:

Θα 'ναι καλο; :xm: Ειδωμεν. :)
 
Έχω καλό προαίσθημα!

Δεν ξέρω τι σημαίνει YT Red

Aν διαψεύσουν τις προσδοκίες μου, τους περιμένουν αρκετές κλωτσιές πελαργός!
 
Μεγαλη φολα μου βρωμαει δεν ελπιζω σε τιποτα της προκοπης.
 
Δεν ξέρω τι σημαίνει YT Red
To youtube red ειναι η συνδρομητική υπηρεσια του youtube. Ουσιαστικα ειναι σαν το netflix συν οτι μπορεις να βλεπεις ολα τα υπαρχοντα βιντεο του youtube χωρις διαφημισεις (και offline). Το youtube επισης ειναι συμπαραγωγος σε original περιεχομενο υψηλης ποιοτητας (σαν τηλεοπτικες σειρες, ταινιες και ντοκυμαντερ) που ειναι αποκλειστικα στο youtube red.
 
παιδια θα ναι σειρα , αναμενουμε, λοιπον θα καλεσω κοσμο στο σπιτι να το δουμε οπως παλια που ημασταν ολη η γειτονια μαζεμενη οπως τοτε

 
παιδια θα ναι σειρα , αναμενουμε, λοιπον θα καλεσω κοσμο στο σπιτι να το δουμε οπως παλια που ημασταν ολη η γειτονια μαζεμενη οπως τοτε
Σειρά ναι. Δεν είναι, βέβαια, διαθέσιμο το YouTube Red στην Ελλάδα, ούτε καν στην Ευρώπη. Και μέχρι να έρθει εδώ η σειρά θα έχει τελειώσει. :/
 
Νεο τρεϊλερ ριχνει λιγο φως στην υποθεση,ποιος ειναι ο καλος και ποιος ο κακος δεν ειναι τελειως ξεκαθαρο..

.

Cobra Kai Trailer

 
Ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι απο τα καλυτερα franchise come-backs ever!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Βγηκαν τα επεισοδια,τα 2 πρωτα μαλιστα πρεπει να τα χει και δωρεαν το Youtube.

Θα τα δουμε συντομα!
 
Ολα βγηκαν, απλα τα δυο πρωτα ειναι δωρεαν.

Εχω δει τα πρωτα 3 και πρεπει να πω οτι μεχρι στιγμης μ' αρεσει πολυ.
 
το ενα μου αρεσε,οχι πολυ αλλα αρκετα,το 2 πρεπει να εινα καλο,δεν το χω δει ποτε ολοκληρο μονο μεχρι καποιο σημειο,θα ηθελα να το δω ολο,το 3 οχι
 
Μαλλον μπερδεύτηκες, λεμε για την καινουρια σειρα Cobra Kai, οχι για τις ταινιες! ?

Μολις ολοκληρωσα το δεκατο και τελευταιο επεισόδιο

της πρωτης σεζον
και μπορω να πω οτι ειναι εξαιρετικη.  Δεν εχω τιποτα αρνητικο να σχολιασω.

Ολοι οι οπαδοι του franchise (και ολοι οι 80ies lovers γενικοτερα) να σπευσουν!
 
Μαλλον μπερδεύτηκες, λεμε για την καινουρια σειρα Cobra Kai, οχι για τις ταινιες! ?

Μολις ολοκληρωσα το δεκατο και τελευταιο επεισόδιο

της πρωτης σεζον
και μπορω να πω οτι ειναι εξαιρετικη.  Δεν εχω τιποτα αρνητικο να σχολιασω.

Ολοι οι οπαδοι του franchise (και ολοι οι 80ies lovers γενικοτερα) να σπευσουν!
διαβασα απο τις πρωτες ανρτησεις το ποστ και εκει αναφεροταν στις ταινιες καργα
 
To Cobra Kai ειναι απιστευτα καλο. Και λεω απιστευτα γιατι με ολες αυτες τις ''αναβιωσεις'' 80'ς σειρων και ταινιων εχουμε καει τοσο πολυ που φυσαμε και το γιαουρτι. Πραγματικα την ευχαριστηθηκα την σειρα, καταφερνει οχι μονο να μεινει πιστη στο πνευμα ιδιαιτερα της πρωτης ταινιας, αλλα εξελισσει τους χαρακτηρες στο σημερα με ενα τροπο που σιγουρα θα αγγιξει τις ενηλικες πια εκδοχες των πιτσιρικιων που μεγαλωσαν με το Καρατε Κιντ.
 
Αγκρρρρρ ακομα δεν εχω αξιωθει να το παρακολουθησω!!!
 
Είναι η πρώτη φορά που ένα remake με ενθουσίασε. Να το δεις το ταχύτερο και θα καταλάβεις γιατί!
 
Πίσω
Μπλουζα