USER for ever ;)

Χαιρετώ

Και εγώ με την σειρά μου θέλω να χαιρετίσω άπαντες μιας και στο παρελθόν είχα την τιμή να ήμουν συντάκτης του User.
 
Βρε καλως τα παιδια!!!
 
Καλως τον. Ποια εποχή έγραφες αν επιτρέπεται?
 
Welcome aboard κι απο μένα ....

Σε λίγο θα έχουμε όλους τους συντάκτες του User στην παρέα μας :)

Happy posting ;)
 
Κανένας από Ψυχικό κοντά να ξέρει τον Κροντηρά?
 
shock είπε:
Καλως τον. Ποια εποχή έγραφες αν επιτρέπεται?
Από το 1997 και έπειτα,ίδια σειρά με τον Candyman

Είχα την τιμή να γράψω σε ένα από τα περιοδικά που θαύμαζα αλλά και την ατυχία να ήμουν ένας από αυτούς που έκλεισαν την πόρτα.

Τρομερή εμπειρία, παλαιές εποχές με αρκετές αναμνήσεις...
 
Από το 1997 και έπειτα,ίδια σειρά με τον Candyman
Γεια σου ρε Κωστάκη...

Μαζί ήμασταν, γι'αυτό τον ειδοποίησα μόλις "ανακάλυψα" το φόρουμ.

Οντως αξέχαστες εποχές. Είναι ένα περίεργο συναίσθημα να δουλεύεις σε ένα περιοδικό που διάβαζες μικρός και έχεις γαλουχηθεί με αυτό!
 
Γειά σου και εσένα Νικολή, ελπίζω να έχουμε νέα από τον Δημήτρη και την Μαρία

σύντομα!!!
 
Καλώς ήρθατε παιδιά στο φόρουμ..Είναι μεγάλη μας τιμή να σας έχουμε κοντά μας!!!!Περιμένουμε τις ιστορίες σας!!
 
Καλώς ήρθατε Κύριοι… USER FTW :cool:

Αχ… :rolleyes:
 
Παιδιά,

καλησπέρα, σήμερα ανακάλυψα το site και έχω μείνει έκπληκτως. Μεγάλωσα με το User και το Pixel, και αν και σήμερα ζώ στην Γερμανία, μου ξυπνήσατε υπέροχες αναμνήσεις. Πολλά χαιρετίσματα, ιδιαίτερα σε ολα τα παιδιά που δουλέψανε σαν συντάκτες και μου χαρίσανε πολλές όμορφες στιγμές.

Απλά σας ευχαριστώ
 
Καλως ηρθατε κυριοι στο forum :thumbup:
 
Καλώς ήρθες και εσύ φίλε replicant4!!!!!!
 
Ετσι, έτσι... να γινόμαστε πολλοί!
 
καλως ηρθατε στο φόρουμ!!!
 
Θα σας πώ μια ιστορία που συνέβη το 1993 όταν σπούδαζα (και καλά) στη Διπλάρειο Σχολή ηλεκτρονικός. Στο μάθημα του σχεδίου δεν είχα πατήσει ποτέ γιατί βαριομουνα, και ο καθηγητής πρέπει να είχε να με δεί πάνω από 3 μήνες. Την μέρα που είχαμε σχέδιο δεν πήγαινα καθόλου στη σχολή αλλά πήγαινα στο ναό. (Το διόρωφο ηλεκτρονικάδικο στη Τζώρτζ). Εκεί διοργανώνονταν διάφορα πρωταθλήματα από το USER στο Street fighter, και στο Mortal. Κάποια στιγμή που έπαιζα Street fighter έρχεται ένας τύπος και μου λέει να παίξουμε διπλό. Καθότι εγώ τεχνίτης στο SF II έκανα με τον Ken πολλά uppercut τα λέγαμε εμείς, dragon punch τα έλεγε το USER. Και μου λέει ο τύπος "Ωραία dragon punch κάνεις". Του λέω εγώ "ρε φίλε πολύ USER διαβάζεις". Και μου λέει αυτός, ο Κροντηράς είμαι (ο αρχισυντάκτης τότε του USER). Το τι γέλιο έπεσε δεν περιγράφεται.
 
Πολυ καλο maxouli.:biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:
 
ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ.....πολύ καλό..αλλά μήπως σου έκανε πλάκα?
 
Οχι, μετά τον αναγνώρισα επειδή είχα δεί κάτι φωτογραφίες του στο περιοδικό. Άσε που επειδή ήταν ο μόνος που ασχολούταν τότε ακόμα με τα Amstrad, είχα πάρει αρκετές φορές τηλέφωνο στο περιοδικό να τον ρωτήσω τεχνικά θέματα. Και εκεί με αναγνώρισε και αυτός.
 
Εεεε ρε γλέντια... LoL
 
Πίσω
Μπλουζα