ThunderCats are... back!

wheeled warrior είπε:
συγνωμη ρε παιδια ειλικρινα επειδη δεν εχω καταλαβει? κρινουμε και κραζουμε ενα παιδικο που δεν το εχουμε δει καν?? ενα σποτακι 2 λεπτων ειδαμε κ αμεσωs το χαντακωσατε!! πρωτα απο ολα το παιδικο το προσαρμοζουν στα παιδια του σημερα που εχουν συνιθισει ναρουτο κ ολα τα αλλα τα χαζα παιδικα γιατι αυτη ειναι η αγορα του σημερα αλλα εγω χαιρομαι που οι σχεδιαστεσ κ οι παραγωγοι κ ολοι οσοι εμπλεκονται πηραν υπ'οψιν κ εμενα κ αλλους που ειναι hardcore φανατικοι κ οχι απλα ατομα α θυμαμαι το thundercats απο τα παιδικα που εβλεπα μικρος αλλα τωρα μου χαλασανε την αναμνηση!!! κ συμφωνω με τον slump!! οτι ναι ισως ειναι απο τα καλυτερα revival μαζι με το heman.

για να γίνω ποιο κατανοητός και να να δείξω αν γίνετε πόσο άσχετη είναι οι Ιαπωνες και πόσο κακό γούστο έχουν..

ας αρχίσω απο τον απόλυτο ήρωα Superman

superman208.jpg
389px-Superman.jpg
6a00d8341bfc7553ef00e550b0da2b8834-640wi.jpg


ίδιος φανταστικός όσα χρόνια και αν περάσουν οσα νεα παιδάκια γεννηθούν και έχουν μάθει στα manga και άλλα τέτοια κακόγουστα

παμε Spiderman

Spiderman3_by_babi.jpg
spiderman_photo_calendar.jpg
spiderman_aunt_may_mary_jane_watson_Marvel_comic_cover.jpg


παμε Ironman.. ίδιος χρόνια τώρα με μικρές αλλαγές, λογικό μιας και είναι πανοπλία

ironman.gif
2533876286_7f08fa6261.jpg


hulk ο λατρεμένος μου που με παρομοιάζουν μαζί του όταν νευριάζω :eek:

the-incredible-hulk.jpg
images.jpg
hulk_2_game_still1.jpg


ξέρω έλλειψη ρεαλισμού 50 χρόνια το ίδιο παντελόνι λολ...

ααααα βρήκα τον πατέρα του νέου πανθρο :eek: o_O

94885.jpg


βασικά απο εναν λαο (Ιαπωνες) που βλέπουν πορνό με παραμόρφωση στην εικόνα λόγο ταμπού και φτιάχνει αυτοκίνητα σαν τα toyota :p :p δεν περίμενα κάτι παραπάνω.. το μόνο που τους αναγνωρίζω είναι τα μοτοσακό ;)
 
Ωχ! Amigos τι εγινε καλε...

Ενταξει δεν ειναι και ετσι (νομιζω οτι τα παραλες λιγο)

Τι σου εκανε βρε ο καημενος ο Κοκοτας!!! :D
 
φιλε amigo!! εσυ μας δειχνεις ηρωες απο τον κοσμο των κομικ!!! αλλο τα κομικ αλλο το animation! καταλαβε το!!! αυτοι οι ηρωες που μασ δειχνεις συνεχιζουν χρονια στο προσκυνιο!!δεν ηταν 10 χρονια σταματαγανε μετα απο 5 ξαναβγαινανε κ παει λεγοντας!! oi thundercats ηταν στο προσκυνιο πριν 20 και χρονια. κ μετα εξαφανιστηκανε. παραμονο με ενα μικρο revival το 2001 στον κοσμο των κομικ!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
αχαχααχαχαχα ναι πράγματι τι φταίει ο κοκοτας να μοιάζει με ένα τραγικό animation (το κατάλαβα αλλά πάλι εμετό μου φέρνουν) ααααρε λαιον-ο τι σου έμελε να πάθεις δεν σε σώζει ούτε ο μπαρμπασταθης αοχαοχοαχαο... αααα και κατι αλλο μήπως με τα νεα δεδομένα και με τα σημερινά γούστα να τον κάνουν και γκέϊ ? λέω εγώ τώρα δεν ξέρω γιατί μια φλωρε φάτσα ιδικα για λιοντάρι την έχει.. να μην εχει και οφσορ εταιρεία να δηλώσει το θαντερ-τανκ
 
ελα σοβαρα τωρα αυτη ειναι η απαντηση σου?....κ το χιουμορ σου?
 
ρε μεγάλε τι ζόρι τραβάς? τι ασχολείσαι μαζί μου.. πλάκα κάνω άμα δεν γουστάρεις νάνι.. χέστηκα για τους θαντερκατσ μεγάλωσα βλέπεις έχω άλλα προβλήματα.. που θα μας τι πεις κιόλας αυτά σε άλλα φόρουμ οχι εδώ.. εφυγες
 
τι αμα δεν γουσταρω νανι ρε φιλε σου μιλησα ετσι? ρε τρυποκαρυδε?? κ στην τελικη αμα δεν γουσταρεις μην κραζεις ουτε να χαβαλεδιαζεις κ αμα ειναι να μιλαω σοβαρα κ να ερχεσαι εσυ επειδη ετσι γουσταρεις να κανεις πλακα κ την χεζεις την ολη φαση τι να σου πω ρε μπογο? κ τα πμ τα απειλιτικα αλλου!!
 
θα τα πούμε ... προς τους φίλους μοντ το πμ έλεγε "φτιάξε τον τρόπο σου μικρέ για να πάμε καλά"
 
Ξαφνικα νιωθω οκτω χρονων!! :)
 
εγω 6 αχχαχαχαχααχα αλλα φυσικό δεν είναι .. με 6χρονα όταν κάθεσαι 6 θα νιώσεις.. μπόγος τρυποκαρυδος? αχαχαχαχα μην σου πω 4χρονο.. γεμίσαμε νετμαγκες αλλα δεν μιλάω σέβομαι το φόρουμ μας και τους φίλους εδώ μέσα
 
Ρε'σεις τι τσακωνεστε...... (Peace Please)

Παει το τσακισατε το thread αυτο, τι να πω....

Της Τσιταρας το καγκελο γινεται εδω!!! :D

coolαρετε και ριξτε το στο αστειο να τελειωσει!!!

Οσο για τους Mods προβλεπω πολυ δουλεια να σβηνουν posts!
 
ρε φιλε!!που εσυ δεν εισαι νετ μανγκας!!! πως σεβεσαι το φορουμ ρε φιλε οταν ερχεσαι κ χαβαλεδιαζεις με καποια πραγματα που οι αλλοι θελουν να τα συζητηουν σοβαρα?? οκ εσυ μεγαλωσες κ ασχολεισαι με αλλα μεγαλιστικα πραγματα κονσολες games και τετοια αλλα δεν ηρθα πουθενα να κανω πλακα με κατι που γουσταρεις εσυ!!!
 
στην σελιδα του cartoon network στο facebook στα video εχει σε high definition ολοκαινουριο τρειλερ thundercats με 30 δευτερα παραπανω footage!!!
 
Εγω δεν ενθουσιαζομαι! δεν έχω δει το τρειλερ αλλα με ελάχιστες εξαιρέσεις (π.χ. τα Μπάτμαν του Μπάρτον και του Νολαν) η πείρα μου λέει πως τέτοιες απόπειρες δεν φτουράνε!
 
το μόνο που δεν θα ήθελα να πάθω είναι να απογοητευτώ όσο με το masters of the universe 2002!!! δεν με πείραξε η εξέλιξη αλλά δεν μπόρεσα να αντέξω το νέο σπαθί transformers του He-man και το ότι δεν κράτησαν ούτε την μουσική της σειράς! φαντάζεστε να μην κρατήσουν την επική μουσική των Thundercats?
 
Δυστυχώς δεν έχουν τα δικαιώματα για τις παλιές μελωδίες... υπάρχει μεγάλο νομικό μπέρδεμα, γι' αυτό και δεν βγήκε τελικά soundtrack της κλασικής σειράς.

Το ίδιο επίσης ισχύει και για τις παλιές φιγούρες. Δυστυχώς τα δικαιώματα για επανακυκλοφορίες των παλιών παιχνιδιών (όπως έγιναν τα Masters of the Universe commemoratives) άνηκαν στην LJN η οποία αγοράστηκε από την Acclaim (software developers) η οποία και έκλεισε. Μετά τα δικαιώματα για κάθε φιγούρα ξεχωριστά διασπάστηκαν σε ξεχωριστούς ανθρώπους... λες και θα τους προσφέρουν το παραμικρό!
 
το masters of the universe ηταν επικη σειρα το καινουριο!! κ μαλιστα ειχε και ωραια hint που αναφερονταν στην παλια σειρα!! τωρα το σπαθι δεν με πειραξε καθολου οσο η στολη στην δευτερη σεζον!!! οι παραγωγοι της καινουρια σειρας thundercats ειπαν σε συνεντευξη πως με τιποτα δεν μπορουν να κανουν κατι καλυτερο κ να ξεπερασουν το παλιο theme κ πλεον τα ιντρο των καρτουν εχουν γινει πολυ μικρα κ οτι θα κανουν οτι καλυτερο μπορουν ωστε να μην απογοητευσουν τους φαν !!
 
Μαλιστα μαλιστα.

 
το ειδα εχτεσ κ ππωρωθηκα!!ολα τα λεφτα βεβαια το hint της μουσικης στο τελος!!
 
Πίσω
Μπλουζα